Bu makalenin konusu göbek rakısı beylerbeyi etrafında dönecek. göbek rakısı beylerbeyi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey makalesinde travelinnandsuites.net ile göbek rakısı beylerbeyi’yi keşfedelim.

göbek rakısı beylerbeyi ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

READ NOW  FIRST TIME SKYY VODKA REVIEW BY INDIAN | BEST VODKA UNDER 2K | IMPORTED VODKA | GULP-A-SHOT | skyy vodka fiyat hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için göbek rakısı beylerbeyi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar göbek rakısı beylerbeyi

Rakı damıtma nasıl yapılır ve rakı nasıl yapılır anlattıktan sonra? Sorusunu detaylı bir şekilde cevapladıktan sonra sıra göbek rakısının nasıl yapıldığını açıklamaya geldi. Göbek, rakı damıtma sırasında ortaya çıkan kısımdır. Göbek kaldırmanın bir çok yöntemi olmasına rağmen bu videomda sizlere hacimsel ayırma yöntemi ile göbek kaldırmayı anlatmak istiyorum. Göbek rakısını bir kez yapıp içtikten sonra sizin için her şey farklı olacaktır. İçkiden daha çok keyif alacak ve alkolün kötü yanlarından arındıkça daha yumuşak bir rakı keyfi yaşayacaksınız. .

READ NOW  Reviewing Beluga Vodka: The Most Premium Vodka In The World | En doğru beluga vodka ile ilgili tüm içerikler

göbek rakısı beylerbeyi içeriği ile ilgili resimler

Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey
Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey

Görüntülediğiniz Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites Güncelleme Güncellemesi’nin hemen aşağıda daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

บgöbek rakısı beylerbeyi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Göbek #Rakı #Nasıl #Yapılır #Rakı #Göbeği #Nedir #Rakı #Damıtımı #Göbek #Alma #İşlemine #Dair #şey.

READ NOW  BİRA TADIM TESTİ! HANGİ BİRAYI ALMALIYIM? #bira | miller hangi ülkenin birası ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

rakı nasıl yapılır,evde rakı yapımı,anasonlu rakı,rakı yapımı,rakı damıtımı,rakı,üreten adam,etil alkol yapımı,damıtım,imbik,alkol damıtımı,göbek rakı,ev yapımı rakı,anasonlama,rakı tarifi,damıtma,alkol üretimi,rakı üretimi,anasonlu damıtım,rakı yap,evde rakı nasıl yapılır,rakı damıtma,alkol damıtma,rakı göbeği,göbek alma,nasıl yapılır,göbek alma işlemi,göbek rakısı,rakıcı,rakı damıtmak,anasonlu rakı nasıl yapılır,rakı üretimi nasıl yapılır.

Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey.

göbek rakısı beylerbeyi.

göbek rakısı beylerbeyi içeriğiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. göbek rakısı beylerbeyiTravel Inn And Suites hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ahmet görmez diyor ki:

  Her şişede farklı miktarda alkol var .Yanılmıyorsam 15 şişe bu da bana şunu düşündürüyor,bu damıtım bir saat sürüyor her dört dakikada şişe değişiyor.Şişe bittiğinde de damıtım bitiyor.Farklı zaman dilimlerinde damıtım miktarı artıyor veya eksiliyor.Isı miktarı ve koşullar olmasına ramen.

 2. sevda tarçın diyor ki:

  pot imbik ile tek distilasyon yapsak 40 veya 50 derece alkol alsak anason yağı giliserin kullansak olmazmı.ben yaptım beyenmiştim siz ne diyorsunuz.

 3. Alil Beya! diyor ki:

  merhaba. 3 damıtım yapıcam yarın başlıyorum. Size iki sorum var. göbek için her damıtımda göbek ayırmam gerekiyor mu yoksa bu son damıtım için mi geçerli. Bir de 3. damıtımda anason tohumuyla damıtım mı önerirsiniz yoksa damıtım bittikten sonra anason yağı eklemek de aynı sonucu verir mi?

 4. Resurrection diyor ki:

  %10 baş
  %75 göbek
  %13 kuyruk
  örnek: 2. damıtımdan 4 litre %40 lık ALKOL ELDE ETMİŞ OLALIM.
  4000×0.4=1600ML
  1600×0.10 =160ML BAŞ
  1600×0.75 =1200 ML GÖBEK
  1600×0.13 = 208 ML KUYRUK
  Elde ettiğim göbek rakısını %50 ye seyreltip en az 3-5 gün dinlendiriyorum. İstenilirse litre başına 5 gr şeker ilave yapılabilir. ilk 2 gün şişe ağızlarına kahve filtresi geçirirseniz içimi daha yumuşak olur.. 🙂
  Saygılar..

 5. Levent diyor ki:

  Bu damitimi kac derecede devam ettirdiniz acaba ? Ocagin alti en yuksekte mi mesela. Derece ile alakali da bilgi verebilir misiniz ?

 6. Levent diyor ki:

  Tecrube edilmis bilgi bu sekilde paylasildikca daha da degerli oluyor. Tesekkurler, agziniza emeginize saglik… Kafalarda donen bir cok sorunun cevabini vermissin hocam… Ocagin altini ne zaman kısıyorsunuz, derece kullanmiyor musunuz tencerede? Damitim boyunca kac derecede tutuyorsunuz mesela?

 7. Hanzel Home diyor ki:

  Hocam merhaba ben bugün anasonlu damıtım işlemi yaptım bundan önce de bakır boru temizliğini limon tuzu ile yaptım içinden suda geçirdim gayet temiz oldu ancak iki gündür çıkan ürün sarı oluyor ne yapsam düzelmedi sorun nedir.Anasonu alkolün içinde 3-4 gün bekletip süzmeden o şekilde damıtıyorum.

 8. Sedat Yiğit diyor ki:

  selamlar öncelikle elinize ve emeğinize sağlık benim biraz kafam karıştı ilk kez yapacak olmamdan kaynaklı şimdi 2. damıtımda çöp baş göbek kuyruk ayırımını gelen alkolün yüzdesini hesaplayarak tek bir kapta biriktirsek olmuyor mu yani çöp ve başı bi kapta sonra gelen göbeğin tamamını bi kapta kuyruk kısmını bi kapta yapsak sıkıtı olur mu teşekkürler

 9. Serafettin Unutulmaz diyor ki:

  Merhaba : bu yöndeki videoları keyifle izliyorum sizinde emeğinize ağzınıza sağlık bir sorum olacak. Sadece göbeği kullanıyorum diyorsunuz baş ve kuyruk diğer yapılan maişelerde yada ikinci damıtımda kullanılırsa her döngüde sürekli olarak kalite düşmesi olabilirmi?

 10. KARTAL BABA diyor ki:

  Cok aydinlatici harika bir video olmus cok tesekkurler..Su tasarrufunundan sikayettci olan arkadaslar icin onerim hortumun ucunu kovalara koyup daha sonra tuvaletlerde sifon cekme yerinde kullanabilirler.

 11. Yasin Gurkan diyor ki:

  Merhabalar,bende bu yöntem ile çok güzel sonuç aldım, yanlız bir sorum olacak, alkol derecesi 50 abv düşünce damıtımı kestim ve ayrımları öyle yaptım,siz hangi derecede bitiriyorsunuz,ben erken damıtımı bitirmiş olabilir miyim?

 12. ersel tuncer diyor ki:

  üstadım teşekkürler
  alkol buhar sıcaklığına göre göbek ayrımı nasıl oluyor? sizin yaptığınız reflux imbik teki gibi buhar sıcaklığını 78 derecede sabitlediğmizi var sayarsak bu sıcaklıktaki gelen ürün göbek mi olur ? yoksa bunu da mı ayırmamız gerekir. teşekkürler.

 13. ibrahim ülkü diyor ki:

  saol paylaşımı için bi önerim var .. toplamda elinde kaç derece alkol var ve anasonlu damıtımda kaç ml baş kaç derece kaç ml göbek kaç derece kaç ml kuyruk kaç derece aldıysanız ona göre bi yol çizilip 15 şişe kullanmanıza gerek kalmaz bence

 14. TahaCan Güngör diyor ki:

  hocam merhaba ben 45 derece alkolümde anasonlama yaptım 3 gün beklettim 2. damıtıma geçtim 77 derece alkolum geldi seyreltme yaptım alkol derecem 48 oldu ama alkolum bulandı anasondan ötürü neyden kaynaklı olabilir şimdi 3. damıtım yapıyorum

 15. Pegasus Olympos diyor ki:

  Merhabalar,

  Damıtımı beyazlama başlayınca kestiğiniz için, kuyruk zaten imbikte kalmış olmuyor mu? Şişelere aldığınız ürünün sonundan tekrar %30 kuyruk ayırmak ve imbikte kalan 2 tane kuyruk ayırmış olmuyor musunuz?

 16. Ahmet VAROL diyor ki:

  Değerli üstadım üreten adam, öncelikle iyi bayramlar diliyorum. Rahatsızlık veriyorum kusura bakmayın acil yardımınıza ihtiyacım var. biliyorsunuz mayşemle ilgili sorum olmuştu o mayşe öldü
  Yeni mayşe hazırladım yine olması gerektiği gibi.
  İlk yoğunluk 1080 idi son yoğunluğu 2 gün önce ve bugünde 1015 (8,15 Abv) görerek tabi kabarcığında yok denecek az çıkmasıyla birlikte damıtıma geçtim. 1 er litre lik ayrım yaparak damıtıma başladım.
  İlk litrede 30 abv, ikinci litrede 20 abv, 3ncü litrede " 0 " abv görünce damıtımı kestim.
  Yine ilk damla gelmeye başladığı anda olabildiğince ateşi kısık konumuna getirmeme rağmen termometre ısısı 96-98' in altına hiç inmedi
  Ne oldu yine hiç bir anlam veremiyorum. Nerede hata yaptım diyorum bulamıyorum.
  Başlangıçta süzerek kovaya doldurduğum, damıtmada da yarıda kestiğim kazan'ın içindeki mayşeye bir zarar gelirmi? Mayşeyi tekrar damacanaya doldurdum ağzını hava almayacak şekilde kapattım. Bu durumda yeniden damıtıma geçmem için ne yapmam gerekiyor. Vallahi bu üçüncü mayşe hala sonuç elde edemiyorum. Unutmadan ÖNEMLİ : Mayşenin ikinci yoğunluk ölçümünde sonucun sıfır yada sıfıra yakın çıkması beklenir. Ne kadar sıfıra yakın olması gerekir? Benim 1015 olması gibi yeterli midir? Kusura bakmayın yoruyorum sizi kafayı yiyecek hale geldim acil yardımlarınızı rica ediyorum.

 17. sata java diyor ki:

  Oldukça faydalı ve teşvik edici videolar için çok teşekkürler. Merak ettiğim bir konu var. Reflux ile damıtma yaparken de baş, göbek ve kuyruk olarak ayırmak gerekli mi yoksa olduğu gibi rakı veya votka için bütün damıtılan alkolü kullanabilir miyiz? Teşekkürler.

 18. Ahmet VAROL diyor ki:

  Üstadım selamlar
  Sekizgün önce mayşeyi Hazırlarken ölçtüğüm yoğunluk 1110 du.
  Az önce kontrol ettiğimde yoğunluk hidrometrede ilk ölçdüğüm seviyeye yakın çıktı. Numune alarak ocak'ta cezve içinde alkol testi yapmaya çalıştım alkol neredeyse yok gibiydi bu süre içinde alkol oluşmazmıydı? Bu arada Hava kabarcığına gelince tamamen bitmiş değil, son derece az
  Tamamen bitmesinimi beklemeliyim kabarcığın
  Ters giden birşeymi var acaba?
  Şimdiden teşekkür ederim.

 19. Ahmet VAROL diyor ki:

  Değerli arkadaşım selamlar.
  Çöp, baş, göbek ayrımında örneğin çöp için toplam alkolün %3 ü alınacak derece yaklaşık 64 e gelince çöp gelmeye başlayacaktır. Sorum şöyle bu yüzde 3 lük çöp hangi dereceye kadar alınmış olmalıki çöp alımı tamamlanıp diğer ayrıma yani baş' a geçilebilinsin

 20. ogeday guven diyor ki:

  Keske "mükemmel rakı yaptım içtikçe tadına doyamayacaksınız" gibi hamasi bir başlık atsaydınız. Şunun için söylüyorum içerik çok doyurucu yetkinliğiniz acik ancak izlediğim tezgah altı icerikler bile çok daha fazla tıklanmış. Emeğinize sağlık yine de 🙂

 21. Tatar ROKETATARRR diyor ki:

  Yüzyılların rakısını anlatırken foreshats bilmem ne kullanman garibime gitti ne kadar kaliteli bir video olsa da diğerleriyle birlikte

 22. nuri önder diyor ki:

  hocam ben pot stil imbikle 3 damıtım yapacağım ilk ve 2. damıtımda bütün alkolü alıp 3. damıtımda ise ayrım yapacağım değil mi ? Bir de ilk damıtımdan aldığım alkolü su ile 45 abv ye mi seyreltip 2. ve 3. damıtımı öyle mi yapacağım ? Eğer öyleyse hem her seferinde saf alkolü almaya çalışıyoruz hem de 2 ve 3 de seyreltiyoruz ,orasını anlamadım. saygılar

 23. Enver Usta diyor ki:

  Merhaba üreten Adam bu işe sizi takip ederek başladım şimdi bir sorum olacak reflüxs imbik ten 3 mayşe damıtımdan 6 litre 85cc alkolü tekrar reflüxs imbik ten damıtım anasoladım şimdi pot stil mbikten damıtıyorum 1 kez damıtma yapsam seyreltsem olurmu yoksa 2 defamı damıtayım. Birde baş göbek kuyruk ayrımını yapmak istemiyorum bir sakıncası olurmu

 24. Fashıon People diyor ki:

  Arkadaşım öncelikle emeklerine sağlık harika işler çıkarıyorsun tebrikler cani gönülden
  Bu video da aldıgın ml ler göz kararımı dolum yapıyorsun şişelere orayı anlayamadım neye göre alıyorsun yani cevap verirsen teşekkürler birde bu olayı malt viski yapsak ne önerirsin kitlerden veya böyle bir video yapsan yada bu olayı denedinmi teşekkürler

 25. EnesDP diyor ki:

  ekmek mayası ıle aktıf maya kullanımında ne farklılıklar vardır hangısını onerırsınız alkol kalıtesını etkıler mı farmante suresının uzun veya kısa olmasının ne gıbı etkılerı vardır yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

 26. Yasin Gurkan diyor ki:

  Hocam alkol derecesine göre ayrım yaparım,çay bardağı ile alırım bende gelen alkolü hep,ama sizin yöntemi de çok başarılı buldum,deniycem bende,tebrik ederim…

 27. Murat Akcoru diyor ki:

  Emeğinize sağlık çok faydalı bir video olmuş.Benim Rusya dan getirdiğim 5 borulu soğutma ve paslanmaz borular var.3 senedir damıtım yapıyorum.Sizin tarif ile anason tohumlu damıtma yaptım.Biraz peynir kokusu var gibi.Bakır sisteme geçsem bu kokudan kurtulabilir miyim.Şimdiden teşekkür ederim.

 28. mustafa çetiner diyor ki:

  2 gün önce anasonlu damıtım yaptım. 45 abv ye seyrelttim. 2 gün kapağı açık cam şişede beklettim.ancak rakı bulanıklaştı. tekrar alkol ölçümü yaptım ve 38 abv çıktı. Alkol uçmuş galiba diye bu gün tekrar damıttım, ancak çıkan alkol çok acı ve bardakta beyazlamıyor. tekrar mı anasonlayacağım.

 29. Mustafa Cetiner diyor ki:

  Anasonsuz 2. Damıtım yaptım baş göbek kuyruk aldım. 2 lt 75 abv etil alkol var. Anason u koydum. Anasonlu olarak 3. Damıtımda baş göbek kuyruk alacakmıyım

 30. GÖKHAN GK diyor ki:

  hocam boş yere su harcıyorsunuz susuzluğun yaşandığı şu günlerde dalgıç pompa ile bir sirkülasyon sistemi yaparsanız iyi olur.

 31. Murat Akyıldız diyor ki:

  Video için teşekkürler hocam Bi sorum olacak 2 ci damitimda göbek olarak aldığımız alkole su ilave ediyomuyüz yok direk çıkanı tekrar damitiyomuyuz bide ben anason yağıyla yapicam tohuma degil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir