Bu makalenin içeriği açıkça kayseri çadır kamp alanları hakkında konuşacak. kayseri çadır kamp alanları arıyorsanız, bu Erciyes Çadır & Karavan Kamp alanı makalesinde TravelInnAndSuites kayseri çadır kamp alanları’yi analiz edelim.

Yakın zamanda güncellenen Erciyes Çadır & Karavan Kamp alanı içindeki kayseri çadır kamp alanları ile ilgili bilgilerin özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için kayseri çadır kamp alanları dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Şırnak Belgeseli / 2020 | şırnak ın nesi meşhur ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

kayseri çadır kamp alanları ile ilgili içerik

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş, yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtulup Erciyes’e gelen vatandaşlar için 2 bin 200 metre rakımlı Tekir Yaylası’nda kurduğu Çadır-Karavan Kamp alanında da hizmet veriyor. 65 bin metrekare alana kurulan kamp alanında ziyaretçiler kendi karavanları ile ya da Erciyes A.Ş. Alanda kurulan çadırları günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirler. Doğa severlerin serin bir ortamda keyifli vakit geçirebileceği Erciyes’teki bu özel kamp alanında, çocukların doyasıya oynayabileceği çocuk oyun parkı ile vatandaşların keyifli vakit geçirebileceği basketbol, ​​voleybol ve mini futbol sahaları gibi alanlar bulunuyor. boş zamanları. Özel güvenlik altına alınan kampta lavabo, aydınlatma, su gibi altyapılar da hazırlandı. Doğayla baş başa kalmaktan keyif alan ziyaretçiler, her türlü imkanın bulunduğu çadır kamp alanında aileleri veya arkadaşları ile şehrin gürültüsünden uzaklaşabilir, bisiklet, yürüyüş, ATV ve bisikletle stres atabilirler. Erciyes’teki yollar. Erciyes Tekir Yaylası’nda doğa ile baş başa kalabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. .

READ NOW  Müze Kart ile Ücretsiz Gezilecek yerler #shorts #shortsvideo | müzekartla gezilecek yerler istanbul ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

kayseri çadır kamp alanları Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Erciyes Çadır & Karavan Kamp alanı
Erciyes Çadır & Karavan Kamp alanı

Okuduğunuz Erciyes Çadır & Karavan Kamp alanı hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites her gün yayınladığı daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

READ NOW  Ücretsiz Müze Kart Gns - Ücretsiz Müze Kart Nasıl Alınır - Müzekart Nerelerde Geçerli 2022 | Yeni güncellenen müze kart geçerli olduğu yerler ile ilgili genel bilgiler

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kayseri çadır kamp alanları ile ilgili öneriler

#Erciyes #Çadır #amp #Karavan #Kamp #alanı.

Kayseri,Erciyes,A.Ş.,Çadır,karavan,kamp,camping,kam,nature,travel,gezgin,çadır kamp,doğa,outdoor,trekking,atw,atv,yürüyüş,Türkiye,turkey,mounterciyes.

Erciyes Çadır & Karavan Kamp alanı.

kayseri çadır kamp alanları.

kayseri çadır kamp alanları hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites kayseri çadır kamp alanları hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir