Makalenin bilgileri daiquiri tartışacak. daiquiri arıyorsanız, bu History of the Daiquiri

History of the Daiquiri

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için daiquiri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

daiquiri ile ilgili bazı içerikler

Bugün Daiquiri’nin tarihi hakkında konuşacağım ve onu çekme yollarından bahsedeceğim: eski bir kök versiyonu ve şimdi ondan nasıl keyif aldığım. Daiquiri çok uzun zamandır var. Bir rivayete göre, adını madencilerin serinlemek için gün boyunca bunlardan keyif aldığı Küba, Santiago yakınlarındaki Daiquiri plajından almıştır. Amerikalı bir mühendis olan Jennings Cox adında bir adam, içeceğin icadı için övgü alıyor, ancak bu neredeyse kesinlikle yalan. Rom, şeker ve kireç karışımı, Ol ‘Jennings’in Küba adasına ayak basmasından çok öncelere gider. Aslında, “Daiquiri” kelimesi Taíno kökenlerinden gelir ve plaj, tersi yerine içeceğin adını daha doğru bir şekilde alabilir. Daiquiri muhtemelen burada yaptığım ilk versiyon olan bir swizzle gibi bir şey olarak varlığını sürdürdü. Sonra en sevdiğim daiquiri tarifini değiştiriyorum ve bunu yaparken çok güzel vakit geçiriyorum. Daiquiri Kökleri • Bardağı Kırılmış Buzla doldurun • 2-4 kaşık şeker ekleyin • 1-2 limon suyu • tadına göre rom • Daiquiri’yi karıştırın ve tadını çıkarın • 1 oz. -veya- 30 ml. Demerara Basit Şurup • 1 oz. -veya- 30 ml. Limon Suyu • 2 oz. -veya- 60 ml. Rum • Shake & Strain Yavaş ama emin adımlarla, YT’nin algoritmik bildirim sistemine tamamen bağımlı kalmamak için bir posta listesi başlatıyorum. Kaydolursanız cömertliğinizi kötüye kullanmayacağıma veya bilgilerinizi kimseye satmayacağınıza söz veriyorum. Buradaki blogda bitti: Burada kullandığım sipariş ruhları (Ortak): Crown & Caliber: Barfly Mixology Gear: H2D2: Twitch: twitter: instagram: Blog: Patreon: Bu gösteriyi mümkün kılan İnanılmaz Harika Müşteriler! richard rappuhn Jason Russell Maria Rodi Kolya Venturi Brendan Gleave Kimber Guzik Paul Hannah Shuzong Zhuang Todd Swain Jason McCauley Sean Makiney Hooper Kar Matthew Rusch Adam doyle Jay Cooper Ben Stewart James Evans Brad Cronk RUSSELL GERNANNT Nicholas Tsotakos Erik Språng Uri Sacharate Madrid William Thomas DS Choksi Brandon Wilson RACHEL KEYS Whiskey Tribe Gezisi Brennan Shelby Benton Anthony Elias Ryan Wolfe Rosemary H. Andrus Dennis Groome James Griese Rob Lawler Yönetmen: Greg Kurgu: Rachel Ambelang & Greg Yapımcı: Meredith Engstrom & Stefano Pennisi & Greg Görüntü Yönetmeni: Bernard Hunt Oluşturdu yazan: Greg

READ NOW  ALMANYA içki fiyatları / Almanya’da bira fiyatı /Almanya’da Türk birası #almanya #almanyadayaşam | Yeni güncellenen bira markaları ve fiyatları hakkındaki bilgilere genel bakış

daiquiri hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

History of the Daiquiri | How to Drink
History of the Daiquiri | How to Drink

How to Drink içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

READ NOW  Vlog 23 ; weekend vlog 🧚🏻‍♀️🔮🐈‍⬛ sat-sun,กินอาหารเวียดนาม,เรียนภาษาเกาหลี,จัดโต๊ะใหม่,กินชาบู | Yeni güncellenen somata hakkındaki bilgilerin özeti

Yeni bilgi için burayı tıklayın

daiquiri ile ilgili birkaç öneri

#History #Daiquiri #Drink.

htd,how to drink,mixology,tape brothers territory,alcohol,liquor,bartending,mixed drinks,how to,how to make,spirits,bitters,drink,cocktails,cocktail,classic,recipes,daiquiri,daiquiri recipe,daiquiri cocktail,daiquiri cocktail history,history of the daiquiri,who invented the daiquiri,cocktail history,how to make a daiquiri,cuban rum,original daiquiri,cuban daiquiri.

READ NOW  Espresso Martini Kokteyli | Müdavim Vlog | espresso martini kokteyl tarifi hakkında ayrıntılı bilgi

History of the Daiquiri | How to Drink.

daiquiri.

daiquiri bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ‘nin daiquiri içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Kaijugan2001 diyor ki:

  Another Rum I HIGHLY recommend for a daiquiri is one called Diplimatico Aged Light and Dark Rum. It's delicious on its own, in an old fashioned and various other drinks. I've started using it and not regretted it.

  There's also Pillar's which is also good

 2. Josh Sclafani diyor ki:

  I like a 2oz rum/1oz lime/.5oz demerara for my Daquiri, but I'm also typically using an Appleton Signature or 8yr which are sweeter to begin with. Don't be afraid to adjust the other ratios to suite your rum.

 3. fabulous_finn diyor ki:

  I always use demerara syrup in my daiquiri drinks at home, though sadly I do prefer the strawberry blender variant. Still, the demerara works in every daiquiri I have ever tried.

 4. R Vaughan diyor ki:

  Daqs always taste like ass because you are using literally the same measurements for every type of drink.
  This is why you are a drone.

 5. Gracie Lee diyor ki:

  Greg I really want to thank you for being on youtube as you have really opened up my eyes to a lot of drinks, and helped my grow as a "connoisseur" of drinks! Thank you for being here and making fun and interesting videos!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir