Makale, içeriğinde costa carina hotel yorumlar hakkında açıkça konuşacak. costa carina hotel yorumlar arıyorsanız, bu First Impressions Colombo Sri Lanka 🇱🇰 makalesinde travelinnandsuites.net ile costa carina hotel yorumlar hakkında bilgi edinelim.

First Impressions Colombo Sri Lanka 🇱🇰 içinde costa carina hotel yorumlar ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için costa carina hotel yorumlar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Konaklamalı Karadeniz Yayla Turu | yayla konaklamalı karadeniz turu hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

Paylaşım konuyla ilgilidir costa carina hotel yorumlar

Sonunda güzel Kolombo şehrine ulaştım ve bugünün videosunda, sizi bu güzel ve modern Kolombo şehri hakkındaki ilk izlenimlerimi keşfetmeye götürüyorum. Modern yönlerden bazılarını keşfedeceğiz, ayrıca sizi şehirde 3 tekerlekli (tuktuk veya çekçek) gezintiye çıkaracağız ve keşfedilecek birkaç harika nokta daha göstereceğiz. Kolombo’da yapılacak şeylerle ilgili videoma göz atın: Bu, SRI LANKA’daki zamanımı anlatan Youtube vlog serimden 50’den fazla videodan 1 video 🇱🇰 videoların tüm oynatma listesini burada bulabilirsiniz: Rezervasyon yaptırabileceğiniz bu gezilere göz atın Sri Lanka’da: 12 günlük Sri Lanka Turu: 8 günlük Sri Lanka Turu: 7 günlük Özel Şoförlü: 3 günlük Sri Lanka Turu: Leoparlarla kamp: Kolombo Tuktuk turu: Kolombo’da aşçılık kursu: Sigiriya gezisi: Udawalawe Ulusal Parkı: Kolombo Günü Tur: Daha Fazla Seyahat Bilgisi: Seyahat sigortası: Gezi Rezervasyonları: Kullandığım Paketleme ve Kamera Donanımı: Bir VPN ile verilerinizi koruyun: Seyahatte Para Kazanmak İçin İpuçları: Diğer İçeriklerime Bakın: 2. YouTube Kanalım: Tiktok’um: Instagram’ım: Daha Kısa Vlog’larım 📃Bazı bağlantılar, World Nomac LLC için küçük bir komisyonla sonuçlanabilecek bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantıları kullanmak size ekstra bir maliyet getirmez. Bu bağlantılardan alınan çok küçük komisyon, bu kanalın uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor ve çok takdir ediliyor! ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ #colombo #srilanka #travelsrilanka .

READ NOW  Elbistan Pazar Yöresel - Elbistan / KAHRAMANMARAŞ | elbistan pansiyon ile ilgili genel bilgiler en doğru

costa carina hotel yorumlar konusuyla ilgili bazı resimler

First Impressions Colombo Sri Lanka 🇱🇰
First Impressions Colombo Sri Lanka 🇱🇰

Görüntülediğiniz First Impressions Colombo Sri Lanka 🇱🇰 hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

READ NOW  Einblicke in das Hotel Royal Palm Resort in Göynük bei Kemer Türkei 11KW 2010 | göynük palm resort hotel ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

บcosta carina hotel yorumlar ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Impressions #Colombo #Sri #Lanka.

sri lanka,travel sri lanka,sri lanka travel,sri lanka travel guide,sri lanka vlog,visit sri lanka,colombo sri lanka,traveling sri lanka,sri lanka latest videos,travel to sri lanka,colombo,sri lanka tour,travel vlog sri lanka,sri lanka travel vlogs,sri lanka travel vlog,sri lanka country,first impressions sri lanka,things to do in sri lanka,colombo sri lanka things to do,things to do in colombo,colombo sri lanka vlog,colombo sri lanka city.

First Impressions Colombo Sri Lanka 🇱🇰.

costa carina hotel yorumlar.

costa carina hotel yorumlar bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites costa carina hotel yorumlar hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Saurabh Sharma diyor ki:

  Sri Lanka is far better and far beautiful then Pakistan.
  Pakistan cities don't have this type of infrastructure, cleaness.

  Lots of love to sri Lanka

 2. The unexpected traveller diyor ki:

  So refreshing to watch a positive video about Colombo, it’s an awesome city and so glad you explored & experienced some of the great things it has to offer ✌🏽

 3. S T diyor ki:

  Why are you not wearing a mask? 1st learn to respect the countries COVID-19 regulations and wear a mask. You speaking to kids as well with no mask. Almost all your videos done in SL on this visit you wearing no masks. We have enough problems in SL. Follow COVID-19 guidelines or don't come here ever again.

 4. js murthy diyor ki:

  From all the vlogs I have seen so far on SRI LANKA there seems to be no cheating and people are friendly & sophisticated….. Only problem your English speed they don't seem to grasp or catch up…. But what an amazing country & the cultured people 👌❤️

 5. travel girls diyor ki:

  Little guys are asking is it your first time in port city?
  They teach you thamil "yenna kadea… Mean so… Whats going on???
  And askingbyou to show the pic you took with them
  And when you take pic with that girl just for joke they said come! Come! Its 100/=rs😁 for a pic with you(they just kidding for fun)

 6. Amṛt Aayaan diyor ki:

  Yo! Lol I won't say they ripping you off but you definitely paying over the price in all the places you gave money. Well basically they ripped you off my lad, try to do the bargain thingy 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir