Bu makale, içeriğinde çanakkale kamp yapılacak yerler hakkında açıkça konuşacaktır. çanakkale kamp yapılacak yerler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu GELİBOLU GÜNEYLİ FATMA KADIN KOYU KAMP ALANI YORUMLARIM /GÜNEYLİ ÇANAKKALE KAMP ALANLARI VE YERLERİ makalesinde travelinnandsuites.net ile çanakkale kamp yapılacak yerler’yi analiz edelim.

çanakkale kamp yapılacak yerler ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde GELİBOLU GÜNEYLİ FATMA KADIN KOYU KAMP ALANI YORUMLARIM /GÜNEYLİ ÇANAKKALE KAMP ALANLARI VE YERLERİ kapsar

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için çanakkale kamp yapılacak yerler dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Salda Gölü ve Lavanta Bahçesi Drone Görüntüleri | Kısa #dronevideo #drone #tour #saldagölü #lavanta | Yeni güncellenen salda gölü lavanta bahçeleri nerede hakkında genel bilgi

çanakkale kamp yapılacak yerler ile ilgili bazı bilgiler

Çanakkale kamp alanlarından biri olan Güneyli Köyü Fatma Kadın Koyu sahil kamp alanı ile ilgili görüşlerimi bu videoda bulabilirsiniz. Çanakkale Gelibolu Fatma Kadınlar Koyu sahil kampı 4 gün sürdü ve 4 gün gece gündüz izlenimlerim çok iyiydi 🙂 Saros Koyu zaten denizi ile ünlü bir bölge. Tertemiz denizi ve kendi kendini temizleme özelliği ile 20 yıldır beni büyüleyen Gelibolu Güneyli Köyü’nde kamp yapmak için yıllardır düzenli olarak geliyorum. Özellikle yüzme öğrenmeye yeni başlayanlar Fatma Kadın Koyu Plajı’nda hem kamp yapabilir hem de deniz tatili yapabilir. ÇANAKKALE GELİBOLU GEZİLECEK YERLER VE KAMP ALANLARI VİDEOLARIM Gelibolu Kömür Limanı kamp alanı videom; Güneyli Köyüm Gelibolu videom; Çanakkale kamp alanlarından biri olan Fatma Kadınlar Koyu sahil kamp alanı için görüşlerim. 1) Çocuklu aileler için çok uygun bir yer. 2) Kamp için gölgelik mevcuttur. Çanakkale’de denize yakın kamp yeri arıyorsanız ve tatil yeri arıyorsanız bu kamp yeri denize sadece 3 adım uzaklıkta. 3) Türkiye’deki kamp alanlarının çoğuna dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasak olmakla birlikte, burada size özel ayrılmış buzdolabını kullanabilir, çayınızı demleyebilir veya getirdiğiniz kamp ocağı ve tüpünde yemek yapabilirsiniz. kamp için dışarıdan. 4) Denizin derinliği çocuklar için çok uygundur. Siz çadırın yanında otururken çocuklarınız denizin tadını çıkarabilir. 5) Kalabalık olmaması sakin bir deniz tatili kampı arayanlar için uygundur. 6) Tuvalet ve duş alanı tertemiz. 7) Çanakkale’de karavan kampı arayanlar için karavanlara ayrılmış özel bir yer bulunmaktadır. 8) Güneyli Köyü’ndeki Fatma Kadın Koyu Plajı’nda çadırda kamp yapmak isteyenler için tesis çadırlara kadar elektrik sağlamaktadır. Üstelik ücretsiz. 9) Kamp alanındaki restoran 24 saat açıktır. 10) Ücretsiz otopark da mevcuttur. 11) Güneyli Köyü meydanında onlarca market var. Gelmeden önce bu alandan market alışverişi yapabilirsiniz. .

READ NOW  KOCAELİ BAĞIRGANLI -SARDALA KOYU⛺️ İLK KAMP 2020 🏕 | kocaeli de çadır kurulacak yerler hakkında en iyi bilgilere genel bakış

çanakkale kamp yapılacak yerler hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

GELİBOLU GÜNEYLİ FATMA KADIN KOYU KAMP ALANI YORUMLARIM /GÜNEYLİ ÇANAKKALE KAMP ALANLARI VE YERLERİ

Okuduğunuz GELİBOLU GÜNEYLİ FATMA KADIN KOYU KAMP ALANI YORUMLARIM /GÜNEYLİ ÇANAKKALE KAMP ALANLARI VE YERLERİ hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

READ NOW  2022-2023 Erzurum Palandöken dağ yürüyüşü rehberi kayak takımı aksesuar kiralama fiyatları | palandöken kayak kiralama fiyatları ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

çanakkale kamp yapılacak yerler ile ilgili birkaç anahtar kelime

#GELİBOLU #GÜNEYLİ #FATMA #KADIN #KOYU #KAMP #ALANI #YORUMLARIM #GÜNEYLİ #ÇANAKKALE #KAMP #ALANLARI #YERLERİ.

gelibolu,çanakkale,fatma kadın koyu kamp alanı,fatma kadın koyu plajı,güneyli fatma kadın koyu kamp,güneyli fatma kadın koyu plajı kamp alanı,çanakkale kamp alanları,çanakkale kamp yerleri,güneyli köyü gelibolu,fatma kadın koyu yorumlar,çanakkale gelibolu,fatma kadın plajı,fatma kadın koyu,güneyli kamp alanı,saros körfezi kamp,saros körfezi kamp yapılacak yerler,saroz körfezi kamp alanları,saros körfezi kamp yerleri.

GELİBOLU GÜNEYLİ FATMA KADIN KOYU KAMP ALANI YORUMLARIM /GÜNEYLİ ÇANAKKALE KAMP ALANLARI VE YERLERİ.

çanakkale kamp yapılacak yerler.

çanakkale kamp yapılacak yerler bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites çanakkale kamp yapılacak yerler hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. MOTO TUR diyor ki:

  3 gün önce ordaydım kişi başı 100 tl istiyorlar çadırlar iç içe çadır başı değil kişi başı alıyorlar gördüm en berbat campik alanı

 2. Cengiz Han - Bir Kamp Öykü'sü diyor ki:

  Emeginize saglik.
  Yeni isletmeyi kim aldi bilmiyorum ama gecen sene Ankarali bir grup isletiyordu
  Karavan gunluk 100tl idi.
  Daha onceki senelerde burda ucretsiz konaklardik her sene gelirim
  Heryer hizla tesislesiyor

 3. apocor şahin diyor ki:

  Merhaba çok faydalı video gerçekten. Bir soruda ben sorayım. Isletmede duş imkanı var mı işletme bu imkanı sağlıyor mu

 4. Melih Özbudak diyor ki:

  Merhaba günübirlik buraya gelmek istiyoruz kamp yapmayacağız, giriş ücreti ne kadar oluyor bide sizin için o bölgelerde ailecek gidilecek en güzel temiz koy, plaj hangisidir ?

 5. Fatih Coşkunyürek diyor ki:

  Fresh & Black 2 Seconds 2 çadırımı s*tıyorm. İlgilenenler Letg0’dan aratabilir. Başlık “Decathlon Quechua 2 Seconds Fresh&Black 2 Çadır”

 6. Yüzme Bağımlısı diyor ki:

  Selam arkadaşlar ben Sedat, daha önce Türkiye'nin her yerini motorla,arabayla ve otostopla defalarca kez gezdim.Yüzme Bağımlısı youtube kanalımı kurup bundan sonra gezdiğim gördüğüm yerler hakkındaki tecrübelerimi sizlere Youtube dünyasından aktaracağım. Amacım kamp yaparak minimum bütçeyle hem gezip hem de yüzme tekniğimi geliştirmek.

  ÇANAKKALE GELİBOLU GEZİLECEK YERLER VE KAMP ALANLARI VİDEOLARIM
  Gelibolu Kömür Limanı kamp alanı videom;
  https://www.youtube.com/watch?v=LNpRunhMZdo

  Güneyli Köyü Gelibolu videom;
  https://www.youtube.com/watch?v=gnViA7QsSko&t=94s

 7. Eti güldüren adam اجعل اللحم يضحك diyor ki:

  Peki çadırda uyuduğumuz zaman geceleri serin oluyor mu gelirken yanımıza neleri almamızı önerirsiniz

 8. Balkan Bure Baruta diyor ki:

  Deniz çok güzel gözüküyor.
  Kendi çadırımızı ücretsiz olarak kamp yapamıyoruz anladığım kadarıyla. 2 kişi kamp yapsak günlük 200 TL fazla geldi.
  İşletmeden bağımsız kamp atılacak yer yok heralde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir