Bu makale, içeriğinde açıkça dikili bademli plajı bahseder. dikili bademli plajı arıyorsanız, bu İZMİR BADEMLİ I TURKİYE'NİN MALDİVLERİ DİKİLİ , BADEMLİ KÖYÜ , PİSSA PLAJI makalesinde TravelInnAndSuites dikili bademli plajı’yi açıklığa kavuşturalım.

İZMİR BADEMLİ I TURKİYE'NİN MALDİVLERİ DİKİLİ , BADEMLİ KÖYÜ , PİSSA PLAJI içindeki dikili bademli plajı ile ilgili en doğru bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için dikili bademli plajı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Bu Pideler Dükkan Açtırır‼️ Bursanın Meşhur Cantık Pidesi💯 | bursanin neyi meşhur hakkında en doğru bilgileri kapsayan

Bazı açıklamalar dikili bademli plajı ile ilgilidir

İZMİR BADEMLİ I TÜRKİYE’NİN MALDİVLERİ DİKİLİ, BADEMLİ KÖYÜ İzmir’e yaklaşık 110km uzaklıktadır ve yaklaşık 2 saatlik bir araba yolculuğu ile ulaşılabilir. Bu rotayı İzmir üzerinden Kuzey Ege turu ile İstanbul’da tamamlamak üzere planlamıştık. İlk durağımız Dikili/Bademli esasen bir arkadaşımızın tavsiyesi ve araştırmamızla rotamıza eklediğimiz pissa plajıydı. Dikili merkezden araçla 10-15 dakika sonra ulaştığımız bu küçük köyün merkezinde konaklama ve yemek yeme yerleri mevcut. Gezilecek çok yeri yok sadece 1 gününüzü ayırıp her yeri denize girebilirsiniz. Merkeze vardığımızda önce kısa bir öğle yemeği molası ve kalacak yer aradık. Sanki köydeki herkes hemfikirmiş gibi hemen her yer aynı konaklama fiyatını çekiyor ve açıkçası konaklama fiyatı bence yüksek, eğer siz de yorulmadıysanız ve bizimki gibi kuzey ege turu planlıyorsanız yola çıkmalısınız. akşam Altınoluk’a gelin ve orada yarı fiyatına konaklama ayarlayın. Pissa koyuna gelirken kötü bir yoldan geçeceksiniz o yüzden aracınız standart yükseklikten alçaksa yola girmenizi tavsiye etmem. Navigasyon bahçe içinden ilerlerken tarlaların arasında butik bir zeytinyağı fabrikası göreceksiniz, bu fabrikayı gördüyseniz sola dönün ve yola devam edin. Sahile ulaştığınızda fotoğraflarda Maldivler’i andıran ama gerçekte öyle olmayan, yer yer taşlarla, yer yer beyaz kumlarla kaplı keyifli bir deniz karşılıyor sizi. Sahil kısmı maalesef biraz kirli, denizi güzel ama açıkçası buralara kadar gelmeye ya da burada 1 gün geçirmeye değer miydi hala emin değilim. Özetle İzmir/dikili-Bademli en fazla 1 gün geçirilerek gezilebilecek bir yer. Tatilimiz boyunca çok eğlendik ama bu bölgeye has bir durum değil o yüzden olabildiğince doğru ve yaşanmış bilgiler paylaşmak istedim. Herkese iyi tatiller 🙂 .

READ NOW  Elraenn - Ankara Sanayi Lezzetleri İzliyor | (Ankaraya Geleceğim) Hatay Sandık İçi | ankara da yemek yenilecek yerler hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

dikili bademli plajı içeriği ile ilgili resimler

İZMİR BADEMLİ I TURKİYE'NİN MALDİVLERİ DİKİLİ , BADEMLİ KÖYÜ , PİSSA PLAJI

Görüntülediğiniz İZMİR BADEMLİ I TURKİYE'NİN MALDİVLERİ DİKİLİ , BADEMLİ KÖYÜ , PİSSA PLAJI hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından travelinnandsuites.net Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla okuyabilirsiniz.

READ NOW  Fethiye Kamp Karavan Alanları, Tesisler, Gemile Koyu | fethiye kamp alanları ücretsiz ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

dikili bademli plajı ile ilgili birkaç öneri

#İZMİR #BADEMLİ #TURKİYE39NİN #MALDİVLERİ #DİKİLİ #BADEMLİ #KÖYÜ #PİSSA #PLAJI.

izmir,dikili,bademli,türkiyenin maldivleri,bademli köyü,deniz,ada,plaj,kum,tatil,köy,güneş,çocukla tatil,ege,kuzey ege,holiday,see,pissa,maldivler,butik otel,bungalow,çadır,motel,pansiyon,ucuz,ucuz tatil,foça,çeşme,alaçatı,ılıca,pissa plajı,koy,cennet,heaven,gezi-yorum,geziyorum,gezi,vlag,blog,vlog,akdeniz,sahil,rota,seyyah,arabalı tatil,çocuklu tatil,tatil öneri,deniz öneri,izmir nerede konakla,nerede kal,nerede tatil,ege öneri,deniz tasiye,bilgi,information.

İZMİR BADEMLİ I TURKİYE'NİN MALDİVLERİ DİKİLİ , BADEMLİ KÖYÜ , PİSSA PLAJI.

dikili bademli plajı.

dikili bademli plajı bilgisiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net dikili bademli plajı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir