Bu makale ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir hakkında tartışma sağlayacaktır. Celal Şengör ile Deprem Özel makalesinde ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir konusuna açıklık getirelim.

Celal Şengör ile Deprem Özel içindeki ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Onay Şahin - Bu Zamanın Kızları (Official Music Video) | rize havaş saatleri ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Paylaşım konuyla ilgilidir ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir

Deprem Özel’de Celal Şengör ile beklenen İstanbul Depreminin ne kadar süreceğini ve hangi ilçeleri etkileyeceğini konuştuk. Abone olun ve KAFA TV’de yayınlanan videoları kaçırmayın! Sizin İçin Seçimlerimiz: Zafer Algöz Anlatıyor: Kulis: Astroloji Şef: Taksi Şefi: Zeynep Miraç ile Portreler: YouTube Türkiye serüvenimize başladığımızdan beri kocaman bir aile edindik. KAFA dergisi YouTube kanalımızda yazarlarımızla röportajlar, sokak röportajları ve insan hikayeleri üzerine videolar paylaşıyoruz. Biz videoyu çekerken ve düzenlerken çok eğleniyoruz! Umarız bu size de yansır. Ailemize katılmak istiyorsanız abone olmayı unutmayın. Sponsorluk ve iş görüşmeleri için: İletişim@kafa1500.com Öneri ve görüşleriniz için: İletişim@kafa1500.com Kafa TV sosyal medya hesapları: 📌 İnstagram: 📌 Facebook: 📌 Twitter: 📌 Website: #kafatv #candaştolgaışık #celalşengör #olmasayneolurdu .

READ NOW  50 Dinar VS. 50 Euro VS. 50 Forint VS. 50 Dolar - En İyi Hediyeyi Kim Alacak? | En doğru dinar hangi ülkenin parası ile ilgili genel bilgiler

Bazı görüntüler ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir konusuyla ilgilidir

İstanbul Depremi 2 Dakika Sürecek | Celal Şengör ile Deprem Özel
İstanbul Depremi 2 Dakika Sürecek | Celal Şengör ile Deprem Özel

Celal Şengör ile Deprem Özel hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınlanan diğer konuları keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Cennet Cehennem Obrukları -2.Bölüm- (MERSİN'İ GEZMEYE DEVAM EDİYORUZ) #mersin #cennetcehennem | Yeni güncellenen cennet cehennem magaralari ile ilgili dokümanların özeti

Burayı tıklayın

บataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İstanbul #Depremi #Dakika #Sürecek #Celal #Şengör #ile #Deprem #Özel.

kafa,kafa dergisi,eğlence,hikaye,kafatv,kafa tv,kafadergisi,celal şengör,deprem,kahramanmaraş,hatay,malatya,gaziantep,adana,candaş tolga ışık,deprem canlı,deprem anı kahramanmaras,deprem videoları,deprem anı,deprem özel,celal hoca,celal hoca deprem,kahramanmaraş deprem anı.

İstanbul Depremi 2 Dakika Sürecek | Celal Şengör ile Deprem Özel.

ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir.

ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilir içeriğiyle travelinnandsuites.net güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. ataşehirden çekmeköy e nasıl gidilirTravelInnAndSuites hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. mehmet faruk diyor ki:

  Öncelikle ülkemize geçmiş olsun. İçimiz derinden sızladı. 😔.Deprem hakkında tutarlı yorum yapabilmek için zaman, yer ve büyüklük bilgisini bilmek gerekir. Bunları bilemiyorsak ki en azından şimdilik, söylenenler varsayımla kalır.
  Evet İstanbul bir sismik boşlukta. Deprem olasılığı çok yüksek. Telaşa kapılmamakta elde değil. Bir an önce yapıların yenilenmesiyle ilgili çalışma başlatılmalı. Bina yükseklikleriyle ilgili düzenlemeler yapılabilir. Deprem anımda doğru davranışlarla ilgili eğitimlere başlanmalı. Çok detaylı kurtarma senaryoları hazırlanmalı. Ulaşım ve iletişimle ilgili ciddi ıslah çalışmaları başlatılmalı.
  Nasılki ülkeler savaş olmadığı halde ordu yetiştiriyorlar, deprem olmadan da bu tip önlemler alınmalı. Gönüllü kurtarma ekipleri Afad tarafından sıkı eğitimler almalı ve tümü akredite edilmeli.

 2. bezelye seven ördek diyor ki:

  biz 1. kattayız Allah'a şükür kaçıcaz inşallah binamız berbat, kolonlar patlamış ama hızlı olursak çıkıp gidicez direkt binanın kapısından 10 metre koşucaz maks

 3. Gülcan Aydın diyor ki:

  55 senelik bir evde oturuyorum taşinmaya kalksak 10 milyardan aşaği kira yok malesef depremde yine bizim gibi garibanlar parasi olmiyanlar ölüyör sadece rapbimden tek dileyim enkaz altinda kalmadan emaneti alsin benimde çocuklariminda yapacak birsey yok çünkü para olmayinca kımıldıyamıyorsun yerinden rapbim sonumuzu hayır etsin

 4. Gülcan Aydın diyor ki:

  Hepimiz öldük demekki allah yardimcimiz olsun ne yapacaz bol bol dua edecez evliyalari ziyaretlete yalvaracaz onlarin yüzü suyu hürmetine dursun

 5. Ertugrul Suna diyor ki:

  Bu adam saklabanin önde geleni. Can yakan ve hepimizi derinden vuran depremi firsat bilip insanlar ne dersem etkilenir beni dinler düsüncesiyle bagirip cagirmaya baslayan ve bu sayede ilgi cekip programdan programa kosup dünyanin parasini kazanan cok itici adam. Yok o bina yikilir, yok bu semt yerle bir olur. Orasi ayakta kalir. Deprem cok yakindir. Bi süresini söylemedigi eksikti onuda yapti. Ha deprem gelecek evet tüm bilim adamlari yillardir 99dan beri söylüyor ve herzaman mümkün oldugu kadar hazirlikli olmak gerekir.

 6. neumailkonto diyor ki:

  Dileriz olmaz, fakat ne yazikki istanbul un %60 i 2023 Kasim Aralik Ayi icerisinde olma ihtimali cok yüksek 7,7 Siddetindeki Depreme dayanikli degil ve kesin Yikilir, Türkiyenin en Güvenli Bölgesi Ic Anadolu BölGesi, Ic Anadolu Bölgesinden Istanbula Göc edenlere tavsiyen Gediginiz Ic Anadolu Bölgesine geri dönün ve kendinizi Kurtarin .

 7. Emre Çelebi diyor ki:

  Tekirdağ, edirne, çerkezköy, çorlu, keşan, malkara bunları hiç sormamışsınız gerçi sizin için tek önemli olan tek yer istanbul burada yaşayanlar insan değil.

 8. Süleyman Bahşi diyor ki:

  Bu ülkenin vurdumduymazlığı ya da unutkanlığı benim içimi ve umutlarımı karartıyor.Bu vurdumduymaz ve sorumsuz davranışlar insanların canına mahal oluyor.Bu ülke bir büyük depremi daha kaldıracak ekonomik ve manevi güce sahip midir içimde hep tartıştım ki en son ki depremde gördüm ki sadece bazı kuruluş ve insanların bağışlarına kalmışız.Bu geçmişte de böyleydi ve ben 20 yaşındayım aynı şeyleri tekrar yaşıyorum.Ben bu sorumsuzluğu,liyakatsizliği ve bu kötü gidişatı görünce Türkiye’nin kaderi budur diye söylenmek istesem de aklıma Atatürk’ün şu sözleri gelip hep bir iç çekiyorum.”Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”

 9. Şeyma Meral diyor ki:

  Ben bişi anlamadım İzmir de hep deprem oluyor bir de büyük olcak diyorlar olcak mı burada oldu diuelim nerelerde?

 10. DoğanMert Bulut diyor ki:

  hocayı çağırıp ora nasıl bura nasıl diye yer soracaktıysanız, bir İstanbul HARİTAsı getirmeniz iyi olurdu

 11. Şenel Doğan diyor ki:

  BİZLER SIZLERI SEVİYORUZ.gunes ay yıldızlar gece gündüz hep bir kontrol halinde tabiii depremlerde.o zaman sonuca bakalım sonuca gidelim UYANMAYI SON NEFESE BIRAKMAYALIM.RABBIMIZ sevgiler selamlar

 12. Relaxing and Feeling Peace diyor ki:

  Candaş bir kere şu programına Şener Üşümezsoy ile Ahmet ERcan'ı çıkart..Birşey kaybetmezsin..Onlarda Prof..

 13. KUZEY SAKARYA diyor ki:

  istanbulu bilmeyen adamdan istanbul deprem yorumu cevap şu deniz kenarından uzak durun güney sakat kuzey daha iyi yahu bunu bizde biliyoruz

 14. Ayşegül KINDAN diyor ki:

  Kara Atatürk’ün şahsi emri ile 1936 da Ankara’ya taşındı ki iyi ki taşındı şimdi KHO daki öğrenciler tehlikeden uzak bir yerde öğrenim görüyor. Fakat bu talihi Tuzla’daki Deniz harp okulu,Yeşilköy’deki Hava harp okulu ve Boğaz’a sıfır yerde diye tanimlayacagimiz Kuleli askeri lisesi icin ayni seyleri söyleyemem. Celal hocanın da belirttiği üzere çok ama çok sakat yerdeler ve öğrencilerin artı okuldaki komutanların zarar görmesi TSK açısından pek de güzel olmayacaktır. Ayrıca okulun içindeki imkanlarda bununla beraber zayi olacaktır. Derhal bulundukları mevkilerden iç Anadolu’daki fayın zayıf olduğu illere taşınmaları elzemdir. Ya da bit şekilde güvenli hale getirmeliler artık sağlamlaştırıcı restorasyonlar mi yapıyorlar yoksa yüksek teknolojiden mi yararlanıyorsunuz bilemem ama harp okulunu ve içindeki öğrencilerinin burnu bile kanamamalı bu depremde. Devlet bu konuya özellikle öncelik vermeli. Hızlı bir şekilde İstanbul ve çevre illerdeki komutanlık binaları askeri okullar ve dahi birçok yer ya boşaltılmalı ga da deprem de hasar seviyesi en aza indirilmeli. Akabindeki büyük şirketler icin yapılmalı bu pek tabi devlet daireleri sonra da kentsel dönüşüm risk düzeyine göre icraate geçilmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir