Makalenin içeriği etil alkol rakı beyazlamıyor tartışacak. etil alkol rakı beyazlamıyor hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Evde Rakı Yapıyoruz 5 dakika da! (Özel Filtrasyon Tekniği ile Yüksek Kalite) makalesinde Travel Inn And Suites ile etil alkol rakı beyazlamıyor’yi keşfedelim.

Evde Rakı Yapıyoruz 5 dakika da! (Özel Filtrasyon Tekniği ile Yüksek Kalite) içindeki en doğru etil alkol rakı beyazlamıyor ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

READ NOW  Kutu ve Şişedeki TUBORG GOLD Testi - Yeni Ev Yapımı Biralar - Puro İçimi 🔞 | tuborg gold kutu alkol oranı ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için etil alkol rakı beyazlamıyor dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

etil alkol rakı beyazlamıyor ile ilgili bazı bilgiler

UYARI: Kanalımız 24 yaş ve üzeri bireyler için genel deneyimlerimizi ve tercihlerimizi paylaştığımız bir platformdur. Alkol veya alkol tüketimini kesinlikle övmez veya yönlendirmez. Vinotedarik.com web sitesinde alkolsüz gıda aromaları ve bitkisel ürünler yer almaktadır. Ayrıca herkes aynı platformun üyeleri ile yaptığı yorumlarda ve sohbetlerde özgür fikrini paylaşıyor. Her kullanıcı yorumu kendi sorumluluğunda olup, kanalımızı ve şirketimizi bağlamaz. Merhaba Arkadaşlar Bana Destek Olmak İstiyorsanız Videomu Beğenip Facebook’ta Paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler! 😉 ARGUBEER© Ürün Temini İçin; www.vinotedarik.com argunbeer@outlook.com Malzemeler; Uyarı: Videodaki markayı artık önermiyoruz. Özel üretim Tekirdağlı anason yağını aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz. Tekirdağlı SAF ANİZON YAĞI BİTKİSEL GLİSERİN %100 Hindistan Cevizi Kabuğu AKTİF KARBON (ALKOL İÇİN ÖZEL) (KOLAY OKUNUR) ALKOL SAYACI .

READ NOW  Evde Unutulmuş Yıllanmış Tarihi Yeni Rakılar | giz rakı hakkında en eksiksiz içeriği sentezleyin

Bazı fotoğraflar etil alkol rakı beyazlamıyor ‘in içeriği ile ilgilidir

Evde Rakı Yapıyoruz 5 dakika da! (Özel Filtrasyon Tekniği ile Yüksek Kalite)
Evde Rakı Yapıyoruz 5 dakika da! (Özel Filtrasyon Tekniği ile Yüksek Kalite)

Okuduğunuz Evde Rakı Yapıyoruz 5 dakika da! (Özel Filtrasyon Tekniği ile Yüksek Kalite) hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından TravelInnAndSuites ‘nin hemen her gün yayınladığı birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Tequila olmeca | olmeca black tequila hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

Daha fazla haberi burada görün

etil alkol rakı beyazlamıyor ile ilgili anahtar kelimeler

#Evde #Rakı #Yapıyoruz #dakika #Özel #Filtrasyon #Tekniği #ile #Yüksek #Kalite.

aktif karbon,karbon filtre,argunbeer,etil alkol,evde rakı yapımı,rakı yapımı,etil alkol ile rakı,rakı,yeni rakı.

Evde Rakı Yapıyoruz 5 dakika da! (Özel Filtrasyon Tekniği ile Yüksek Kalite).

etil alkol rakı beyazlamıyor.

etil alkol rakı beyazlamıyor bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net etil alkol rakı beyazlamıyor hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Hades 48 diyor ki:

  Merhaba bazı yapımarda etilin içine anason yağını koyup karıştırıp sonra su koyuluyor sizde en son yağı koydunuz farkedermi?

 2. mehmet kiremit diyor ki:

  Aynı anoson markasını kullanıyorum ben bir litre etilden yapıyorum bir litre etile 3 ml anason yağı katıyorum siz yarım litreye 1.2 ml kullandınız anladığım kadarıyla sizde 1 litreden yapsanız o zaman 2.4 ml anosan katacaksınız o zaman benim kullandığım fazlamı oluyor sormak istedim çünkü herşeyin fazlası zarar bilgi verirseniz sevinirim …

 3. { K-Ş } { K-T} HDİ HDAVAİ BMBM- BM E diyor ki:

  HZ KUR'AN – I KERİM'DEN
  MAİDE SURESİ 90 – 91- 92 'ye BAKIN
  VE BU HARAMA (TEVBE) EDİN ÇOK GEÇ OLMADAN !!!!!
  (EHL İ SÜNNET VEL CEMAAT) OLAN ÖMER NASUHİ BİLMEN HOCANIN TEFSİRİNDEN BAKABILIRSINIZ

 4. kadir canbay diyor ki:

  Kaynar su kullanirsak daha iyi olmaz mı?Buharlaşmayla istemedigimiz maddeler uçar ve daha kolay olur.Siz ne düsunuyosunuz?

 5. HANDMADEX diyor ki:

  Merhaba, birkaç sorum olacak
  1- Aktif karbon tekrar tekrar kullanılabilir mi ? Kullanılabilirse, kaç kere ve işlem sonrası nasıl saklayacağız ? Kurutmalı mıyız? Açıkta bırakılırsa zaten işlevini yitirecektir.
  2- Bir kerede 500 gr. Aktif karbonla maksimum kaç litre etil alkolü filtreleyebiliriz? Sizin yönteminizle %50 su eklenmiş haliyle toplam kaç litre karışım filtrelenebilir?
  3- Karışıma şeker eklenmesinin özel bir nedeni var mıdır ? Bazı tariflerde votkaya da ekliyorlar.
  Teşekkürler…

 6. Bekir Tan diyor ki:

  merhaba.öncelikle paylasiminiz icin tesekkurler.Etil alkol yerine votkadan yapsak yinede karbonlama islemi gerekiyor mu acaba?

 7. Mesut Gökbayrak diyor ki:

  Selamlar. Rakı yapımında birçok yerde distilasyon yöntemiyle elde edilmiş anason yağı kullanılması tavsiye edilirken, birçok yerde ise soğuk sıkım anason yağı önerilmiş. Sizce hangisi kullanılmalı, distilasyon mu yoksa soğuk sıkım mı? Ayrıca ikisi arasındaki farklar hakkında bir bilginiz var mı ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

 8. özgür Torun diyor ki:

  Hocam seyreltme yapmadan önce anasonu etil alkolde 1 gece bekletsek daha iyi olurmu sizce hem yağda iyicene çözülür

 9. Unal Elitas diyor ki:

  Özür dilerim, önce şekeri erittiniz, sonra alkolü eklediniz ve filitreden geçirdiniz. Benim merak ettiğim: filitreden geçerken şekerde karbona takılıp kalmıyormu?

 10. Oguz Erdal diyor ki:

  Siz alkol ile suyu karıstirip en sonunda anason ilave ettiniz. Bazilari anasonu alkole karistirip daha sonra su ilave ediyor. Bu isin en dogru yontemi hangisidir?

 11. Emrah Basyurt diyor ki:

  Benim merak ettiğim filtreleme işleminden sonra karbonun yarısını kavanoza koyup yatay bil şekilde yatırıp yatırıp kaldırıyor o karbon suyun içinde çözülüp karışıyormu yoksa alınıyormu ??? 3:29 dan sonrası

 12. Serkan Kesici diyor ki:

  Anason yağını 1.3-2 arasında koyarsak ne olur 1.6 vb ve 1 litre kullanan arkadaşlar 4 şeker atıyor yarim litredede mi 4 atmak lazım içine kuru üzüm koysak birkaç tane tad ve renk olarak nasıl olur

 13. Honda'ya Dair Herşey diyor ki:

  hocam sizin yaptığınız gibi işlemi yaptım carbon filtreden geçirdim en son içmek için içine su koyduğumda beyazlamadı sorun neden kaynaklı olabilir (anason aroması kullandım yağı değil) daha önce filtresiz yaptığımda beyazlıyordu açıkçası kafam karıştı anason yağıda aldım onunla tekrar deneyeceğim bakalım

 14. Melih diyor ki:

  Saf anason yağını hangi internet sitesi üzerinden sipariş ettiniz ülkemizin her iline servis var mı antalyadayım ben ?

 15. Kürşat Yılmaz diyor ki:

  Marketler haricinde içkilik alkol almak çok tehlikeli. Ömür boyu gözlerin sahte alkol yüzünden kör olma şansı çok yüksek

 16. Cagatay diyor ki:

  Dostum merhaba, bir sorum olacaktı. Eczaneden Dr. Derman adında bir etil alkol aldık. Tıbbı amaçlı diyor ama bunlada bir çok rakı yapan varmış. Üstünde buğdaydan üretilmişti yazıyor. Sen bu markayı bilir misin? Evsel kullanım amaçlı etil alkol ile tıbbi kullanım amaçlı etil alkolün arasında ne fark vardır? Yorumlayabilirsen sevinirim. Sağlıcakla.

 17. Kara Mamu diyor ki:

  Filtre falan uğraşmasak direk içsek sadece daha az kaliteli olur dimi vücuda zarar vermez biotekno etil alkol aldım sizce iyimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir