eflatunpınar bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. eflatunpınar hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EN ESKİ SU ANITI! (Eflatunpınar Hitit Su Anıtı) makalesinde eflatunpınar’yi keşfedelim.

EN ESKİ SU ANITI! (Eflatunpınar Hitit Su Anıtı) bölümünde eflatunpınar ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için eflatunpınar dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

READ NOW  Kadıköy Moda Vlog | Moda Yeme İçme Rehberi | Moda gezilecek yerler | En iyi makarna, tatlı ve Nata | istanbul moda gezilecek yerler ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Bazı açıklamalar eflatunpınar ile ilgilidir

Dünyanın en eski ayakta su havuzu olan Eflatunpınar Hitit Su Anıtı’na gittik. Beyşehir gölüne 10 km. uzaklıkta bulunan anıt ise 3300 yıl önce yapılmış az bilinen tarihi eserlerimizdendir. Müzik: Ender Güney, Videoyu beğendiyseniz like atmayı ve abone olmayı unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak abone olabilirsiniz. Giriş müziği: They Say by WowaMusik Creative Commons — Atıf 3.0 Unported— CC BY 3.0 Müzik, Audio Library tarafından tanıtılıyor Kanalımızda gezip gördüklerimizi paylaşıyoruz. Seyahat etmeyi, sohbet etmeyi ve insanları dinlemeyi seviyoruz. Bazen insan hikayeleri, bazen sokak röportajları, bazen yöresel yemekler, bazen tarihi eser ve anıtlar, bazen müzeler… Yani hayata dair her şeyi bir belgesel tadında izlemek isterseniz biz buradayız. Dünyayı bizim gözümüzden görün, gezi belgesellerimizi izleyin. Yeni içerikler için abone olmayı unutmayın! İzlediğiniz için teşekkürler! .

READ NOW  Lavanta Bahçeleri I Kuyucak Köyü I Isparta I Lavanta Kokulu Köye Hangi Tarihlerde Gidilir ? I Vlog | lavanta bahçesine ne zaman gidilir hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Bazı görüntüler eflatunpınar konusuyla ilgilidir

EN ESKİ SU ANITI! (Eflatunpınar Hitit Su Anıtı)
EN ESKİ SU ANITI! (Eflatunpınar Hitit Su Anıtı)

Görüntülediğiniz EN ESKİ SU ANITI! (Eflatunpınar Hitit Su Anıtı) içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Kırşehir’in Neyi Meşhur: Kırşehir’in En Meşhur Yemekleri Nelerdir? | En eksiksiz kırşehir in neyi meşhur ile ilgili içerik

Daha fazlasını burada görün

eflatunpınar ile ilgili bazı öneriler

#ESKİ #ANITI #Eflatunpınar #Hitit #Anıtı.

insan sohbetleri,yaşam öyküleri,gezi,seyahat,insan hikayeleri,sokak röportajları,röportajlar,belgesel röportajlar,seyahat videoları,gezi videoları,belgesel videolar,gazeteci çift,belgesel hikayeler,belgesel gezi notları,seyahat belgeselleri,go pro hero 7 black video,az bilinen gezilecek yerler,bilinmeyen yerler,yt:cc=on,eflatunpınar anıtı,eflatunpınar hitit anıtı,hitit su anıtı,eflatunpınar hitit su anıtı,beyşehir,hitit water monument,hittites.

EN ESKİ SU ANITI! (Eflatunpınar Hitit Su Anıtı).

eflatunpınar.

eflatunpınar bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. eflatunpınartravelinnandsuites.net hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Hasan Yücel diyor ki:

    Güzel şeyler de oluyor. Ayten ve Fatih, karınca misali mücevherler işliyorlar; tarihin ve doğanın ruhunu insan bilincine yansıtıyorlar. Her taşı bir yakut olan vatandan haberiniz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir