Bu makale, içeriğinde açıkça erikten alkol yapımı bahseder. erikten alkol yapımı ile ilgileniyorsanız, bu ERİK RAKISI İÇİN ERİK MAİŞESİ HAZIRLIYORUZ makalesinde Travel Inn And Suites ile erikten alkol yapımı hakkında bilgi edinelim.

En eksiksiz ERİK RAKISI İÇİN ERİK MAİŞESİ HAZIRLIYORUZ içinde erikten alkol yapımı ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için erikten alkol yapımı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

erikten alkol yapımı ile ilgili içerik

ERİKLİ MAİŞE HAZIRLAMAK BİRAZ ZOR AMA ERİKLİ RAKIS ALMAK İÇİN DEĞER. YANLIŞ BİR İŞ YAPMAYIN İÇİN VİDEOYU SONUNA ATLAMADAN İZLEYİN.

READ NOW  Rakı Masası Kuralları - Paylaşımcılıksızlık [Meyhane] | rakı bardağı kaç cl hakkındaki tüm bilgiler yeni güncellendi

Bazı fotoğraflar erikten alkol yapımı hakkındaki bilgilerle ilgilidir

ERİK RAKISI İÇİN ERİK MAİŞESİ HAZIRLIYORUZ

Okuduğunuz ERİK RAKISI İÇİN ERİK MAİŞESİ HAZIRLIYORUZ hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Sonra Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

erikten alkol yapımı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#ERİK #RAKISI #İÇİN #ERİK #MAİŞESİ #HAZIRLIYORUZ.

READ NOW  The Rise And Fall of BIRA 91 | India's First Craft Beer Brand | En doğru modelo bira hakkında genel bilgiler

EVDE RAKI,ERİK RAKISI,ERİK SUMASI,ERİK MAİŞESİ,EVDE ERİK RAKISI,SUMA HAZIRLAMA,DAMITMA,İMBİK,DİSTİLASYON,MAİŞE HAZIRLAMA,ENES BATUR,GÖBEK RAKISI,BİRİNCİ DAMITMA,İKİNCİDAMITMA,ANASONLAMA,MAYALAMA,ETİL ALKOL,METİL ALKOL AYIRMA,RONALDO,MESSİ,İBRAHİM TATLISES,ÇİLEK LİKÖRÜ,NANE LİKÖRÜ,VİŞNE LİKÖRÜ,FERMENTASYON,ERİK DALI GEVREKTİR,VODKA YAPIMI,VİSKİ YAPIMI,VİSKİ KİTİ,VODKA KİTİ,FREMENTASYON SÜRESİ,BİRA,ÇİLEK LİKÖRÜ NASIL YAPILIR,MANDALİNA RAKISI,GÖBEK.

ERİK RAKISI İÇİN ERİK MAİŞESİ HAZIRLIYORUZ.

erikten alkol yapımı.

erikten alkol yapımı içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ‘ın erikten alkol yapımı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. ali aydın diyor ki:

  Abim damacanayı gordugum kadarıyla cok doldurdun köpürüp taşmamıstır umarim (dün akşam erik sumasi kurdum damacanayı senin kurduğun seviyelerde yaptim 2 saat sonra yanardağ gibi taştı 😀)

 2. Selim SEZGİN diyor ki:

  Damacanaya kaç kg su ve öz koydunuz neden belirtilmiyor, blendırdan en azından bir kere ne yaptığını gösterir insan. Diğer videoyu seyredip yazarım. Ayrıca şeker ölçümü bile yok.

 3. Sait Engin diyor ki:

  limon tuzu ve maya saçmalık. eriğin üzerinde zaten doğal mayası var. çekirdeklerini çıkarıp şeker döktüğün erikleri bir kovaya koyup üzerine de fermante başlayınca köpürüp taşmayacak kadar su eklesen mayşe hazırdı. günde 3-4 kere karıştır 20-25 gün sonra damıtıma hazır olur, hava kilidine falan da gerek yok. eriklerin beklediği sürede biraz kabarıp köpürcükler çıkarması fermantenin başladığına işaret zaten.

 4. Kerem uçar diyor ki:

  Merhabalar Videolarınızı severek izliyorum takip ediyorum ben de kendi damıtma cihazımı yapıyorum şu anda benim merak ettiğim şu Mayşeyi sadece şekerden yapsak da oluyor erikten de üzümden de sonuçta rakının tadı değişiyor mu değişmiyorsa niye meyvelerden yapıyoruzBu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkür ederim

 5. çetin kocabıyık diyor ki:

  Vedat bey her şey iyi güzel de şu limon tuzunu kullanmayın. Türkiye hariç bütün dünya bunun kullanımını yasaklamış. Direkt yemek borusu ve mide kanseri sebebi. Bunun yerine limon suyu kullanılsa olmaz mı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir