Makalenin konusu efes summer blue bira ile ilgili olacaktır. efes summer blue bira arıyorsanız, bu Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur makalesinde efes summer blue bira konusuna açıklık getirelim.

Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur içindeki efes summer blue bira hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için efes summer blue bira dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  SAKİ GOLD VS. TEKİRDAĞ ALTIN SERİ REZERV TESTLERİ (ANASON-ALKOL-TAT-KOKU-SEK&SULU) Galip Hangisi? | Yeni güncellenen tekirdağ altın serisi alkol oranı hakkındaki bilgileri kapsar

efes summer blue bira ile ilgili bazı bilgiler

Anadolu Efes portföyündeki yaza özel Efes Summer Blue deneyimimizi bira tutkunlarının beğenisine sunduk. Sağlığınıza sağlık 🍻 #bugünbiraradayiz #bugünbiraradayiztavsiyesi #biratavsiyesi #efessummerblue .

Bazı resimler efes summer blue bira içeriği ile ilgilidir

Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur

Okuduğunuz Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net her gün gönderilen daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

efes summer blue bira ile ilgili öneriler

#Efes #Summer #Blue #Yaza #Damga #Vurur.

READ NOW  Bu Hikaye Değerinizi Anlamanıza Yardımcı Olacak (Eski Saat Hikayesi) Kişisel Gelişim Videoları. | saat hikayesi hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Bira,Efes Pilsen,Efes summer blue,Summer blue,Bira tavsiyesi,Artıbir,Blonde Ale,Ale bira,Beer,Efes,Bira dünyası,Yeni bira,Bugün bir aradayız.

Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur.

efes summer blue bira.

efes summer blue bira içeriğiyle TravelInnAndSuites ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın efes summer blue bira içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. A D diyor ki:

    Harika bir ürün olmuş. Her fırsatta alıyorum gerçekten tavsiye ederim. Özellikle yazın sahilde yüksek sıcakta böyle hafif bira çok ideal oluyor. Tadı harika..

  2. name surname diyor ki:

    Ben hiç beğenmedim. Sanki içine greyfurt suyu sıkılmış gibi. Sanki üretim sırasında bir hata yapılmış ve bi kısım bira bozulmuş, ama ziyan olmasın diye içine aroma ekleyerek "Yeni ürün" diye bize kakalamışlar gibi duruyor. O yüzden "sınırlı" sayıda… Ben 2 şişe almıştım, pişman oldum, ikinciyi içmedim arkadaşıma verdim denemek istedi, ondaki normal birayı aldım. O da beğenmedi. İlaç gibi tadı var. Bence Efes üretim hatası yapmış, zarar etmemek için dümenden yeni ürün çıkarmış

  3. cglr198484 diyor ki:

    Aynı birayı ben tam tahıldan yapmıştım. Her halde beceremedim diye döktüm. İpalara benziyor ama sevmedim. Kış birası winter blue güzeldi. Umarım tekrar üretirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir