Bu makale, içeriğinde açıkça iran otel fiyatları bahseder. iran otel fiyatları arıyorsanız, bu İRAN'da Her Şeyin Fiyatı!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70 makalesinde iran otel fiyatları ile Travel Inn And Suites’ı tartışalım.

İRAN'da Her Şeyin Fiyatı!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70 içindeki iran otel fiyatları ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

READ NOW  Hindistan & Maldivler & Sri Lanka Costa Victoria / Yurtdışı Balayı Turları / Düğünbuketi.com | hindistan sri lanka maldivler gemi turu hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için iran otel fiyatları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

iran otel fiyatları ile ilgili birkaç açıklama

İRAN’DA HER ŞEYİN FİYATI!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70 İran’ın Şiraz kentinde İran fiyatlarını araştırdım. Bu videoda aklınıza gelebilecek her şeyin fiyatını bulacaksınız. Altın, petrol, dolar ve TL karşılıkları, İran geleneksel müzik aletleri, ABD bayrağından kaç para olduğuna kadar her şey bu videoda… İyi seyirler dilerim… .

READ NOW  NEVAN SUITE HOTEL - VAN ERCİŞ | Yeni güncellenen nevan otel erciş ile ilgili içeriği kapsar

Bazı resimler iran otel fiyatları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

İRAN'da Her Şeyin Fiyatı!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70
İRAN'da Her Şeyin Fiyatı!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70

Okuduğunuz İRAN'da Her Şeyin Fiyatı!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70 hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net her gün yayınlanan diğer konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

บiran otel fiyatları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İRAN39da #Şeyin #Fiyatı #Benzin #Altın #Halı #Bayrak.

READ NOW  #HD Rixos Premium Belek, Antalya, Turkey | rixos premium resort antalya ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Nurgül,Nurgül Türk,vlog,yurtdışı vlog,gezi,seyahat,dünya turu,gezgin,türk gezgin,kadın gezgin,yurtdışı,fiyatlar,yurtdışı fiyatlar,iran fiyatlar,iran hakkında,benzin,altın,ticaret,iranda,kaç para,yurtdışı gezisi,iran gezisi,gezi vlog,irandaki fiyatlar,her şey,yurtdışı kaç para,otel fiyatları,iran konaklama,iran fiyatları,benzin fiyatları,dolar kaç para,iran türkiye,türkiye,iran,rotasız seyyah,rotasız seyyah iran,değişik yollarda,yırtık pantolon.

İRAN'da Her Şeyin Fiyatı!! ( Benzin, Altın, Halı, Bayrak vs. ) ~ 70.

iran otel fiyatları.

iran otel fiyatları içeriğiyle travelinnandsuites.net güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. travelinnandsuites.net iran otel fiyatları hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. hayri dedeoglu diyor ki:

  Gerçek ten çok mükemmel bir hanımefendilesiniz. Sizi kutluyorum.
  Başarılar ve hayırlı seyahatler diliyorum

 2. Salih Gökbulut diyor ki:

  Video da dikkatimi ceken sey baslica bi ürün soruyor su kadar dolar bu kadar dolar banane abi dolardan tl olarak söylesene sen şu kadar dolar diyorsun birde onu ceviriyoruz

 3. Yesim yesim diyor ki:

  1 kere altin orada bize gore ucuz guda uvuz ama bu gidip her deyi dolare ceviriyor Yabancilara riyallr satmiyor bumlar??

 4. Yesim yesim diyor ki:

  Bu abla niye dolar soruyor ki?:) daha dogrusu niye her seyi dolara ceviriyirsun dolar Turkiye de zaten yuksek ne salak youtuber bu ya? Direkt riyal sorsana sen Turk degil misin niye dolar soruyorsun? Dolar verirsen cok buyuk zararda olursun Iran bize gore ucuz niye dolara çeviriyorsun?

 5. KADIN BAŞIMA diyor ki:

  Video güzel olmuş 🌻sadece İran'da ambargocu ABD nin bayrağını arayip,satın almaya ne gerek vardı onu anlayamadım . tebrikler 🌻

 6. Emrah KARABÖRK diyor ki:

  hahaha güldürme beni güldürmeyi geçtim sabaha kadar güldür önemli degil ne kendini rezil etme ne ezeli düşmanlıgından bassediyorsun iranda amerika da müslümanların ehlisünnetin yani bizim türkiyedeki %95 ve diger ehli sünnet ezeli düşmanı dır müslümanların ikiside bir birine el altından koyu dost tur

 7. byAtibay diyor ki:

  06:15 dünyanın en iyi fıstıkları İran dan çıkıyor derken biraz saçmalamışsınız gibi geldi.G.Antep fıstığını yok saymanız kabul edilebilir değil bence.İkisinin arasında dağlar kadar fark var..Bir araştırın isterseniz.

 8. Osman Özüdoğru diyor ki:

  20 Dolara Türkiye'de eli yüzü düzgün normal bir otelde kalırsın daha ucuzunu bulursun ararsan. İranlılar buraya gelsin 🙂 …. Türkiye daha ucuz . İnternetten şöyle bir baktım 5 , 6 dolardan aşağı yemek yiyemiyorsun o da ortalama 90 tl yapar,,,, otellere de bakıyorum 100 dolar diyenler var,,, hostellerde kalmak lazım ya da Eghamatgah-e-Boomgardi denen eko evler varmış…… Bu yaz İran'a gitmekten vazgeçtim 2. kez Gürcistan ve Karaçay'a gideceğim.

 9. مهدی کریمی diyor ki:

  ایا تو ترکیه هم اینجور گزارش تهیه کنی همانند ایرانیا ایا تحویلت میگیرن یا خیر..من که ندیدم چیزی تو ترکیه

 10. Sevgi Pınarı diyor ki:

  Napcan amerikAn bayrağını …çokmu lazımda bulduğundada bula bula bunu bulduk diyorsun nurgül..canı cehenneme Amerika'nın

 11. Çoğu gitti azı kaldı diyor ki:

  Çok güzel bilgilendirici bir gezi olmuş , insanları cana yakın. Taarruf ilginç gerçekten. Emekleriniz için teşekkürler.

 12. İsa Filizfidanoğlu diyor ki:

  Slm nurgül tahrana gidesim var giriste psr testi isteniyormu birde otel rezarvasyonu booking ve agodaya kapalı rezarvasyonu nasıl yaparız .

 13. BİYOLOG diyor ki:

  Herşey tamam da, arayıp özellikle amerikan bayrağı satın almak istemenizin anlamı nedir? Amerika düşmanı değilim. Hiçbir ülkenin düşmanı değilim. Sadece bu yaptığınızın anlamsız ve gereksiz olduğunu söylemek istiyorum. Sana ne? diyebilirsiniz. Doğrudur, sizin tercihiniz.Size anlamsız ve gereksiz tercihler dilerim. Bu arada İran'lı esnafın hoşgörülü davranışı takdire şayandır.

 14. Cagman Sozupek diyor ki:

  Şarap nasıl ikram ediyor ? Alkol İran da yasak değil mi? İran halkı bizi sever biz de onları severiz., ancak devlet politikası olarak dostça bir politikaları yok maalesef. Ermenistana ve pkk.ya sahip çıkıyorlar.

 15. EGESOY ® 444 63 71 diyor ki:

  Amerikaya düşman herşeyi Dolar ile satıyorlar keşke kendi paraları veya komşu ülke olan bizim paramızla fiyat belirleseler ayrıca çok sıcak kanlı insanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir