Makalenin konusu bira yapımı ile ilgili olacaktır. bira yapımı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Evde Bira Yapımı 101 makalesinde travelinnandsuites.net ile bira yapımı hakkında bilgi edinelim.

Evde Bira Yapımı 101 içindeki bira yapımı ile ilgili içeriğin ayrıntılı özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için bira yapımı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Mayşeleme | mayşeleme nedir hakkında en iyi bilgiler

Bazı açıklamalar bira yapımı ile ilgilidir

Fıçının sıkı takipçilerinden biri olan Sercan, evde bira yapımını en basit haliyle bizlerle paylaşıyor.

bira yapımı konusuyla ilgili fotoğraflar

Evde Bira Yapımı 101
Evde Bira Yapımı 101

Okuduğunuz Evde Bira Yapımı 101 hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Sonra travelinnandsuites.net günde günde güncellenen başka içerikleri arayabilirsiniz.

READ NOW  Ale vs. Lager Beer — What's the Difference? | Yeni güncellenen lager ile ilgili içeriğe genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bira yapımı ile ilgili bazı öneriler

#Evde #Bira #Yapımı.

[vid_tags].

Evde Bira Yapımı 101.

bira yapımı.

bira yapımı hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites bira yapımı hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. matkap diyor ki:

  Eğer bira işinde biraz kendinize özel tatlar formüller bulmak istiyorsanız kit yapmayacaksiniz zaten 2. seferden sonra işler burda karışıyor zaten mayseleme, kaynatma ve fermente ev bırakıldığında yapılmak istenen az yer kaplayan pratik ekipmanlar ama pratik olucaz derken derecesi belli olmayan fıçılarda fermente olması kimsenin istemeyeceği iş 2100 TL satın alınan bir ekipman da şuan 23 litrelik çay kazanı pompa ve ufak bir sanayi yardımı ile mayseleme ve kaynatma kısmını priz olan her yerde yapabiliyorum bu ekipmanlar 1000-1200 TL civarına denk geldi elbette hazır ürünler bu fiyatta olmaz ama pazarladiğınız ürünleri biraz daha mantıklı seçerseniz faydalı olur örneğin taşınabilir gazlama ve çeşmeli uzun süre soğuk tutan tanklariniz muazzam güzel parasını kesinlikle hak ediyor

 2. Hasan Ovayolu diyor ki:

  Sadece tankın fiyatı 2130 TL. Fıçı bira yapımına girmiyorum bile. Biz kit biracılığını zaten ekonomik sebeplerle yapıyoruz, hobi boyutunu geçeli çok oldu. Fiyatlarda düzeltme olursa düşünebilir çoğu insan benim gibi. Ben takipteyim…

 3. No Named diyor ki:

  30 tane kit birasi kurdum, daha 1 tanesi normal bira tadina biraz yaklasti.

  Bu cam kavanoza gelince, fiyati en son 2000 tl nin uzerindeydi. Yani alalim almasinda da bu kadar fiyat bana cok geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir