Bu makalenin içeriği açıkça sur cafe restaurant zeytinburnu hakkında konuşacak. sur cafe restaurant zeytinburnu arıyorsanız, bu Ferida İstanbul – Fişekhane – Boşnak Mutfağı Sevenler dikkat edin buraya makalesinde travelinnandsuites.net ile sur cafe restaurant zeytinburnu hakkında bilgi edinelim.

Ferida İstanbul – Fişekhane – Boşnak Mutfağı Sevenler dikkat edin buraya içindeki sur cafe restaurant zeytinburnu ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için sur cafe restaurant zeytinburnu dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  SALDIRDIĞI İTFAİYECİDEN BÖYLE DAYAK YEDİ | En doğru ortaköy alkollü mekanlar ile ilgili tüm içerikler

Konuyla ilgili bazı bilgiler sur cafe restaurant zeytinburnu

Merhaba gurmelerim, tüm ülkemize ve milletimize geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda yaralarımızı birlikte saracağız. Biz güçlü bir milletiz, omuz omuza başaracağımıza eminim. Sizlere en yeni ve en iyi mekanları tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyorum. Bugün İstanbul’da yeni bir oluşum olan Zeytinburnu sahilinde yer alan, ilk açıldığı zamanlarda detaylı bir şekilde gezip sizlerle paylaştığım ve çok şey katacağını düşündüğüm Tarihi Fişekhane’ye geldim. gürültü, ses. Tarihi Fişekhane yeniden hayata döndürülerek kültür sanat merkezi, sosyalleşme ve alışveriş alanı haline getirildi. Devasa sergileme alanı, tiyatro ve performans sahnesi, açık ve kapalı sinema salonları ile adeta bir kültür sanat merkezi halini almıştır. Birçok konsere, sinema galasına ve tiyatro oyununa ev sahipliği yapacak. Aynı zamanda bir organik sokak pazarı, doğal ürünler satan birçok dükkan ve çok iyi ve çeşitli restoran ve kafeler içerir. Aslında bu bölgede çok ihtiyaç duyulan bir yerdi. Tabii buranın en cezbedici özelliklerinden biri de yepyeni ve harika bir restoranın açılmasıydı. Ünlü şef Murat Bozok imzalı enfes lezzetlerin yer aldığı @feridaistanbul’dan bahsediyorum. Brasserie konseptine yeni bir boyut kazandıran @feridaistanbul, İstanbul’un yeni buluşma noktası tarihi Fişekhane’de kapılarını açtı. Şef Murat Bozok yönetiminde gerçek Boşnak lezzetleri ile zenginleştirilmiş harika bir dünya mutfağı menüsü sunuluyor. Boşnak yemeklerinin tüm malzemeleri Bosna’dan getiriliyor. Oldukça şık ve keyifli bir brasserie konseptiyle hizmet veren mekan, sabahları harika bir serpme kahvaltı ile güne başlıyor, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra oldukça iyi bir kokteyl menüsüne de sahip. Şef Murat Bozok’un sözleriyle: “El yapımı malzemelerden yaratılan imza tabakları, mutluluk hissi yaratan ambiyans ve dünya mutfağının yanı sıra menüye özel seçilmiş Balkan lezzetleri.” bu yerin ayırt edici özelliği. Menüyü kitap gibi yazmışlar. Uzun ama asla kafa karıştırıcı değil. Ferda’nın menüsü için: Dünya lezzetlerine Boşnak dokunuşlarıyla hazırlanmış bir menü diyebiliriz. Ferida’nın bir hikayesi var: Restoran sahipleri Orhan-Semih Özbayrak, Boşnak göçmeni bir aileden geliyor. Markanın adı anneannelerinin ismi olan Ferida’dan gelmektedir. Ferida Hanım o dönemde Yugoslavya’nın en ünlü aşçılarından biriydi. Bu nedenle lezzet ipuçlarını ustalarından öğrenme fırsatı buldular. Bu yüzden menüde yeni nesil Boşnak mutfağı var. Açık ve kapalı olmak üzere toplam 200 kişiye hizmet vermektedir. .

READ NOW  Olimpiyat 2 Minas Restaurant - İstanbul Kumkapı Fasıllı Meyhaneler Eğlence Gece Alemi | kumkapı eğlence mekanları ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

sur cafe restaurant zeytinburnu içeriği ile ilgili bazı resimler

Ferida İstanbul – Fişekhane – Boşnak Mutfağı Sevenler dikkat edin buraya

Görüntülediğiniz Ferida İstanbul – Fişekhane – Boşnak Mutfağı Sevenler dikkat edin buraya içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Sonra Travel Inn And Suites günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Uludağ Kebapçısı - Elon Musk'ı kebap yemeye Bursa'ya bekliyoruz | bursa cemil usta fiyat hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Daha fazlasını burada görün

sur cafe restaurant zeytinburnu ile ilgili bazı öneriler

#Ferida #İstanbul #Fişekhane #Boşnak #Mutfağı #Sevenler #dikkat #edin #buraya.

Fişekhane,Tarihi fişekhane,Ferida,Ferida istanbul,Ferida restaurant,Murat bozok,Şef murat bozok,Yeni açılan restoranlar,Boşnak mutfağı,Kahvaltı,Yemek,İstanbul’un en iyi mekanları,İstanbul’un en yeni mekanları,Et,Steak,Gurme,Gurme restoranlar.

Ferida İstanbul – Fişekhane – Boşnak Mutfağı Sevenler dikkat edin buraya.

sur cafe restaurant zeytinburnu.

sur cafe restaurant zeytinburnu bilgisiyle travelinnandsuites.net güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Travel Inn And Suites sur cafe restaurant zeytinburnu hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. M.Bahadir diyor ki:

    Eğer gerçekten kuruetler bosnadan geliyorsa nasıl geldiğini bilseniz hayatta yemezdiniz
    Sakın soğuk hava ve hijnenik araçlarda geliyor yalanına inanmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir