alkollü restaurantlar bu makalede ele alınacaktır. alkollü restaurantlar ile ilgileniyorsanız, bu İstanbul Teras Mekanlar 1 I Müdavim Blog makalesinde TravelInnAndSuites ile alkollü restaurantlar’yi keşfedelim.

İstanbul Teras Mekanlar 1 I Müdavim Blog içindeki alkollü restaurantlar ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  BU KÖFTECİ NEDEN BU KADAR MEŞHUR | bursa kayhan köftecisi hakkındaki tüm bilgiler yeni güncellendi

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için alkollü restaurantlar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik alkollü restaurantlar

İstanbul’da manzarasıyla öne çıkan teras alanları. Tarihi yarımada, Boğaz ve Haliç manzaralı, şehrin en güzel teras bar ve restoranları. Taksim’deki şık restoran Mikla, Gümüşsuyu Chef Mezze, Nişantaşı Spago, gözde mekan Monkey Bar ve daha niceleri. İstanbul’un en popüler teras barları. .

READ NOW  Kekik Cafe Restaurant / Ayvalık | En eksiksiz ayvalık kekik cafe hakkında genel bilgiler

alkollü restaurantlar içeriği ile ilgili bazı resimler

İstanbul Teras Mekanlar 1 I Müdavim Blog
İstanbul Teras Mekanlar 1 I Müdavim Blog

Görüntülediğiniz İstanbul Teras Mekanlar 1 I Müdavim Blog içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınladığı birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

alkollü restaurantlar ile ilgili anahtar kelimeler

#İstanbul #Teras #Mekanlar #Müdavim #Blog.

READ NOW  Yuvarlakçay CENNETE GELDİK! Nerede Yüzülür? Toparlar Şelalesi - Köyceğiz | köyceğiz kahvaltı ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

istanbul teras barlar,istanbul teras mekanlar,istanbul manzaralı mekanlar,istanbul manzaralı restoranlar,teras mekanlar,mikla restaurant,spago restaurant,chef mezze,monkey bar istanbul,mikla istanbul,spago istanbul.

İstanbul Teras Mekanlar 1 I Müdavim Blog.

alkollü restaurantlar.

alkollü restaurantlar bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. alkollü restaurantlartravelinnandsuites.net hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. ÇİĞDEM GÜÇLÜ diyor ki:

  Videonuzdan sonra N Roof bara gittik. Çok hoş bir girişi var. Özellikle merdivenlerden çıktık. Teras girişinde geçmişten günümüze üretilmiş bira şişelerinden oluşan mini müze gibi bir şey var. Fiyatlar standart. İstiklal'de gidilecek güzel mekanlardan biri. Tavsiye ederiz. Size de çok teşekkür ederiz. Bu arada Narmanlı Han'da Terası olan tek mekan burasıymış. Diğerlerini de listemize dahil ettik.

 2. Serçe diyor ki:

  Türkiye ye geldiğimde takılacak yerlerini aydınlattığınız için tşk. Marmarada kalmıştım efsane 👍🏼. Tşkler videolar için. Devamını dilerim.
  🇦🇺 dan selamlar.

 3. NiLAY VAROL diyor ki:

  İstanbulda olup özellikle şu dönemde zaman ayıramayan, gerçek anlamda göz zevki ve ağız tadı olan tüm kitlenin izlemesi gerek bu harikulâde sunumunuzu💙🧚🏽 Ba yıl dım😘👌🏻

 4. Sevim Ekmekci diyor ki:

  Çalışanlarda maske var ,tüketicilerde maske yok 😀😀😀
  Yaaa işte böyle milenyumun sihirbazları büyücüleri falcıları en tepedeki bilimin yobazları avuttunuz ninilerle masallarla…

 5. peter kafenksi diyor ki:

  Videolarınızı çok güzel ama kalite hiç güzel değil lütfen Sony kamerayla çeken Çünkü telefon kameraları ile çekilmez 💙💜

 6. Abdullah çiçek diyor ki:

  Elinize kolunuza sağlık gördüğüm en iyi gezi rehberisiniz inşallah videoların devamı gelir instagram sayfanızda mevcutmu mekanlar hakkında bilgi verdiğiniz

 7. İZMİR MAN İN İSTANBUL diyor ki:

  swiss otelin çatı katı da müthiş 16 roof. İntercontinental istanbul'unda ya Aklıma gelmiyor bir gün müsait olursan tek tek hepsinde ulaşabiliriz liste yaparım

 8. İZMİR MAN İN İSTANBUL diyor ki:

  360,konak pastanesi,mojo,soho,leb-i derya (hem cafesi hem restorantı)çok var ya.Birgün beraber dolaşmak isterim👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir