Makalenin konusu erdek çadır kamp etrafında dönecek. erdek çadır kamp arıyorsanız, bu ERDEK ANT CAMPING'TE KAMP YAPTIK! makalesinde TravelInnAndSuites ile erdek çadır kamp hakkında bilgi edinelim.

ERDEK ANT CAMPING'TE KAMP YAPTIK! en iyi erdek çadır kamp ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  kiz kalesi otel pansiyon apart daireler | kızkalesi apart pansiyon ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için erdek çadır kamp dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

erdek çadır kamp ile ilgili bazı içerikler

Yazın tatil yapmanın en doğal ve keyifli yollarından biri de kamp yapmak! Kendinizi özgür ve yenilenmiş hissetmek, doğa ile iç içe olmak, ağaçların altında uykuya dalmak ve sabah güneşi ile uyanmak bir başka! İyi seyirler!! #camping #antcamping #erdek .

READ NOW  Kütahya Hakkında Merak Edilen Her şey! (Yurt, Ulaşım, Fiyatlar, Fakülteler) DPÜ | kütahya pansiyon fiyatları hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

erdek çadır kamp hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

ERDEK ANT CAMPING'TE KAMP YAPTIK!
ERDEK ANT CAMPING'TE KAMP YAPTIK!

Öğrendiğiniz ERDEK ANT CAMPING'TE KAMP YAPTIK! hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgiye bakabilirsiniz.

READ NOW  Bursa Yaşam - Arap Şükrü Geceleri | En doğru bursada arap şükrü hakkında genel bilgi

Yeni bilgi için burayı tıklayın

บerdek çadır kamp ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#ERDEK #ANT #CAMPING39TE #KAMP #YAPTIK.

kamp,camping,erdek,erdek kamp alanları,kamp alanı,kamp alanları,tatil,doğa,deniz,marmara,gezi,balıkesir,bandırma,kampçılık,çadır,çadır tatili.

ERDEK ANT CAMPING'TE KAMP YAPTIK!.

erdek çadır kamp.

erdek çadır kamp hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net erdek çadır kamp hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Gülayşe Ceren diyor ki:

  Merhaba bu tesis bizi hayal kırıklıgına uğrattı paramızı eft ile önden gönderdik ( Daha önce uludag extrem parkta kamp yapmıstık.Bize alanı gezdirip nerede ne bulacagımızı , akşam belirli bir saatten sonra ates yakılmayacagı anlatıldimıstı )
  Bu kamp alanında sadece bir çadırın yerini göstermislerdi biz semaveri yaktık ve bir bey gelip bize kaba bir şekilde "ne yapıyorsunuz burada ates yakamazsınız" diye yüksek bir ses tonuyla uyarıda bulundu.Ortamı tanıtan yok, ortamda ates yakılmayacagını belirten bir işaret tabela yok ve üzücü olan misafirlerimize çok mahcup olduk.
  Bizi karşılayan kişiye tanıtım yapılmadıgını güzel bir dille belirttim.Bey efendi " biz o kadar insana tek tek nasıl anlatalım " diye cevap verdi.Ben de tanıtım yapmaları yönünde tavsiyede bulundum.Sekizyüz tl emegimizden olduk, misafirimiz kaba bir usluptan dolayı psikolojik olarak şiddete uğradı, biz misafirimize rezil olduk.
  Gerçekten isletme olarak etik davranılmadı, dinende o parayı hak etmiyorlar, iadesini istiyoruz kardeslerime cevap dahi verilmedi.
  Kısacası alanla ilgili yeterli bilgi verilmedi, misafirimize cok kaba davranıldı ki misafirimiz gerçekten çok bey efendi bir insandır.
  Ablam ve yigenim türbanlı acaba dış görünüşünden dolayı mı bu şekilde davranıldı ? diye düşünmüyor degilim.
  Ben biraz söylendim ve orayı terk ederken oturup izlediler.
  Bir tanesi bile enisteme kusura bakmayın demedi.
  Ben isletme sahibi olsam " bey efendi veya abi kusura bakmayın çok üzülerek söylüyorum fakat burada ates yakılamaz, size mangal alanını gösteren olmadıysa ben göstereyim. " derdim. Kaldıkı bizim semaver yaktıgımız alanın sadece on mt kadar mesafesinde cadır vardı.
  Biz aile olarak iki cadır istemistik müsteri memnuniyeti okadar önemsiz ki bizim çadırın etrafı bosken ikinci cadırı uzak bir noktada verdiler , bizde zannediyoruz ki etrafta çadır kuracak yer yok ve bizim çadır yer olmadıgı icin uzakta olmak zorunda.
  Enistem alçak ve kibar bir sesle zaten saçma bir ortam iki çadır neden birbirinden uzakta? Dedi ve "Biz söyledik diye cevap verildi"
  Denmiyor ki biz çadır kurmakta eriniyoruz ikinci çadır bu sebepten uzakta!!!!!
  Gercekten okadar emek, yol, masrafı hepsi bir insanın kaba konusması ve el kol hareketinden dolayı heba oldu.
  Çok üzücüydü sabahın körü kimimiz arabayla kimimiz otobüsle yol gittik ve dönerken biz ne yaşadık öyle diyip durdum. 😔😔😔😔
  Plastik sandalyelerde çok kuş pisliği var yanımda sandalyeyi gördü eliyle aaammmaannn bos ver dergibi bir hareket yapıldı ve sandelyeyi öyle bıraktı.
  Düzgün bir isletme sahibi olsa burayı temizletelim derdi 👍

 2. Tuğba Demir diyor ki:

  sizin gittiğiniz dönemde gördüğüm kadarıyla deniz salyası yok ama şu an var mıdır çok tedirginim.bilgi için aradığımızda olmadığını söylüyorlar ama güvenemiyorum☺️videonuz çok güzel bu arada

 3. Elifff diyor ki:

  Ne güzel yaaaaa.hep.merak.etmisimdir.boyle yerleri ama hicccc gitme imkanım olmadı.cok teşekkürler.gezmis.kadar.oluyorum.birde detay veriyorsun ya anlatırken harikaaa.
  👏👏👏👏👏👏👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir