Bu makale içeriğinde long ısland kokteyl hakkında konuşacak. long ısland kokteyl’yi arıyorsanız, bu How to make LONG ISLAND ICED TEA by Mr.Tolmach makalesinde long ısland kokteyl’yi keşfedelim.

How to make LONG ISLAND ICED TEA by Mr.Tolmach içindeki long ısland kokteyl ile ilgili içeriğe en doğru genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

READ NOW  Cosmopolitan Kokteyl: Tarihi ve Tarifi // Klasik Kokteyller | Yeni güncellenen klasik kokteyller ile ilgili bilgileri kapsayan

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için long ısland kokteyl dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik long ısland kokteyl

Tarif: Şeker şurubu – 2 damla Limon suyu – 15 ml Votka – 15-20 ml Beyaz rom – 15-20 ml Gümüş tekila – 15-20 ml London kuru cin – 15-20 ml Portakal likörü – 15-20 ml Coca-cola – üst Hızlı çalkalayın ve buz küpleriyle birlikte soğutulmuş askı bardağına süzün. En iyi coca-cola ve limon dilimleriyle süsleyin. Cheeeeers 😉 Bu videoyu beğendiyseniz, bir başparmak ile bana bildirin. Sormak istediğiniz veya eklemek istediğiniz bir şey varsa yorum bırakın. Sizin için video çekmeye devam edebilmemiz için bize destek olmak isterseniz, şu adresteki Patreon sayfamda bir Patron olabilirsiniz: ________________________________________________________________ GÜZEL KAMERAMIM AKILLI TELEFON İÇİN STEADİKAMIM BOSTON SHAKERS’IM (2 parça) ve MY JIGGER MY BAR SPOON CRAZY AHTAPOT GÖZLÜKLERİ GASTRONOMİ İLE İLGİLENENLER İÇİN GÜZEL BİR KİTAP Instagram: FB: Barmenler için Eğitim Patreon’da: .

READ NOW  Her gün 7 buçuk litre kola içiyor! | bir kutu bira kaç kalori hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Bazı görüntüler long ısland kokteyl ‘in içeriği ile ilgilidir

How to make LONG ISLAND ICED TEA by Mr.Tolmach

Okuduğunuz How to make LONG ISLAND ICED TEA by Mr.Tolmach hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınladığı birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Tequila olmeca | olmeca black tequila hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

Daha fazlasını görün

long ısland kokteyl ile ilgili anahtar kelimeler

#LONG #ISLAND #ICED #TEA #MrTolmach.

mr.tolmach,tolmach,eugene tolmach,cocktail,barman,bartender,best bartender,cocktail recipe.

How to make LONG ISLAND ICED TEA by Mr.Tolmach.

long ısland kokteyl.

long ısland kokteyl içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net long ısland kokteyl hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Jesse5068 diyor ki:

  My mouth watered!! I love them so much. When I party I order two right off the bat. I chug one and sip on the other one.

 2. Big Russ diyor ki:

  Fun fact- I work at tgi fridays, home of the supposed original Long Island iced tea… and we don’t actually include tequila in our cocktail!

 3. Вадим Дукалис diyor ki:

  Почему я всегда думал что лонг айленд готовится методом билд??
  И только устроившись в Литовский бар увидел как они взбивают лонг айлен .. подумал какая дикость … а оказывается и вы мистер Толмач так готовите🫥🫥

 4. Jon Reinert diyor ki:

  Any Long Island Iced Tea I've had at the bar has been phenomenal, easily became my favorite drink. When I try to make them at home, it's always awful. Way too strong. So overpowering I can't enjoy it. Don't know what to do.

 5. Francesco Giantin diyor ki:

  i like how you put syrup sugar and a lot of coke and shake it well, long island is very alcoholic and its good you make it less strong and drinkable

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir