Bu makale my pub gastrohouse tartışacak. my pub gastrohouse’yi arıyorsanız, bu Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies makalesinde my pub gastrohouse’yi keşfedelim.

Yakın zamanda güncellenen Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies içindeki my pub gastrohouse ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  Meşhur Adapazarı Islama Köfteci Hacı Bekir | Turkish Traditional Food (Meatball) | hacı bekir ıslama köfte ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için my pub gastrohouse dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler my pub gastrohouse

Çek Cumhuriyeti, Zlín Bölgesi’nde bulunan küçük bir kasaba olan Vsetín’de sıradan bir gün. İngiltere’de bunun gibi burgerlerimiz yok, gerçek peynirli burger ama galeta unuyla kaplanmış.. Size bu burgerin süslü veya aşırı pahalı olmadığını söylüyorum ama hey, yemek neymiş!. Şüphesiz bu Hermel n burgerini (peynirli burger) denemek için durdum ama etrafımın çevrileceğini ve yemek incelememin bölgeden yerlilerin bulunduğu Çek Cumhuriyeti’nden dostça bir Roman Çingene grubu tarafından kibarca kesintiye uğrayacağını bilmiyordum. Öyleyse kendine dikkat et ve soyulup soyulmayacağımı gör, bu nasıl bitecek. Beni Instagram’da takip et: andretravelerr TikTok: andretravelerofficial Facebook: Andre Traveler .

READ NOW  Restaurants in İskenderun/Hatay, Türkei | bayırlı restaurant yörük çadırı iskenderun hatay ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

my pub gastrohouse içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies
Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies

Öğrendiğiniz Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin her gün yayınladığı diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

READ NOW  EVLENME TEKLİFİ (OTEL KONSEPT) | otantik gemi evlenme teklifi hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

my pub gastrohouse ile ilgili birkaç öneri

#Eating #Czechoslovak #Burger #Roma #Gypsies.

Food,Asian,Gypsies,Czech,Jamaican,Lifestyle,Burger,Travel,Restaurant,Culture,Traditional.

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies.

my pub gastrohouse.

my pub gastrohouse içeriğiyle TravelInnAndSuites güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. TravelInnAndSuites my pub gastrohouse hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Transport Spotting diyor ki:

  Andre you can adapt and fit in anywhere just by being who you are friendly, polite, respectful towards others keep it up. I see 100K subscribers very soon. 😎

 2. Patrik Dvořák diyor ki:

  Kluci mě upřímně překvapili, přátelský, ten jeden i docela mluvil a ještě mu půjčil kolo….moc hezký 🙂 🙂 ….. André jsi borec, děkuju za tvoje videa 🙂

 3. andurit diyor ki:

  Fúúúha toto je raj pre pozorovateľov. Neskutočne mnoho vecí sa stalo v prvých 2 minutách a ešte viac neskôr.. Ja Andreho kanál skôr beriem ako cestu do duše krajiny, a ľudí. Chcel by som ho vidieť toto robiť ako nášho PPPítra vo viacerých krajinách a Pppíter začínal podobne , dúfam, že sa to Andremu podarí tiež.

 4. Nina B diyor ki:

  Yes, my mum is Slovak and back when she was little, kids in school were taught Russian due to Slovakia being oppressed by the USSR. Though later on when she went to high school and Slovakia became independent, kids could choose between learning Czech or German or English (I think) and most people chose either Czech or German, haha. Personally I'm half Dutch from my dad's side and back when I was little we moved to Bratislava and I barely spoke Slovak, so my teachers in elementary school started speaking to me in German hoping I managed to understand, but I did not.

 5. Life With Nika diyor ki:

  Yes during communism every slavic country was forced to learn Russian. Now they teach English so many children know some English.

 6. Life With Nika diyor ki:

  It's so funny seeing all your interactions with the older gen men. They all have the same mannerism and personality to me. I just see my grandpa lol

 7. Peter Vasiľ diyor ki:

  tak tebe jebe 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 anglican prisiel za romami do cz sk este po cigansky ho naucia nadavat

 8. Met In The Sky diyor ki:

  It's the cheese on the cheek for me 😀 nice video bro, my missus is Czech, was there for 10 months people are great. Never felt unwelcome x

 9. Zdenek807 diyor ki:

  Mate awesome videos. You should come to Slovácko/ Uherskohradišťsko. Best homemade slivovica, in each house ever! Lot of slepice as well of course.
  And the girls….,))

 10. Federson diyor ki:

  I ´m Czech and I wander where did you ended up! I bed that the Bald and Bankrupt will be jealous if he´ll see this video. Great!

 11. Federson diyor ki:

  Just if someone tells you rád (a) jsem Vás poznal (a) it´s always good to answer já Vás taky. (Nice to meet you. Nice to meet you to)

 12. Klavier Gayming diyor ki:

  Your czech is suprisingly good, like usually when a foreigner speaks czech their pronounciation is beyond understanding

 13. Shawnn Gamer diyor ki:

  Všimli jste si jak Češi nedokážou být prostě v klidu ale jak kdyby byli v neustálý křeči?
  Něco na tom bude ne?

 14. BBM RODINA diyor ki:

  Love you fam. Iv been in England for 7 years now and Iv never fit in there so well as you in Czechia for such a short amount of time.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir