dikilideki koylar bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. dikilideki koylar ile ilgileniyorsanız, bu İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı makalesinde dikilideki koylar hakkında bilgi edinelim.

İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı içindeki en eksiksiz dikilideki koylar ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için dikilideki koylar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Türk Lirası İle Kendinizi "Zengin" Hissedeceğiniz 8 Ülke | Yeni güncellenen türk parasının en değerli olduğu ülke ile ilgili dokümanların özeti

Konuyla ilgili açıklamalar dikilideki koylar

Maldivler kadar güzel bir koyda çok eğlenceli bir hafta sonu kampı geçirdim. Yazın son günlerini yaşadığımız bu günlerde, tüm sene özleyeceğim bir kamptan geriye kalanları sizlerle paylaşıyorum. Kamp_iz grubunun konuğu olarak katıldığım bu güzel kamp etkinliğine davetleri için kendilerine teşekkür ederim. Özellikle drone çekimlerine destek veren Metin’e ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Drone’m olsa ne tür içerikler çıkar gerisini siz düşünün 🙂 Kanala abone olarak, videoyu beğenerek ve paylaşarak bana destek olabilirsiniz. Seyahat ederken çektiğim fotoğraflara instagram hesabımı takip ederek ulaşabilirsiniz. ➡️ Doğada, yolda, her yerde enerjimin tükenmemesini sağlayan güneş panelime destek olan Solar ekipmana teşekkür ederim. ➡️ Müzikler: 1. ➡️ Şarkı: Blood Queen – Butterfly (feat. Mélodieuse) ➡️ Müzik Vlog tarafından sağlanmıştır Telif Hakkı Yok Müzik. ➡️ Video Bağlantısı: 2. ➡️ Şarkı: LAKEY INSPIRED – After School (Vlog No Copyright Music) ➡️ Müzik, Vlog No Copyright Music tarafından sağlanmıştır. ➡️ Video Linki: .

READ NOW  Vişne Ne Zaman Toplanır? Hangi Aylarda? | vişne hangi mevsimde yetişir ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

Bazı görüntüler dikilideki koylar konusuyla ilgilidir

İzmir'in Maldivleri - Dikili Hayıtlı Koyu Kampı
İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı

Görüntülediğiniz İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün yayınlanan TravelInnAndSuites ‘yi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  Güzelcehisar Köyü – Bartın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

dikilideki koylar ile ilgili birkaç anahtar kelime

#İzmir39in #Maldivleri #Dikili #Hayıtlı #Koyu #Kampı.

1 tonluk su deposu,akvaryum koyu,bademli hayıtlı koyu,dikili,dikili bademli köyü,dikili hayıtlı koyu,dikili kamp yerleri,dikili koyları,dikili ücretsiz kamp alanları,di̇ki̇li̇,garip adası,hayıtlı koyu,izmir bademli köyü,izmir kamp,izmir çandarlı,kalem adası,kamp yapmak,kamp yeri önerileri,kamp yerleri,motosiklet kampı,motovlog,rotasız seyyah,sahil kampı,zeytin gölgesi camping,çadır,çandarlı,ücretsiz kamp alanları.

İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı.

dikilideki koylar.

dikilideki koylar hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘ın dikilideki koylar içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ayse Yatkın diyor ki:

  2 sene önce gitmiştik iyi kötü tuvalet duşu vardı şimdi de gitmek istiyoruz aynı mı acaba bide ücretli mi giriş

 2. ba tu diyor ki:

  17.06.2021 itibari ile,
  İzmir yönünden gelenler için, Çandarlı'yı geçtikten sonra Denizköy gelecek. Ondan sonra da yaklaşık 12-13 km sonra Hayıtlı Koyu geliyor. Bu arada Çandarlı da görülesi bir yer. Koya toprak yoldan giriyorsunuz, epey bozuk bir yol bilginize yüksek tabanlı bir araç tercih etme sebebi olabilir ama kısa sürüyor. Nerede bu giriş tam olarak diyenler, yolun sol tarafında demir korkulukları ama kapısı olmayan bir toprak yol var. Tam olarak tepenizde koca bir termal otel var. Adı M ile başlıyor görmemeniz imkansız. Yolun sonu koya çıkıyor.
  İstanbul tarafından gelecekler için de, Dikili'yi geç, Bademli Köy'ünü geç Gözlerin koyu ve Termal oteli aramaya başlasın.

  Koya gelirsek, iskeledeki tahtalar çıkarılmış dolayısıyla kullanım dışı. Onun dışında bu videoda izlediğiniz gibi kalmış. Şahane bir yer. Biz çadırımızı videoda kurulan yere kurmadık (sıra sıra zeytin ağaçları olan yer) . Koyun sol köşesinde kalan başka bir bölüm var, merdivene doğru (yukarıdan bir merdiven girişi var ama ben girişi göremedim), o alana kurduk. Çok rahat ettik. Tabi yine günübirlikçilerin artlarında bıraktıkları çöpler var. Toplarsanız daha rahat edersiniz.

  Bunun dışında 3 tane köpek gördük. 3'ü de muhteşem hayvanlar. Büyük olan 2 gece boyunca çadırı bekledi. Geceleri inek sesi duyarsanız şaşırmayın, yemek yemeye geliyorlarmış, çok tatlılar. Sabah da kuzularla uyandık, nasıl bir yer burası anlamadım 🙂

  Çadırın etrafında 3 tane de kedi vardı. 1 tanesi daha 1.5 aylık falan. Minnacık, tek başına çalı topluluğunun içinde yaşıyor. Korkuyor ama evine mama ve su koyduk, hepsini bitirdi ama bize alışmadı. Köpekleri de besledik, zaten sanırım her gelen bir şeyler bırakıyor hayvanlara ki insanlardan korkmuyor ve iyi durumdalar diyebiliriz.

  Şimdi gelelim işin can sıkıcı kısmına. İlk paragrafta bahsettiğim Termal otel koyu kiralamış. Hazirandan sonrası için kepçe vurulması planlanıyormuş. Otele gidip sordum, "evet plan bu yönde" dediler. Yani ücretli ve pahalı bir plaj yaratacaklar. O yüzden bu yaz gittiniz o doğallığı gördünüz gördünüz, bir daha maalesef yok. İyi diyebileceğimiz yanlarından bir tanesi ise en azından içinde çadır kamp alanı da olacakmış.

  Biz çok sevdik, durumu takip edip bu yaz tekrar gitmeyi istiyoruz.

 3. ba tu diyor ki:

  Tarih: 14.06.2021. Yarın 2 günlük kamp için koya gidiyoruz. Döndükten sonra neler yaşadığımızı anlatacağım. Video için teşekkürler 🙂

 4. Adnan Şahin diyor ki:

  Video çok güzel olmuş elinize sağlık benim birkaç sorum olucaktı biz karavanımızla gelsek buraya giriş yapabilirmiyiz birde yakınlarda çeşme yada su doldurabileceğimiz biryer varmıdır teşekkürler.

 5. Berke Muti diyor ki:

  Abi senin kanalın sayesinde kamp yapmaya başlayacağım ve sana bir sorum var bana bahar ve yaz aylarında kullanabileceğim 2 kişilik çadır ne tavsiye edersin fiyat performans olarak uygun fiyatlı ama üzmeyecek çadır arıyorum

 6. No Edit With Furkan diyor ki:

  videoları izlemiyorum. adeta yaşıyorum. gerçekten zevk alarak izletiyor kendini videolar. tebrikler. bu arada videolarda kimsenin olmaması da dikkat çekiyor. tertermiz su…

 7. Melis Dinç Bonhof diyor ki:

  Videonun girişine kalbimi bıraktım. 😻😻😻😻 Nasıl güzeldi kendimi hayal ettim hemen orada, özellikle yağmurlu bir havada evde oturuyorsam 😭 o giriş beni ağlattır.
  Su altı çekimlerinizi, kayalıkların güzelliklerini çok sevdim. Gideceğim koylar listesine yazdım. Bir de yıllarca İzmir’de yaşayıp buraya gitmemiş olmanın utancı içindeyim. 🙈

 8. Ege Ebcin diyor ki:

  Beni İzmir'e bıraksanız sonsuza dek yaşayabilirim! 🙂 Drone çekimlerinize de hayran kaldım. Kamplarda gece zor geçiyor sanırım hep ama gün doğumları da ayrı güzel görünüyor. Deneyimleyeceğim ben de kısa zamanda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir