Bu makalenin içeriği etil alkol beyazladı hakkında konuşacak. etil alkol beyazladı arıyorsanız, bu GLİSERİN VE ÜZÜM SUYU İLE RAKI YAPIMI makalesinde Travel Inn And Suites ile etil alkol beyazladı hakkında bilgi edinelim.

GLİSERİN VE ÜZÜM SUYU İLE RAKI YAPIMI bölümünde etil alkol beyazladı ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

READ NOW  2017 Rakı Fiyatları - Nekadar.co | 50 cl tekirdağ rakı fiyatı ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için etil alkol beyazladı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir etil alkol beyazladı

Bu videomda su arıtma cihazı kullanarak gliserin ve üzüm suyu ile rakı yaptım. Sorularınız veya anlamadığınız olursa sorabilirsiniz. Alkol markası/ Infotex Kullanılan su/ Erik (yaklaşık 1 buçuk litre) Üzüm suyu/ Kavaklıdere üzüm suyu 200 ml (carrefour) Anason yağı/ Kayalık anason yağı (TND kimyasal) Taze üzüm/ Taze üzüm aroması (TND kimyasal).

READ NOW  Beylerbeyi Göbek Rakisi Weinhandel Tosun‘da | En doğru rakı fiyatları beylerbeyi hakkında tüm bilgiler

Bazı resimler etil alkol beyazladı hakkındaki bilgilerle ilgilidir

GLİSERİN VE ÜZÜM SUYU İLE RAKI YAPIMI

Öğrendiğiniz GLİSERİN VE ÜZÜM SUYU İLE RAKI YAPIMI içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

READ NOW  Evde Rakı Nasıl Yapılır.TEKİRDAĞ ALTIN SERİSİ | tekirdağ altın serisi alkol oranı hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

etil alkol beyazladı ile ilgili bazı öneriler

#GLİSERİN #ÜZÜM #SUYU #İLE #RAKI #YAPIMI.

rakı,anason,gliserin,üzüm aroması,üzüm suyu,şeker,su,etil alkol,evde rakı yapımı tarifi,infotex,evde rakı,arıtma cihazı kullanarak rakı,su arıtma cihzı,erikli suyu.

GLİSERİN VE ÜZÜM SUYU İLE RAKI YAPIMI.

etil alkol beyazladı.

etil alkol beyazladı hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın etil alkol beyazladı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. zübük diyor ki:

  gördüm ki videoda açıklanmasına rağmen hala soruluyor. ben de özet geçeyim;

  – 1 litre etil alkolü, su filtresinden geçir ve sürahiye dök.
  – 3 cc(ml) anason yağını sürahiye dök(tek kullanımlık değilse şırınga kullan)
  – 3 cc(ml) gliserini sürahiye dök(tek kullanımlık değilse şırınga kullan)
  sürahinin kapağını kapat ve çalkala.(gliserini aldığım sitede 4 cc kullanın diyor, bilemedim ama Eyyüp bey ne diyorsa o)
  – 1.150 litre erikli marka suyu sürahiye dök(ölçekli kap çok işe yarayacak)
  – 200 ml lik kavaklıdere marka üzüm suyunun(carrefour, migros vs satıyor) yarısını yani 100 ml sini sürahiye dök
  -sürahinin kapağını kapat ve iyice, dakikalarca çalkala. çalkala, dinlen, tekrar çalkala.
  -sürahinin kapağını çıkar, 12 saat boyunca oda sıcaklığında ve karanlık bir yerde beklet.
  – 12 saat sonra içmeye başla, artık kapağını kapatabilirsin.
  – ev yapımı rakı buzdolabına KOYULMAZ.

 2. Serkan Çetin diyor ki:

  Bu yaptıklarınızın ardından defne yaparağı koysak olurmu 24 saat için ve ağzını açık bıraksak olurmu

 3. Bahadır S diyor ki:

  Hocam selamlar 5lt ile yani 11lt rakı yapımında ne kdr kavaklıdere üzüm suyu kullanmak gerekiyor ve şekere ihtiyaç varmı?

 4. Salim Dursunoğlu diyor ki:

  Eyüp bey merhaba anlatımınız çok güzel. Bir sorum olacak. Müsadenizle. 1 litre alkole. Gliserin. Ölçüsü nedir? Birde anason yağı ölçüsü. Tşk ederim

 5. AYŞAN ARMAĞAN YILMAZ diyor ki:

  Eyyüp bey gliserin azda olsa bulanıklık yaparmı ? Daha önce gliserin koymadım bulanıklık yoktu birebir aynı tarif çünkü ?

 6. Erhan Deveci diyor ki:

  Merhaba. Üzüm aroması kullanarak rakıyı yaptım ancak şeker atmayı unuttum. Şu an dinlenme aşamasında. Şu aşamada şeker atabilir miyim.

 7. mturantekin diyor ki:

  Elineze sağlık 2 yıldır aynı formülü kullanıyor ve rakımı yapıyorum.Yaptıktan 15-20 gün sonra şişelerde bir tortu oluşuyor.Bu üzüm suyundanmı oluyor ? sizdede oluyormu.? kolay gelsin afiyet olsun. Cevap verirseniz sevinirim..

 8. Serkan Yılmaz diyor ki:

  Selam hocam biz yaparken kaynar su ekliyoruz etilin içindeki acılıgı alıryor güzel bi içim saglıyor. Siz ne dersiniz

 9. Betül Kaya diyor ki:

  Eyyüp bey tarifinizi aynen uyguladım önce şefaf su rengindeydi bir kaç saat sonra rengi altın rakı rengine döndü bunun nedeni yaş üzüm aromasımı ? Yanıt verirseniz çok sevinirim . 🙏

 10. SÜLEYMAN KARATAŞ diyor ki:

  Hocam üzüm suyuna dikkat etmemiş kırmızı üzüm suyu almışım rengi kırmızı gibi oldu çözümü var mı 😢

 11. adem kılavuz diyor ki:

  DAHA ÖNCE İMBİKTE DAMITARAK KENDİ RAKIMI YAPIYORDUM ZAMAN VE YER SIKINTISINDAN DOLAYI ETİL ALKOLLE DENEMEK İSTEDİM. YAKLAŞIK 5 FARKLI FİRMADAN ALKOL ALIP RAKI YAPTIM FAKAT HİÇ BİRİNDE İSTEDİĞİM SONUCA ULAŞANADIM. SİZDEN ALDIĞIM ALKOL VE YAŞ ÜZÜM KİTİ İLE YAŞ ÜZÜM RAKI TADINI YAKALADIM. ÖNCELERİ AÇIKÇASI HİÇ GÜVENMEDİM. FAKAT SİZDEN ALDIĞIM 4'ÜNCÜ KİTİDE BUGÜN İTİBARİ İLE KURDUM. TEMİN ETTİĞİNİZ ALKOL VE KİTLER BENİM AÇIMDAN BAŞARILI.

 12. Yılmaz SAYGI diyor ki:

  Eyüp bey paylaşımların için teşekkür ederim bende evde rakı yapıyorum em griselin emde seker kullaniyorum gayet guzel oldu yanliz takıldığım bir konu suyu kaynatıp

 13. Barbaros diyor ki:

  Merhaba Eyüp bey etil alkolu damıtmadan da gliserin kullanabilir miyiz illa damıtılmış etil alkole mi gliserin ekleniyor. Damıtmadan da kullanıyorsa ölçüsü ne kadar acaba. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir