Bu makalenin bilgileri fatsa kaplıcaları tartışacak. fatsa kaplıcaları’yi arıyorsanız, bu FATSA TERMAL & SPA OTEL, BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ makalesinde fatsa kaplıcaları ile [TravelInnAndSuites]’yi tartışalım.

fatsa kaplıcaları ile ilgili içeriğin en eksiksiz FATSA TERMAL & SPA OTEL, BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ bölümündeki özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için fatsa kaplıcaları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  VIP ÖZEL AİLE ODALARI YAZLIK ILICA'DA | yalova aile hamamı hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

fatsa kaplıcaları ile ilgili bazı bilgiler

35 milyonluk yatırım olan Fatsa Thermal & Spa Hotel, Sarmaşık Kaplıcası olarak bilinen Ordu’nun tek termal oteli olmasıyla bölgede sağlık turizmine hizmet ediyor. Karadeniz doğasını yansıtan Karadeniz ve çevresine özgü yemekleriyle yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Fatsa Termal & Spa Hotel’in ziyaretçi sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Otelin termal özelliği nedeniyle Ordu’da sağlık turizmi adına önemli bir boşluğu doldurduğunu belirten Genel Müdür Yardımcısı Gizem Kaynak, otelin 4 yıldızlı bir otel olduğunu, turizm işletmesi ve güvenli turizm sertifikalarına da sahip olduğunu söyledi. Kısa sürede aylık 3 bin civarında konaklamaya ulaştıklarını anlatan Gizem Kaynak, “Toplamda 35 milyon TL değerinde bir yatırım oteli. Aylık ortalama konaklama bazında düşünürsek 3 bin civarında misafirimiz var. Tabii bu durum günübirlik kullanım, spa kullanımı ve restaurant için gelen misafirlerimizle birlikte artıyor.” Ziyaretçi sayısının her geçen gün arttığına dikkat çekti. Hem yerli hem de yabancı turistleri ağırladıklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Meltem Duran, “Fatsa Termal Spa Otel olarak ilk açıldığımız 1 Haziran’dan bu yana Karadeniz başta olmak üzere birçok misafirimizi ağırladık. Açılış tarihimizden itibaren otelimizi en çok dolduran misafirlerimiz arasında Samsun ve Giresun yer almaktadır. Bunun dışında Karadeniz Bölgesi’nde iyi bilinen bir şifalı su olduğu için Karadeniz Bölgesi’ndeki diğer illerden de büyük talep geldi. Yine İç Anadolu Bölgesi’nden gelen misafirlerimiz, iklimimizin, ağaçlık, yeşillik ve orman bitki örtüsünün zenginliği nedeniyle bu yere yoğun ilgi gösterdi. İç Anadolu bölgesinden gelen misafirlerimiz doğanın büyüsüne kapılıyor. Ayrıca Akdeniz Bölgesinden de misafirlerimiz oldu. Yurt dışından bahsedecek olursak, otelimizin açıldığı 1 Haziran’da gurbetçilerin yoğun olduğu bölgelerden ziyaretçilerimizi ağırladık. Fransa ve Almanya’da çok sayıda Ordulu gurbetçimiz var. Yurt dışından gelen turistler açısından bakacak olursak Rusya, Avusturya, Amerika ve Özbekistan’dan çok fazla misafir geldi” dedi.

READ NOW  ADANA Walking Tour | Ziyapaşa Bulvarı | 4K Walk in Turkey | ziyapaşa park otel adana için yeni güncellenen içeriğe genel bakış

fatsa kaplıcaları ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

FATSA TERMAL & SPA OTEL, BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ

Görüntülediğiniz FATSA TERMAL & SPA OTEL, BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

READ NOW  Reşadiye Kaplıcaları | reşadiye termal otel apart evler fiyatları ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

fatsa kaplıcaları ile ilgili birkaç anahtar kelime

#FATSA #TERMAL #amp #SPA #OTEL #BÖLGEDE #SAĞLIK #TURİZMİNİN #ÖNCÜSÜ.

[vid_tags].

FATSA TERMAL & SPA OTEL, BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ.

fatsa kaplıcaları.

fatsa kaplıcaları içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. fatsa kaplıcaları hakkındaki makaleyi TravelInnAndSuites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

FATSA TERMAL & SPA OTEL, BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ | fatsa kaplıcaları hakkında en iyi bilgiler” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir