Bu makalenin içeriği evde bira üretimi ile ilgili olacaktır. evde bira üretimi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Evde Bira Yapımı – Part 1 Kova ve Aletlerin Temizliği makalesinde evde bira üretimi’yi analiz edelim.

Evde Bira Yapımı – Part 1 Kova ve Aletlerin Temizliği bölümünde evde bira üretimi ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için evde bira üretimi dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler evde bira üretimi

Oh Be Doyduk ekibi olarak Butik Bira setlerinin biraya dönüşme sürecini yeni başlayanlara fikir vermesi için kayıt altına aldık. Butik Bira Başlangıç ​​Kiti Kutusu içerik videosu için.

READ NOW  OMEGA - Aguardiente (Vídeo oficial) | Yeni güncellenen tekila omega hakkındaki bilgilerin özeti

evde bira üretimi içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Evde Bira Yapımı - Part 1 Kova ve Aletlerin Temizliği
Evde Bira Yapımı – Part 1 Kova ve Aletlerin Temizliği

Okuduğunuz Evde Bira Yapımı – Part 1 Kova ve Aletlerin Temizliği hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

evde bira üretimi ile ilgili anahtar kelimeler

#Evde #Bira #Yapımı #Part #Kova #Aletlerin #Temizliği.

READ NOW  Davut Usta Alman Birası İçip Almanya'ya Sallıyor - Bizimkiler 54.Bölüm | Yeni güncellenmiş weinstein bira ile ilgili bilgileri kapsayan

butik,bira,butik bira,malt kiti,bira kovası,maya,temizlik,karıştırıcı,hava kilidi,starsun,PBW,kuru malt özü,DME,KMÖ,lager,pilsner,bock,şeker,ısı,mayalanma,evde bira,yapımı,homebrew,beer,bilager,sembolik,yedikonu.biz,koala cave brewery,kiralık fotoğraf makinesi,oh be doyduk.

Evde Bira Yapımı – Part 1 Kova ve Aletlerin Temizliği.

evde bira üretimi.

evde bira üretimi bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. travelinnandsuites.net evde bira üretimi hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. BARAN Oyunda YT diyor ki:

  Merhabalar, 2 sorum var, birincisi tortu , ikincisi bazı şişeleri açarken şişenin yarısına kadar nerdeyse köpük bitmiyor. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

 2. yedek hesap diyor ki:

  Merhaba, carlsberg ayarında bir sonuca ulaşmak istiyorum hangi bira kitini kullanmam gerekir yardımcı olur musunuz?

 3. ndr pllk diyor ki:

  Merhaba kolay gelsin benim de bir sorum olacak. Ben bu kitten alıp gösterildiği gibi yaptım ancak ikinci gün gaz çıkışı başladı ve hiç durmadan devam ediyor saniye de 2 3 hava kabarcığı çıkıyor bu normal midir. Ortam sıcaklığı 23 . 24 derecede duruyor. teşekkürler.

 4. Stein Machen diyor ki:

  Gayet detaylı ve güzel bir anlatım olmuş. Emeğinize sağlık. Aletleri kovanın içine atıp orda yıkasak olur mu? Teşekkürler

 5. Gökhan Babur diyor ki:

  Merhabalar bizim kova yaklaşık 1 aydır beklemede ve şişeleme işlemine ancak geçebiliriz sizce bu problem yaratır mı fermantasyon 2 haftadır durdu ve bu problem yaratır mı

 6. Serkan Binici diyor ki:

  Emeğine sağlik. Ama reis, biraz tebessüm yap 🙂 espiri yaparken bile ciddisin:):) bide, o tezgahdaki lavabonun önünde elektrik prizi var, dikkat et su falan sıçrar, çarpılma sonra. 🙂 🙂 :).

 7. kerem kaplan diyor ki:

  ACİL..! üstadım hava kilidinde fermantasyon olabilmesi için kırmızı kapagın biraz gevşek mi olması gerekiyor. 14 saat oldu halen fermantasyona başlamadı. Hava kilidine doldurduğum su çizginin yarım cm üzerinde sorun olur mu? tşkler.

 8. mehmet ali ÜLKENLİGİL diyor ki:

  çay kaşığının ağını bir pense yardımı iki yanından sıkarsanız dahakolay dökersiniz kimyasalları

 9. Pardus02tr diyor ki:

  Reis selamlar olsun. bu kadar detaylı anlatman ve ballandıra ballandıra uzatman açok hoşuma gitti. uzatmana sinir olanlar varsa kayalıklara 4 bira içmeye gidebiliriz. BU işler hassas işler sadece satın alıp içmeye benzemiyo. AYNI zamanda arkadaşların söylediği gibi sadece ucuz oldugu gibi değil damak tatlı zevkince içilmesi gerekebilen iyi bir fotmül yapmak için birebir. Babayı bulursun boyle yapma bira ……………. buralarda. Aynı azamanda porno çekmiyoz reis ama 18 yaşından küçüklerde yapmasında içmesinde.. Gayet saygı duydum arkadaşa.

 10. Mustafa Dolunay diyor ki:

  detaylı açıklayan bir video ama çok gereksiz yerler vardı bu yüzden uzun ve sıkıcı olmuş 10 dk'ya çok rahat sığabilirdi

 11. Okan Yalçındağ diyor ki:

  arkadaki bim malı star wars bardaklar gözden kaçmadı 🙂 güzel video ancak önemsiz yerler kesilseydi daha kısa ve iyi olurdu diye düşünüyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir