Bu makalenin bilgileri cihangir eğlence mekanları ile ilgili olacaktır. cihangir eğlence mekanları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Gezmek Olsun – Cihangir – 04 06 2022 makalesinde cihangir eğlence mekanları konusunu tartışalım.

Gezmek Olsun – Cihangir – 04 06 2022 içindeki cihangir eğlence mekanları ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayış için cihangir eğlence mekanları dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  IT KARTEPE 1 / Manzara Restaurant | En doğru kartepe manzara restaurant ilgili içeriği sentezleyin

Paylaşım konuyla ilgilidir cihangir eğlence mekanları

Yaşa, dışarı çık, hayatın tadını çıkar… Paran olsun olmasın, amacın yeter ki gezmek, Yıldız Yakar bu hafta “Cihangir”de… #GezmekOlsun #tv360 .

cihangir eğlence mekanları konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Gezmek Olsun – Cihangir – 04 06 2022

Görüntülediğiniz Gezmek Olsun – Cihangir – 04 06 2022 hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Sefa-i Hürrem - İşte Analiz / ShowTürk | Yeni güncellenen süleymaniye şehri saadet cafe kahvaltı hakkındaki bilgilere genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

cihangir eğlence mekanları ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Gezmek #Olsun #Cihangir.

360,tv360,program,360tv,yaşam,eğlence,360 kanalı,tv kanalı,Gezi,Cihangir,Yıldız Yakar,Gezmek Olsun.

Gezmek Olsun – Cihangir – 04 06 2022.

cihangir eğlence mekanları.

cihangir eğlence mekanları bilgisiyle Travel Inn And Suites güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. cihangir eğlence mekanları hakkındaki makaleyi travelinnandsuites.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Perizat Sarç diyor ki:

  Yine harika bol enerjili bir program olmuş Yıldız hanım.Cihangir de muhteşem bir yer bayıldım hiç görmemiştim.Pembe de çok yakışmış.Kendinizi motive etmeniz de ne kadar şirin.Psikolog ruhlu,çok şeker birisiniz.Sevgiyle kalın.hoşça kalın.Çok teşekkür ederiz Kameraman ve sizin emeğinize sağlık 👏👏👏👍👍👍💫💫❤️🌹😁🥰🧿🐞🧿🐞

 2. Kara Kan diyor ki:

  43:05
  Burdan Manzara Farklı
  Burdan Manzara
  Burdan Manzara
  Burdan Manzara Farklı
  Yıldız Suçlu
  Türk Halkı Haklı
  Tam Giderken Yıldız
  Geri Döndü
  Manzara yı Anca Şimdi Gördü
  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 3. TakTak diyor ki:

  Çok yapmacık ve ukala bir sunucu. Kafam şişti nodüllü sesiyle car car bağırmasından. Beden dili, insanların ağzına girmesi, avamlık yağıyor. Herkese köylü gibi sen diye hitap etmesi de berbat. Bir şehir kültürüyle aktarılmalı. Şehir adabı vardır. Bilgi verirsin, görgünü sergilersin. Bunca kültürlü gencimiz varken anca bu car car, şirret, avam, yüz göz, cahil tiplere fırsat verilir hep bu ülkede. Gerçek hanımefendiler hep ezilir.

 4. ısparta Gülleri diyor ki:

  Amacimiz gezmek olsun ama parasiz da olmuyor yanii.Sevgili Yildiz Yakar..Programin sayesinde İstanbulun bircok guzelliklerini gorme sansimiz oldu.Size ve Kameraman arkadasiniza tesekkurler.Cihangirde Kira➡10.bin.TL dedi o bayan..Ben ŞOK😲

 5. Elçin Yıldız diyor ki:

  Bu kadar tatliyi ust uste ayni gun yiyince sekerinin cikmamasi, bence bir doktora gozukmelisin lutfen bir de bazen ekran onun de cok kaba yemek, birsey yiyorsun eminim hizli hizli yemek icin cabaliosun ama farkli yansiyor ekrana, bir de lutfen cumleleri susleyip uzaticam diye konusurken biz fenalik geciriyoruz az ve oz cumle kurup daha fazla yer gostersen DAHA COK IZLENIR EMIN OL, onun harici iyi sevgiler ❤️

 6. Elif Kadr Teaching diyor ki:

  Tv kanallarinda en sevdigim program senin vesilenle istnbulda o kdr cok yere gittim ki cok tesekkurler hic bitmesin :*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir