Bu makalenin içeriği açıkça nevşehir açık hava müzesi hakkında konuşacak. nevşehir açık hava müzesi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Göreme Açık Hava Müzesi

Nevşehir içindeki nevşehir açık hava müzesi ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için nevşehir açık hava müzesi dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  İşte dünyanın en iyi 37 şehri | dünyanın en büyük şehri hangisidir ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Bazı açıklamalar nevşehir açık hava müzesi ile ilgilidir

Kapadokya’ya 7 kez gittim. Son ziyaretimde sizler için çok güzel ve detaylı VLOG’lar hazırlamak istemiştim. Kapadokya’da gezilecek en güzel yerlerden biri olan Göreme Açık Hava Müzesi, Güvercinlik Vadisi ve Çavuşin köyü hakkında bildiğim tüm bilgileri verdim. Kanalıma abone olmayı unutmayın. Her hafta size çok güzel yerler gösteriyorum. Kapadokya ile ilgili detaylı blog yazılarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. İnanın o yazılarda her noktayı tek tek anlattım #gezecekyerler #kapadokya #denizpehlivan Kanalıma buradan ABONE olabilirsiniz. Merhaba; Ben Deniz’im. Çocukluğundan beri seyahat etmeyi seven bir Türk vatandaşı olan Fethiye doğumlu bir sırt çantalı gezginim. Seyahat ettiğim 50’den fazla ülkeden makalelerime ve deneyimlerime www.birhayalinpesinde.com adresinden, videolarıma ise bu YouTube Kanalından ulaşabilirsiniz. Merhaba Benim adım Deniz. 50’den fazla ülkeyi gezmiş bir Türk sırt çantalı gezginiyim. Seyahatlerime www.birhayalinpesinde.com web sitemden ve videolarıma bu kanaldan ulaşabilirsiniz. Instagram : Facebook : Twitter : Pinterest : Linkedin : Snapchat :denizpehlivann .

READ NOW  Ayhan Sicimoğlu ile RENKLER - Kıbrıs - Salamis | salamis harabeleri yol tarifi ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

nevşehir açık hava müzesi içeriği ile ilgili bazı resimler

Göreme Açık Hava Müzesi | Kapadokya | Nevşehir
Göreme Açık Hava Müzesi | Kapadokya | Nevşehir

Kapadokya , Ardından Travel Inn And Suites her gün yayınlanan diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Azmak Nehir - Akvaryum 🐟 | azmak nehir ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Daha fazla haberi burada görün

nevşehir açık hava müzesi ile ilgili öneriler

#Göreme #Açık #Hava #Müzesi #Kapadokya #Nevşehir.

bir hayalin peşinde,gezi kanalı,gezi notları,seyahat önerileri,kapadokya,göreme açık hava müzesi,kapadokya gezisi,kapadokya nerede,3 guzeller,kapadokyabalon,guvercinlikvadisi,goreme,goreme turu,cavusin,pasabagvadisi,nevsehir turu,kapadokya turu,kapadokya peri bacalari,peribacasi,kilise,köy,cavusin koyu,pasabaga yolculuk,tarihi bolgeler,gezi rehberi,deniz pehlivan.

Göreme Açık Hava Müzesi | Kapadokya | Nevşehir.

nevşehir açık hava müzesi.

nevşehir açık hava müzesi hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites nevşehir açık hava müzesi hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Motor sport wagen diyor ki:

  Bende gitmisdim oradaki acik Hava müzesine ve baska gözle baktim aslinda zamaninda baska gezegenden gelen uzaylilarin belgesi orda gördüklerim.
  Portal kapilari, ucan gemiler, kaskli uzaylilar vs….

 2. İbrahim Turan diyor ki:

  Yaptığınız çalışmayı takdir ediyorum ancak bilgiler konusunda naçizane bir rehber olarak hatırlatma ve düeltme gereği hissettim

 3. İbrahim Turan diyor ki:

  Ev çavuşin köyünde ve hititliler döneminden kalma değil . Hititliler günümüzden 3600 ila 3200 yılları arasinda imparatorluk kurmuş bir uygarlık.

 4. İbrahim Turan diyor ki:

  Duvar resimlerinin olduğu hiçbir kilisede resin ve video çekilmesi uygun değildir
  Orada görevlinin ikaz etmeaine gerek yok.resimleein korunması için bu bir bilinç ve duyarlılıktır.

 5. İbrahim Turan diyor ki:

  Göreme açıkhava müzesindeki kiliseler 10,11 ve 12. Yüzyıllara tarihlenir ayrıca buradaki kiliselerin yapımı romalılardan kaçan ilk hırıstiyanlar değildir. Bir yeri tanitırken ya ayrıntılı bilgi edinin yada lisanslı bir rehber aracılığıyla gezin.
  Turist rehberi İbrahim Turan 0535 824 7485

 6. Rabbim,seni sevene sevdir beni amin. diyor ki:

  Selamünaleyküm bay ve bayanlar.
  ❗Bu bir önemli duyurudu❗
  Ben Yurtdışında yaşayan düne kadar Kapadokya Göreme Peri paçalarında tatil yaparken
  Develerin işkence gördüğünü gördüm 😢
  Allah rızası için bu iskenceye bir dur deyin.
  Turistler bizi kınıyorlar böylesine bir Müslümam ve Varlıklı Devlet'te nasıl bu Hayvanlar duyarsız kalınıyor.
  Develer ağlıyor acılardan Bağırıyorlar diye ağızlarını kapatmışlar bez ile.
  Allah rızası için yardım edin
  Allah'ın ve Resul'ünün selamı ve bereketi üzerinize olsun amin yasemin ördü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir