Makale, hasköyüm özlüce hakkında netlik kazandıracak. hasköyüm özlüce arıyorsanız, bu İpek Evler Kayapa makalesinde Travel Inn And Suites ile hasköyüm özlüce hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen İpek Evler Kayapa içindeki hasköyüm özlüce ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

READ NOW  Pastalandık🧚 | cake istanbul bursa özlüce ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için hasköyüm özlüce dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar hasköyüm özlüce

İpek Evleri, İpekoğulları İnşaat tarafından 2021 yılında inşa edilmiştir. 7.670 m2 arsa üzerinde 7 blok ve 72 daireden oluşmaktadır. 1.025.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz. Kayapa, Çamlık Bulvarı’na 200 metre uzaklıktadır. Dairenin Genel Özellikleri: Bireysel sistem kombi yerden ısıtma Ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi Salonda elektrikli şömine ve taş duvar Salonda özel tasarım led ve aynalı duvar Balkonlarda cam balkon ve stor perde Dekoratif taş balkonlarda duvar Gizli LED aydınlatma Giriş portmanto Duvar kağıdı uygulaması Proje Genel Özellikleri: Açık Otopark Yüzme Havuzu Kapıcı Oyun Alanı Basketbol Sahası Spor Salonu Açık ve Kapalı yemekhane alanı.

READ NOW  Ankara Trafik&26.11.2021 Beşevler Dögol caddesi. Motor ve yayanın kaza anı ! | gönül kahvesi beşevler hakkında genel bilgiler doğru

hasköyüm özlüce konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

İpek Evler Kayapa
İpek Evler Kayapa

Görüntülediğiniz İpek Evler Kayapa hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından TravelInnAndSuites Güncelleme Güncellemesi’ni hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  Manisa Salihli Baba Oğul Sosyal Tesislerinde Çok Güzel Bir Mekanda Kahvaltı Yaptık | salihli kahvaltı ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

hasköyüm özlüce ile ilgili anahtar kelimeler

#İpek #Evler #Kayapa.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,yuzuncıyıl,bursa,nilufer,Bademli,balat,gümüştepe,gumustepe,Çamlıca,beşevler,besevler,camlica,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,realestate,property,balkan,hasanağa,kayapa,görükle,gorukle,hasanaga,Mudanya,güzelyalı,deniz,manzara,halitpaşa,ömerbey,tirilye Home,ofis,büro,kiralama.

İpek Evler Kayapa.

hasköyüm özlüce.

hasköyüm özlüce içeriğiyle Travel Inn And Suites güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hasköyüm özlücetravelinnandsuites.net hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir