Makale erciyes kayak turu izmir tartışacak. erciyes kayak turu izmir’yi arıyorsanız, bu İzmir'den Avanos ve Erciyes'e Yolculuk ve Kayak turu Bölüm-1 makalesinde erciyes kayak turu izmir’yi keşfedelim.

İzmir'den Avanos ve Erciyes'e Yolculuk ve Kayak turu Bölüm-1 içinde erciyes kayak turu izmir ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için erciyes kayak turu izmir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Sheraton Hotel Çeşme - Etstur | sheraton hotel antalya iletişim hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

erciyes kayak turu izmir ile ilgili birkaç açıklama

İzmir’den sabah 05.00’de yola çıktığımız Kayseri’ye giderken ilk durağımız sabah 07.30’da açık olan Uşak’ta yol üzeri Mega Müjde restoranda sıcacık tarhana çorbamızı içtikten sonra yola çıkıyoruz. Afyon-Konya üzerinden Nevşehir sanayisinde Tavacı Mustafa’ya geldi. bir yer olmasını beklemezsiniz. Nevşehir tavası başta olmak üzere burada yemenizi tavsiye ederim. Yanında gelen patlıcan salatası sıcak balon lavaşla çok güzel oldu. Karnımızı doyurduktan sonra yolumuz üzerinde Avanos’ta vakit geçirmeye karar verdik. Güzel sokaklarında dolaştık. Eren ilk deneyimini seramik atölyesinde yaşadı. Avanos’un tek mahzeni olan Köybağ Şaraphanesi’nin sahibi Süleyman Hoca’yı ziyaret ettik. Avanos’a yolunuz düşerse mutlaka ziyaret etmelisiniz. Avanos’tan sonra Kayseri’de kaldığımız Kayseri Loft Hotel’e geldik. Birkaç ay önce açılan bu mekanın modern tasarımı, konforu ve fiyatı hoşumuza gitti. Odalarda aydınlatmaya sadece gözü rahatsız etmeyecek abajur veya led aydınlatma eklenebilir. Otelin asansörleri yetersiz. Son olarak resepsiyon personeli tecrübesiz ve beceriksiz olduğu için otel müdürü dışında her iş müdüre bırakılıyor. Otele girerken ve çıkarken sabırlı olmalısınız. ****Otel size ücret karşılığında günlük shuttle (40 TL gidiş-dönüş) ve skipass (90 TL limitsiz) hizmeti sunmaktadır. *** Her skipass için 300 TL garanti bırakıyorsunuz. Erciyes kayak evinde Zirve kayak odası ile anlaştık. ****Kayak+baton+ayakkabı+kask 80 TL/gün **** Dilerseniz ücretli olarak kilitli dolap hizmeti verilmektedir. Başta Ahmet Bey olmak üzere Zirve kayak evindeki arkadaşlar cana yakın ve yardımsever arkadaşlar. Tesis gondolların dibinde değil biraz yürümek gerekiyor. Öğleden sonra saat 15.30’da kar fırtınası artınca gondollar durdu ve insanların çoğu döndü. **** Kayseri’de nerede ne yenir??? *Kafkas Mutfağı (Çerkes yemekleri) Cem Bey – Salatalar/zencefil-portakal), Çerkez mantı (patatesli ve kıymalı) ve Fıçı Hepsini beğendim. *Çemen’s restaurant ve market – Kayseri’nin tüm yerel lezzet ve ürünlerini bulabilirsiniz. Bir sonraki bölümde Göreme’de kar yürüyüşü yapacağız. Bizi izlemeye devam edin Sevgiler… .

READ NOW  Rüya'nın Oda Turunu Yapıyoruz, Odamızda Neler Var l Rüyanın Odası | rüya turlarım ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Bazı görüntüler erciyes kayak turu izmir konusuyla ilgilidir

İzmir'den Avanos ve Erciyes'e Yolculuk ve Kayak turu Bölüm-1

İzlediğiniz İzmir'den Avanos ve Erciyes'e Yolculuk ve Kayak turu Bölüm-1 hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün aşağıda yayınladığı birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Pemar Beach Resort 5*, Турция, Сиде. Обзор отеля | pemar beach resort ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Yeni bilgi için burayı tıklayın

erciyes kayak turu izmir ile ilgili öneriler

#İzmir39den #Avanos #Erciyes39e #Yolculuk #Kayak #turu #Bölüm1.

avanos,erciyes,erciyes kayak merkezi,izmirden erciyese,kayak,tavacı mustafa,nevşehir,kayseri,lezzet,kayseri loft otel,yolculuk,seyehat,ski.

İzmir'den Avanos ve Erciyes'e Yolculuk ve Kayak turu Bölüm-1.

erciyes kayak turu izmir.

erciyes kayak turu izmir içeriğiyle Travel Inn And Suites güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. TravelInnAndSuites erciyes kayak turu izmir hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir