yeni rakı alkol oranı bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. yeni rakı alkol oranı’yi arıyorsanız, bu Erdoğan: Vergiden rahatsızlar; aç sefil geziyor; rakı, bira almaktan geri durmuyor makalesinde travelinnandsuites.net’da yeni rakı alkol oranı’yi tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen Erdoğan: Vergiden rahatsızlar; aç sefil geziyor; rakı, bira almaktan geri durmuyor içindeki yeni rakı alkol oranı ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

READ NOW  Martini Royale Bianco | Drink Carnaval | En alakalı martini bianco kokteyl ile ilgili içeriğin tümü

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için yeni rakı alkol oranı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili açıklamalar yeni rakı alkol oranı

#cumhurkırıerdoğan #içkivesigaravergisi #t24 Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Dünya Tütüne Hayır Günü Gençlik Buluşması’nda bir stajyer doktorun sigaraya uygulanan vergileri artırmanın bırakmada etkili olduğunu söylemesi üzerine, “Sürekli artırıyoruz. Bundan çok rahatsızız” diyenler, “Arttırıyoruz, sigarada arttırıyoruz. Aç geziyor, rakı ve bira almaktan çekinmiyor” dedi. Diğer Videolar İçin Tıklayın: Instagram ► Facebook ► Twitter ► #CANLI #t24 #Yayın .

READ NOW  HOW I went from ANXIOUS ATTACHMENT to SECURE...and you can too. | margarita ile ilgili en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Bazı resimler yeni rakı alkol oranı içeriği ile ilgilidir

Erdoğan: Vergiden rahatsızlar; aç sefil geziyor; rakı, bira almaktan geri durmuyor
Erdoğan: Vergiden rahatsızlar; aç sefil geziyor; rakı, bira almaktan geri durmuyor

Görüntülediğiniz Erdoğan: Vergiden rahatsızlar; aç sefil geziyor; rakı, bira almaktan geri durmuyor hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki Travel Inn And Suites güncelleyen diğer içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

READ NOW  Russian Standard Vodka Gold | Yeni güncellenen russian standart votka hakkındaki bilgileri kapsar

Daha fazla haberi burada görün

yeni rakı alkol oranı ile ilgili anahtar kelimeler

#Erdoğan #Vergiden #rahatsızlar #aç #sefil #geziyor #rakı #bira #almaktan #geri #durmuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan,alkol,bira,rakı,sigara,vergi,Gündem,siyaset.

Erdoğan: Vergiden rahatsızlar; aç sefil geziyor; rakı, bira almaktan geri durmuyor.

yeni rakı alkol oranı.

yeni rakı alkol oranı bilgisiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites yeni rakı alkol oranı hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Ahmet Y diyor ki:

  Sigara vergileri insanlara sigarayı bıraktırmıyor güzel Stajer Doktor kardeşim.. Ne idiği belirsiz 20 dalı 10 TL – 15 TL olan sarma sigaraya itiyor insanları, normal tekel bandrolü olan sigara dan yüzde bir milyon daha zararlı olan ve ne şartlar da nereler de hazırlandığını bilmedikleri, tütünleri içmek zorunda bıraktınız insanları. Sigara içmek lüks olamaz sigara bir bağımlılıktır. '' Bağımlılıklar kolay edinilir zor bırakılır. '' Lütfen saçma sapan fikirlerinizi kendinize saklayın. Oraya çıkıp sigara vergilerinde ki %10 luk artış, yetişkinler de %4 gençlerimiz de ise %10 luk bir bırakma noktasın da etkili oluyor diyorsun kendin de 50gr tütün alıp OCB kağıdına sarıp sarıp içiyorsundur kesin. Gelen cevap ise, ''Devamlı arttırıyoruz'' ne demek ya. Kaçak alkol, kaçak tütün mamülü, anamız ağladı yeminle.. Alkole ve sigaraya vergi zammı yaptığınız için kaçak sigara ve alkol piyasaya sürülüyor vergisiz bir şekilde el altından, para basıyor kaçakcılar sayenize.

 2. ishak bey diyor ki:

  Doğru sürekli beynini uyuşturan gençlik para bulamayınca belki ayılır bi kendine gelir diye yapılıyor. Pahalı olmasını doğru buluyorum. Ucuzladıkça yaygınlaşır bu pis şeyler. Ama pahalandıkça zorunlu olarak hem miktar hem içme sıklığı azalır. Onca isyan da bu yüzden kaynaklanıyor. Sigaraya içkiye indirim yaparsa zaten halkın çoğunluğu müptela olduğundan direk olarak seçimi kazanir zaten. Bir siyasetçi halkı karşına almak pahasına bunları yapıyorsa orada durup bir düşünmek gerekir. Vicdanı olan hiçbir ana baba evladı bağımlı olsun alkolik olsun istemez. Kafası ayılan gençlik yavaş yavaş sorunlarını halledip yoluna bakıyor. Kimisi yaradanı hatırlayıp tövbe ediyor. Kimisi düzgün bir iş bulup çalışıyor. Herkes müptela olsun isteyenler bunları üreten ve halkın batağa gömülmesinden zevk alan hainlerdir.

 3. berkay kayış diyor ki:

  Yasaklayamiyor tabi en önemli turizm ülkesi başka ulkeden gelenler ×17 den 18 den alırlar ickisini olan bize oluyor

 4. Civan DEMİR diyor ki:

  Aç itler, sahibinin önüne attığı kemiği kemirmekle yetinir. Sonra da uyuz olur, geberir.
  Aç insanlar ise ne yiyip içeceğine kendileri karar verir.

 5. Nil Desperandum diyor ki:

  DAHA DA ZAM YAP REİSİM O ŞEYLERE. SENİ ÇOK SEVİYORUZ. SENİ SULTAN ABDÜLHAMİD HAN'IN YALNIZLIĞINA TERK ETMEYECEĞİZ. 2023'DE DE DURMAK YOOOOOOK YOLA DEWAM !!

 6. Psikoz diyor ki:

  Rakı sofrası kurdum mezelerimden tırtıklarken izliyorum, kafam güzel ben güzelim, vergiler zamlar çok güzel, siz yüklenin, biz tüketelim, böyle bir görüş böyle bir tavır duymadım ben yaa, adam ister içer ister içmez zam gelince bırakacakmıyız bari böyle şık bir bahane bulsaydınız bizde yeşil ışık yaksaydık, insanları günahlarından arındırmak sizin iki dudağınız arasındamı?

 7. Onur Kılıç diyor ki:

  Bide tıp fakültesi öğrencisi olacak hamminaa çaktıgim. Tütün bu toprakların zenginliği, millete 1 paket sigarayı çok görmenin başarı olduğunu sanıyor. Zam olduğu için mi yoksa parasız kaldığı için mi bırakıyor acaba hangisi ziktigim tıp öğrencisi seni.

 8. Hakan Uyğur diyor ki:

  sanki o zamları halkın sağlığını düşünüyor gibi algı yapıyor madem öyle gıda fiyatlarına Bi bak Bi bal küpü şeker 27 tl olmus

 9. S T diyor ki:

  hani bu ülkede aç yoktu millet aç sefil geziyor rakı bira içiyor milletin ne yediğine ne içtiğine sizmi karar vereceksiniz bu yetkiyi kendinizde nasıl görüyosunuz inanılmaz bişey hadi bunlar zararlı elektirikte zararlımı aydınlıkta durmak filan ellibir yaşında babayım işsizim ede çocuklarımın açık bıraktığı ampulleri söndürüyorum ampül deyince aklıma bişey geldi neyse doğalgaz zararlımı evimiz ısınmasın fazla et yok canım odamı zararlı zararlı herhalde bu kadar zam geldiğine göre oda çok zararlı süt yumurta peynir domates patates bal reçel un şeker dondurma çikolata seyahat tatil ayakkabı mont gömlek pantolon bunlarada hergün zam geliyor bunlardamı zararlı bu ülkede ne zararlı ne faydalı yakında belli olucak İNŞAALLAH

 10. Zafer Akyol diyor ki:

  Sigara bıraktırmanın en etkili yöntemi zam yapmak mı? Dünyada uygulanan bir sürü sigara bıraktırma yöntemi var.Sigarayı bırakana ödül ver o zaman.Spora başlayana ödül ver.

 11. turk3303 diyor ki:

  Allah akıl verseydi bunlara bu şekilde konuşmazlardı içki sigaradan aldığın vergilerden karnını doyuruyor bu millet çoluğun çocuğun torunlarının karnını bu millet doyuruyor

 12. Federal Deli diyor ki:

  Madem sağlığa önem veriyor bisikletteki vergiyi düşürsün. Vergi çok düşük olsun bisiklette o zaman hodri meydan

 13. Bahadır YILMAZ diyor ki:

  Şu konuşan bebe göreve ataninca parayi begenmeyip dışarı kaçacak 23 nisan cocugunun siir okudugu gibi ezberlemis söylüyo gecmisteki acik oturumlari veya siyasi söyleşi programlarini izleyin demokrasi neymis öğrenin insanlar bi dönemler siyasileri eleştiriyordu siz bunu yanlis yaptiniz deyip sorgulayabiliyordu

 14. Nuri Atlas diyor ki:

  Üniversite kyk kredisi aldım geri ödemeli akp benden faizle geri aldı madem faiz haramsa fazla ödediğim parayı geri versin

 15. Anxious Soul diyor ki:

  Doğru söylüyor zam getirdiği halde gidip alıyoruz ama bilmiyor ki kıçını tekmeyi vurup yollayacak olan da biziz

 16. MakeWayForTheBadGuy diyor ki:

  rakı, bira almaktan geri durmuyorlar derken nasıl da seviniyor nasıl da rahmana geliyor mübarek. gelsin paracıklar diyor. günahın vergisini almak hoşunuza gidiyor değil mi? sevaba giriyorsunuz maşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir