Makalenin bilgileri cafe kule hakkında konuşacak. Çamlıca Kulesi ve 360 Kule makalesinde Travel Inn And Suites ile cafe kule hakkında bilgi edinelim.

cafe kule ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde İSTANBUL’DA GEZİLECEK YERLER

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için cafe kule dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Kolombiya'daki Tehlikeli Mahalle - SANTA FE (GİZLİ ÇEKİM) Asla Gitmeyin | filistin caddesi mekanlar ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı bilgiler cafe kule

MERHABA! İstanbul gezilecek yerler videomuzda bugün Çamlıca Teras ve 360 ​​Kule’ye gittik. Bu videomuzda sizlere giriş ücreti, gezgin ve yemek fiyatlarını gösterdik. Detaylı olarak bulabilirsiniz. Bana destek olmak isterseniz videonun altındaki süper teşekkür ile destek olabilirsiniz. Katıl aboneliği ile destek olabilirsiniz 🙂 Kanalıma ücretsiz abone olmak için linke tıklamanız yeterli; Beni instagramdan takip etmek isterseniz; Güncel Konular İçin: Fiat Egea Easy Plus 2022 1.4 Fire Araç inceleme videoları için; 10 Kasım’da çektiğim video; Eğer ilgileniyorsanız, İstanbul havalimanı Duty Free fiyatları videom; ******* Video veya başka bir konu hakkındaki düşünceleriniz için yorum yapmayı unutmayın! Kanalımda İdriscan Ocak’tan Pov Sürüş, Vlog videoları, Eğlence videoları, Duty Free videoları paylaşıyorum. Beni takip etmeyi unutma. Teşekkür ederim.

READ NOW  2018 Mobisad Kadının Gücü Zirvesi 3-2 | cemile sultan korusu fırsat ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

cafe kule içeriği ile ilgili resimler

İSTANBUL’DA GEZİLECEK YERLER | Çamlıca Kulesi ve 360 Kule
İSTANBUL’DA GEZİLECEK YERLER | Çamlıca Kulesi ve 360 Kule

Görüntülediğiniz İSTANBUL’DA GEZİLECEK YERLER , Ardından, TravelInnAndSuites her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

cafe kule ile ilgili bazı öneriler

#İSTANBULDA #GEZİLECEK #YERLER #Çamlıca #Kulesi #Kule.

READ NOW  Kuşadası Kahvaltı Yerleri - Andız Köy Sofrası | kuşadası kahvaltı yerleri hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

çamlıca kulesi,çamlıca kulesi içi,çamlıca kulesi restaurant,istanbul’da gezilecek yerler anadolu,çamlıca kulesi asansör,çamlıca kulesi restaurant fiyatları,çamlıca kulesi restaurant manzara,çamlıca kulesi restoran içi,360 kule restaurant,360 kule çamlıca,360 kule kahvaltı,360 kule nasıl gidilir,çamlıca kulesine nasıl gidilir,çamlıca kulesine nasıl çıkılır,istanbulda gezilecek yerler,istanbul gezi,istanbul sömestır gezi,çamlıca kulesi fiyat.

İSTANBUL’DA GEZİLECEK YERLER | Çamlıca Kulesi ve 360 Kule.

cafe kule.

cafe kule bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net cafe kule hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. İdriscan Ocakdan diyor ki:

  Umarım videomuzu beğenmişsinizdir. Bu tarz videoların devamı için videoyu beğenip kanala abone olmayı unutmayın 😌

 2. ElyãttãrA diyor ki:

  2 kişilik yemek 300 tl giriş içinde 60-60 veriyorsunuz dimi toplam 420 tl, akşam yemeğine gitsek nasıl olur acaba manzara felan gözükür mü ?

 3. Beyza beyza diyor ki:

  60tl yetiskin 30 tl ogrenci bu fiyatlar giris ucreti mi yoksa seyir terasi icin olan ucretlermi farkli farkli seylermi bir de restoran icin rezerve ucreti 60 lira mi

 4. Zafer Erturk diyor ki:

  Böyle bir mekan zaten pahalı olmalı.
  Yoksa piknik alanına çevirirler.
  Gitmek isteyen 3 ayda bir gitsin.Sonucta 16 milyonluk şehir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir