Bu makalenin içeriği jasmine beach resort hotel alanya ile ilgili olacaktır. jasmine beach resort hotel alanya hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EGYPT: Stella Di Mare Beach Resort, Makadi Bay – Hurghada (Red Sea) makalesinde travelinnandsuites.net ile jasmine beach resort hotel alanya’yi keşfedelim.

EGYPT: Stella Di Mare Beach Resort, Makadi Bay – Hurghada (Red Sea) içindeki jasmine beach resort hotel alanya ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için jasmine beach resort hotel alanya dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik jasmine beach resort hotel alanya

Bu tesisi Mart 2019’da (her şey dahil) ikinci hafta için rezerve ettik (ilk hafta bir Nil gezisiydi): (Eski adıyla: Stella Makadi Plajı) Çekimlerin çoğu 07:30 ile 08:30 arasında yapıldı (dolayısıyla çok kişi değil). Mart, 2019.

READ NOW  Ovacık Otel Fiyatları | Ovacık Otelleri | En ayrıntılı tunceli butik otel ile ilgili tüm bilgiler

jasmine beach resort hotel alanya hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

EGYPT: Stella Di Mare Beach Resort, Makadi Bay - Hurghada (Red Sea)
EGYPT: Stella Di Mare Beach Resort, Makadi Bay – Hurghada (Red Sea)

Okuduğunuz EGYPT: Stella Di Mare Beach Resort, Makadi Bay – Hurghada (Red Sea) hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

READ NOW  GEZELİM YİYELİM: BURSA // TAHANLI PİDE SEN NESİN BÖYLE! Cumalıkızık, Ulu Cami, Tophane ve Buluşma 😍 | En doğru cumalıkızık turu ile ilgili içeriğin tümü

jasmine beach resort hotel alanya ile ilgili birkaç anahtar kelime

#EGYPT #Stella #Mare #Beach #Resort #Makadi #Bay #Hurghada #Red #Sea.

Stella Di Mare Beach Resort,resort,Stella Makadi Beach,makadi bay,hurghada,red sea,egypt,stella di mare.

EGYPT: Stella Di Mare Beach Resort, Makadi Bay – Hurghada (Red Sea).

jasmine beach resort hotel alanya.

jasmine beach resort hotel alanya hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. jasmine beach resort hotel alanya hakkındaki makaleyi TravelInnAndSuites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Костя Зеркаль diyor ki:

    Были в этом отели с 9.03.2020г. по 16.03.2020г. Шикарный отель. Территория большая, зеленая, чистая. Все в прямом смысле вылизывают с утра до вечера! Обслуживание восхитительное , за гостями просто ухаживают! Особенно в ресторане! Еда как по мне очень разнообразная , вкусная, много мяса , рыбы, морепродуктов ,сладости -это наверное рай для сладкоежек .А какие там супы из морепродуктов пальчики оближеш .Номера хорошие и чистые. Есть чайные наборы которые пополняются каждый день. Ещё бары в бассейне и на пляже. Пляжная линия широкая, лежаков хватает на всех. Море и коралловый риф красивые. Минус очень длинный понтон около 300ста метров, если я не ошибаюсь. Вообще м отель очень достойный и я его рекомендую!!! Мы и сами хотим ещё раз туда вернутся обязательно! Хотим передать огромный привет всему персоналу отеля и в частности Ваелу.

  2. Sara Ly diyor ki:

    Leider waren wir gar nicht begeistert. Es war nicht so sauber und in die Jahre gekommen. Außerdem hatten wir dauernd Ameisen im Zimmer und der Fernseher war kaputt. Im Kids Club haben wir unsere Tochter gar nicht erst abgegeben, der war auch sehr schmuddelig und die Leute haben nicht gut aufgepasst. Das Schlimmste aber war das Essen, dass uns mit Durchfall einen Urlaub im Zimmer bescherte.😕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir