Bu makalenin içeriği 200 cl rakı hakkında tartışma sağlayacaktır. 200 cl rakı’yi arıyorsanız, bu Evde Kaliteli Rakı Yapımı makalesinde travelinnandsuites.net’da 200 cl rakı’yi tartışalım.

Evde Kaliteli Rakı Yapımı içindeki 200 cl rakı ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

READ NOW  Efes Malt Denemeye Deger | Yeni güncellenen efes light bira ile ilgili bilgileri kapsayan

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için 200 cl rakı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik 200 cl rakı

Malzemeler 1 Şişe tarımsal kökenli etil alkol. (1 litre) 1,2 Litre su. (erik suyu) KRK Marka anason aromalıdır. 4 küp şeker. 3 En az 3 saat dinlenin. Afiyet olsun. .

READ NOW  I left the Worlds Strongest Coffee in vodka for a week | death wish kahve hakkında genel bilgiler doğru

Bazı görüntüler 200 cl rakı hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Evde Kaliteli Rakı Yapımı
Evde Kaliteli Rakı Yapımı

İzlediğiniz Evde Kaliteli Rakı Yapımı hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

200 cl rakı ile ilgili birkaç öneri

#Evde #Kaliteli #Rakı #Yapımı.

Rakı Yapımı,Rakı Anasonlama,Rakıya Ne Kadar Anason Konur,Evde Rakı Yapımı Artık Çok Kolay,Evde Rakı Yapımı,Rakı Formülü Yaş Üzümden,Etil Alkolden Rakı Nasıl Yapılır,Alfasol Marka Saf Anason Yağı Ile Evde,Evde Rakı Yapım Aşamaları,Amatör Rakı Tatları Ve Damıtımı,Rakı Yapımı Tarimsal Kökenli Etil Alkol Içilirmi,Evde Rakı Yapımı Rakı Yapımı Alpay Garip,Youtube Ucuz Kaliteli Rakı Yapımı,Youtube Evde Rakı Nasıl Yapılır.

READ NOW  EL-Salvador coffee taste | el salvador kahve ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi özetleyin

Evde Kaliteli Rakı Yapımı.

200 cl rakı.

200 cl rakı bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net 200 cl rakı hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ulas Ulas diyor ki:

  10 numara 5 yıldız oluyor millette mal mal yorum yazmış 😂 yok zararlı madde varmış anasonda yok cart curt. Ulan hangi alkol çeşidinde sağlıklı madde var.. Ellerine sağlık usta

 2. Şükrü Koç diyor ki:

  abi bende nn flavour mastıka rakı aroması var 20 ml kendi tarifinde 1ltreye tamamını boşaltın dıor yanlışlık yoktur dimi

 3. Neyzenizm diyor ki:

  Bu yaptığınız alkollü içki rakı değildir.
  Anasonlu içkilerin tamamı rakı değildir.
  Çünkü videodaki etil alkol,buğday veya diğer tahıl ürünlerinden elde edilmektedir.
  Rakıda suma bulunur.Suma,üzümden elde edilen alkoldür.
  Ancak bunda suma bulunmadığı için rakı sayılamaz.
  Bu alkollü içkiyi rakıya %90 benzetebilmek için anason aroması değil anason yağı kullanılmalıdır ve yaş üzüm aroması eklenmelidir.
  Yaptığınız alkollü içki uzoya yakın bir içkidir.

 4. BEYAZ ÖZKAN diyor ki:

  DİKKAT DİKKAT DİKKAT–etil alkol whapsat üzeri satan sitelere aman dikkat edin dolandırıcılar kol geziyor düşmeyin ben düştüm siz düşmeyin PARANIZI EFT İLE ALIRLAR ÜRÜNDE GÖNDERMEZLER…GÜVENDİGİNİZ SİTEDEN ALIN SAHTE ETİL PİYASADA VAR ETİL ALKOL DİYE METİL ALKOLDA ALABİLİRSİNİZ SONUÇ HAYATINIZI RİSKE ATMAYINIZ

 5. ünal Bekşen diyor ki:

  Vallaha arkadaşlar ben krk anasonu kimseye tavsiye etmiyorum rakının rengi çok açık oluyor. Size şunu soyleyeyim distile anason yağı hepsinden daha kaliteli anason kokusu alkole vurması da daha güzel ve bardağı sarması ayrı bir güzel ırk kullandım ama afedersiniz hicbir şeye benzemiyor. Krk sen kullanıyoruz bol bol koyuyoruz. Yani 3 litre alkole krk sen (22.5) ml koyuyoruz ama distileden 3 kg alkole (5) ml yeterli bende çok kaliteli içimizde daha iyi sizin yaptığınız hazır alkol. Ben hazır alkol kullanmiyorum kendim çıkarıyorum alkolü. Bol şanslar herkeze.

 6. Kadir Karagulmez diyor ki:

  Rakı mucitlerinden geçilmiyor..
  Bu dallama da rakının anason aromasiyla yapılmadığını bilmeyecek kadar zır cahil..

 7. Ersin Savaşçı diyor ki:

  Arkadaşlar abimiz videoyu çekmiş en kolay yapımını anlatmış sağolsun. Lakin böyle yapılan rakı maalesef rakı değildir. Olsa olsa rakıya benzer içkidir. Ha şuda var aldığınız metanol bilindik sağlam firma malıysa kör etmez rahatlıkla için.

 8. Nurullah Torün diyor ki:

  Iyi güzelde hocam tekir dağ rakisinin tadını gerçekten vermiyor o tadı ala bilmek için lutfen bilgi verirmisiniz saygilar

 9. RESUL ŞEN diyor ki:

  Bu ne yaa herkes kimyager olmuş
  Ozaman bulgarların gunahi ne adamlar gunlerdir raki yapmak için karistirip duruyorlar kazani :))
  Onların yaptigi ne ozaman 5 dakikada rakimi yapilir :)))

 10. BİRAROMA& BİRMENTOL diyor ki:

  BİOTEKNO ETİL ALKOLLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ EGE ZİRVE A.Ş .AYRINTILI BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI 0530 242 77 87 NOLU TEŞEFONDAN WATSAPP LA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir