Bu makalenin içeriği göztepe de gidilecek mekanlar hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. göztepe de gidilecek mekanlar ile ilgileniyorsanız, bu İTALYA’YA GİTMENE GEREK YOK!

İZMİR PATOS FRİTAS içinde en uygun göztepe de gidilecek mekanlar ile ilgili içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

READ NOW  BU KAHVALTI EN PAHALISI! | kahvaltı mekanları kocaeli hakkında yeni güncellenen bilgilerin özeti

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için göztepe de gidilecek mekanlar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler göztepe de gidilecek mekanlar

Farklı sokak lezzetlerini sever misiniz? İtalyan sokak lezzetleri, Kore sokak lezzetleri, Belçika patatesli içli köfteli mantı, hepsi patos fritas İzmir’de Mekan 😊 Alsancak Sahilde Instagram Adresim; Atış Ekipmanlarım; Favori Videolarım; #izmir #yemek #sokak lezzetleri .

READ NOW  200 GRAM ANCAK DOYURUR! | MALTEPE REHBERİ | maltepe sahil kahvaltı tavsiye ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

göztepe de gidilecek mekanlar konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

İTALYA’YA GİTMENE GEREK YOK! | İZMİR PATOS FRİTAS
İTALYA’YA GİTMENE GEREK YOK! | İZMİR PATOS FRİTAS

Okuduğunuz İTALYA’YA GİTMENE GEREK YOK! , O zaman TravelInnAndSuites her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla makale arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

บgöztepe de gidilecek mekanlar ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İTALYAYA #GİTMENE #GEREK #YOK #İZMİR #PATOS #FRİTAS.

Sokak lezzetleri,İzmir,Patates,bir yemek iste sokak lezzetleri,sokak lezzetleri denizli,sokak lezzetleri sadece enes,bir tabak patates kızartması,iyi bir patates kızartması nasıl yapılır,doğru patates kızartması,patates kızartması mc donalds gibi,patates kızartması hazır gibi,patates kızartması ile yapılan yemekler,patates kızartması ile yapılan kebap,patates kızartması ile neler yapılır,patates kızartması ile yapılabilecekler,patates kızartması ile ne yenir.

READ NOW  Ankara Gezilecek Mekanlar - Mandalin Cafe | bahçelievler gidilecek mekanlar hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

İTALYA’YA GİTMENE GEREK YOK! | İZMİR PATOS FRİTAS.

göztepe de gidilecek mekanlar.

göztepe de gidilecek mekanlar içeriğiyle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. TravelInnAndSuites göztepe de gidilecek mekanlar hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. korhan canbolat diyor ki:

  İş yeri sahibinin tavrını beğenmedim.Ukala kendini çok beğenen ve yaptıklarını çok çok abartan biri gibi.tekstilden uzaklaşıp evde otururken canı sıkılan biri için fazla abartılı ukala biri .Bana kalırsa tekstilde ayrılışı büyük ihtimal iflas .

 2. ezgixxi lee diyor ki:

  arkadaşımla corndog ve kızarmış tavuğunu yemeye gitmiştik, çok çok iyiydi. tavsiye ederim:) çalışanlar da çok nazik

 3. Şeref Kılıç diyor ki:

  İzmir'e gidince gideceğim ilk yer.keşke ankarada da şube açsanız.Hep güzel yiyecek satan yerler hep İzmir demi olur.

 4. Engin Cengiz diyor ki:

  Ayhan abinin tuttugunu koparan biri oldugu belli,ürünlerini anlatisi,kaliteye verdigi önem,böylede olmali zaten tebrikler,bol kazanclar

 5. Bekir Yaman diyor ki:

  Tavuğa o kadar sos koymak ne kadar doğru bilmiyorum. 10 tane sosu karıştırınca mükemmel olacak diye bir kural yok. Bence işletmenin önemli bir hatası bu. Ama genel olarak başarılı buldum. Keyifli bir gün geçirmek için çok ideal bir mekan. Fiyatlar da gayet iyi.

 6. Ozan Can Yıldız diyor ki:

  Hijyen kalite ve güler yüzlülük burası tutar birde izmir gibi bir yerde olması gayet güzel ve başarılı

 7. aybek ural diyor ki:

  Oraya kendiniz yemeye mi gidiyorsunuz, bize deneyimlerinizi aktarmak için mi ? Şayet bize birseyler aktarmak için yeni tadlar deniyorsanız, bir ürünü bu bana göre değil deyip bırakmamalısınız, neye benzediğini , nasıl bir tad olduğunu yorumlamanız gerekir.

 8. orçun diyor ki:

  Videoyu yarıda kesip yorum yazıyorum. Mekan sahibi abinin, Ayhan Bey'in başında bekleyip sürekli yaptığı ürünü övmesi ve yine aynı şekilde övgü beklemesine çok ayar oldum. Bi rahat bırak be kardeşim adamı. Güzelse Zaten güzel denecek. Sanki dünyanın en iyi patatesini kızartmış gibi tribe giriyorsun. Herşeye bu çok özel deyip duruyorsun. Bu şekilde olunca izleyende acaba gerçekten güzel mi yoksa güzel demek zorunda mı kaldı diye bir düşünce oluşuyor.

 9. Emre Toprak diyor ki:

  Daha Panzerotti’yi duymamıssın yemek kanalın var yapma abicim sen bu isi. Gurme zannedip birde karsınızda sekilden sekile giriyor mekan sahipleri. Tost videosu cekin, bir tık üstü sizi aşar.

 10. cryptomerdo diyor ki:

  Videodan sonra hemen gidip yerinde test ettim gerçekten lezzetli ürünler abimizde dili tatlı mizahı yüksek gerçek bir esnaf Allah işlerini rastgetirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir