Makalenin bilgileri eğirdir gölü isparta tartışacak. Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu

Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için eğirdir gölü isparta dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

READ NOW  Iğdır'ın Neyi Meşhur: Iğdır'ın En Meşhur Yemekleri Nelerdir? | En eksiksiz ığdır neyi meşhur ile ilgili içeriğe genel bakış

eğirdir gölü isparta ile ilgili birkaç açıklama

Sıradaki yerimiz Eğirdir. Muhteşem göl manzarası ve doğasıyla fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi.. Sonbaharda güzel Eğirdir’i gezdik, drone ile havadan sinematik görüntüler çektim ve izleyicilere sundum. Videomu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın. Diğer videolarım için takipte kalın. #drone #eğirdir #ısparta #sonbahar Merhaba, ben Murat. Kanalımda ağırlıklı olarak seyahat, doğa, spor ve tarih üzerine içerikler üretiyorum. Siz de kanalıma abone olarak bu heyecana ortak olabilirsiniz. İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER… .

READ NOW  EURODAN VE DOLARDAN BİLE DEĞERLİ PARA BİRİMLERİ ! | dolardan daha değerli para birimleri hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

eğirdir gölü isparta hakkında bilgi ile ilgili resimler

Eğirdir Gezi Rehberi | Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu | Dji Spark Cinematic Footage
Eğirdir Gezi Rehberi | Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu | Dji Spark Cinematic Footage

Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu , Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

eğirdir gölü isparta ile ilgili bazı öneriler

#Eğirdir #Gezi #Rehberi #Göl #Manzarası #Drone #ÇekimiampTekne #Turu #Dji #Spark #Cinematic #Footage.

Eğirdir,ısparta,eğirdir gölü,eğirdir kovada,sonbahar,eğirdir manzara,drone,drone videos,dron vidyosu,gopro hero 8,travel videos,gezi içeriği,göl manzarası,cinematic videos,spark cinematic video,dji spark,gezgin,turkey,beautiful destinations,landscape,nature,doğasever,Eğirdir’de yapılacak şeyler,Eğirdir tekne turu,Isparta’da gezilecek yerler,Gezi vlog,videography,gopro videos,traveller,Eğirdir Lake,travel turkey,autumn,autumn vibes,sonabahar manzarası.

READ NOW  ANTALYA'DA KARAVANLA ÇOK UCUZA TATİL YAPTIK (En iyi kamp alanları-Vlog) | antalya karavan kamp ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

Eğirdir Gezi Rehberi | Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu | Dji Spark Cinematic Footage.

eğirdir gölü isparta.

eğirdir gölü isparta hakkında Travel Inn And Suites sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites eğirdir gölü isparta hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ali Duyar diyor ki:

  Hocam, hangi pansiyonda kaldınız? Haftaya eşim ile 1 gece kalacağız. Tavsiye eder misiniz? Video harika olmuş. Youtube'deki en anlaşılır ve iyi çekimli eğridir videosu. Elinize sağlık..

 2. Occupyist diyor ki:

  Gölde su kalmadı ki ne mistik havası? Bilinçsiz salma sulama ve artan nüfus ile birlikte 10 yıl içinde Eğirdir gölü yok olacak!

 3. Eren Demir diyor ki:

  hocam drone un hakkını veriyorsun çekimlerde çok güzel yakında bu kanal keşfedilir 🙂 bizi tanımazsın ozman syg. 🙂

 4. demirci diyor ki:

  Gezmek başlıbaşına harika bir aktiviteyken bir de ürün olarak böyle güzel çekimler çıkartıyorsun helal olsun

 5. Siyah Beyaz diyor ki:

  Eğirdir gölü, tekne turu , günbatımı gerçekten çok güzel 👍 iyi bir gezi rehberi olmuş elinize sağlık👏🏻👏🏻🌞

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir