Makalenin içeriği yalova fıstıklı tartışacak. yalova fıstıklı ile ilgileniyorsanız, bu Fıstıklı makalesinde Travel Inn And Suites ile yalova fıstıklı’yi keşfedelim.

Fıstıklı içindeki yalova fıstıklı ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  Crystal Waterworld Resort & Spa, Belek, Antalya, Turkey, 5-star hotel | crystal hotel resort belek ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi özetleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için yalova fıstıklı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler yalova fıstıklı

Fıstıklı, Yalova ili Armutlu ilçesine bağlı bir köydür. Köyün kesin tarihi bilinmemekle birlikte tarihi çeşmeler ve mezar taşlarından 400-500 yıllık bir geçmişi olduğu anlaşılmaktadır. Adını çevresindeki fıstık çamlarından alan köy 1795 yılından beri aynı adı taşımaktadır. Köy Yalova’ya 63 km, Armutlu ilçesine 8 km uzaklıktadır. .

READ NOW  Eftalia 5* Hotels in Alanya Turkey - 5* hotels in turkey Alanya/Antalya - Eftalia Aqua Resort | eftalia aqua otel ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

yalova fıstıklı içeriği ile ilgili resimler

Fıstıklı
Fıstıklı

Okuduğunuz Fıstıklı içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

READ NOW  CLUB CALIMERA SERRA PALACE 2022 | club serra palace antalya ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Daha fazlasını burada görün

yalova fıstıklı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Fıstıklı.

Fıstıklı,Armutlu,Yalova,Türker Yeşil,Gezgin Muhabir,Gezgin muhabir Türker Yeşil.

Fıstıklı.

yalova fıstıklı.

yalova fıstıklı hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. travelinnandsuites.net yalova fıstıklı hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir