Bu makale, içeriğinde açıkça phaselis kamp yerleri bahseder. phaselis kamp yerleri arıyorsanız, bu Kampta Yağmura Yakalandık – Phaselis Sahilinde Kamp makalesinde phaselis kamp yerleri konusuna açıklık getirelim.

phaselis kamp yerleri ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz Kampta Yağmura Yakalandık – Phaselis Sahilinde Kamp

Aşağıdaki videoyu izleyin

READ NOW  ALADAĞDA ORMAN İŞLETME EVLERİNDE KALDIK (BOLU-ALADAĞ) - Muhteşem dağ evi vlogu. | En alakalı bolu yedigöller orman evi ile ilgili içeriğin tümü

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için phaselis kamp yerleri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler phaselis kamp yerleri

Sundance Kamp Alanı ile Phaselis Antik Kenti arasında yer alan Tekirova’nın bozulmamış bir bölgesinde kamp yaptık. Kamp yaparken trekking ve çöp toplama planımız vardı ama kahvaltı yaparken yağmur yağdı ve kamp yaparken yağmura yakalandık. Saat 16:00’a kadar zaman zaman şiddetli şekilde yağan yağmur hiçbir şey yapmamıza izin vermedi. 16:00’da mükemmel bir hava vardı.

READ NOW  OSMAN GAZİ VE ORHAN GAZİ TÜRBESİ BURSA TOPHANE #OSMANGAZİ #ORHANGAZİ #BURSATOPHANE | orhangazi nerede ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

phaselis kamp yerleri konusuyla ilgili bazı resimler

Kampta Yağmura Yakalandık - Phaselis Sahilinde Kamp
Kampta Yağmura Yakalandık – Phaselis Sahilinde Kamp

Okuduğunuz Kampta Yağmura Yakalandık – Phaselis Sahilinde Kamp hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

phaselis kamp yerleri ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Kampta #Yağmura #Yakalandık #Phaselis #Sahilinde #Kamp.

READ NOW  PARASI DOLARDAN DAHA DEĞERLİ OLAN ÜRDÜN DÜNYANIN EN ZENGİN ÜLKESİDİR! VAR MI İTİRAZI OLAN? | En doğru ürdün parası neden değerli hakkında genel bilgiler

gezgin,gezginçift,gezginler,antalya,geziyoruz,geziyorum,gezginvideo,tekirova kamp,phaselis kamp,phaselis sahili kamp,kampta yağmur,kampta yağmur yağdı,yağmurda kamp,phaselis antik kenti,sundance kamp,sundance kamp tekirova,antalya kamp yeri,yağmur yağarken kamp.

Kampta Yağmura Yakalandık – Phaselis Sahilinde Kamp.

phaselis kamp yerleri.

phaselis kamp yerleri içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. phaselis kamp yerleriTravel Inn And Suites hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Tansel Unsal diyor ki:

  Phaselis güvenlikten geçilerek girilen, giriş ücreti ve mecburi müze kart gerektiren tarihi harabelerden oluşan bir alandır. Nasıl izin verdiler?

 2. Ferhan Şenol diyor ki:

  KanalınıZı yeni gördüm, çok güZel sevgi dolu, sayko bir kamp olmuş. Montajıyla, oyuncularla baştan sona harika bir video. Tebrik ederim.

 3. tanya pink diyor ki:

  yağmur kampları ararken buldum videoyu şuan izlerken yorumlar not alıyorum 😀
  -4.55 😀 😀 farkındayım amaaaa adabı vardır odun toplamanın 😀 : d <3
  -mavili arkadaşı sılah zoruyla mı götürdünüz?
  – sarılı kız bu kanalın sahibi mi onuda bilmiyorum ama nasıl bi kafa dengi öyle 😀 kahve düşkünü

 4. sefa baglar diyor ki:

  çöpleri kötülediniz ama siz daha çöplük yaptınız. güvercinleri kovaladın, yağmur yağarken bilgi kirliliği yaptın ağacın altın akaçtınız. zaten cadırlarınız var daha ne ağacı. yıldıırımın ozellıklede boş arazide yıldırım ağacatan yukarı gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir