Bu makalenin bilgileri en yüksek para birimi etrafında dönecektir. en yüksek para birimi arıyorsanız, bu Dolar Ölüyor: Karşınızda Yeni Rezerv Para Birimi makalesinde en yüksek para birimi hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Dolar Ölüyor: Karşınızda Yeni Rezerv Para Birimi içindeki en yüksek para birimi ile ilgili genel bilgiler

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için en yüksek para birimi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar en yüksek para birimi

Bugünkü konumuz dolar ölüyor ve brics ülkelerinin yeni rezerv para birimi. İzlemenin keyfini çıkarın. ►Instagram: ►Twitter: ► Borsaların gerçek zamanlı spot fiyatlarına 0 komisyon ve borçlanma ücreti olmadan alım satım yaptığım ve yatırım yaptığım platform olan Quantfury’ye davet kodum “EMIR” ile katılmak ve 250$’a kadar ücretsiz hisse veya kripto para kazanmak için ödüller:

READ NOW  kiraz topluyorum 🍒 #kirazmevsimi #hangikiraz | kiraz hangi mevsimin meyvesidir hakkında en iyi bilgileri özetleyin

Bazı fotoğraflar en yüksek para birimi hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Dolar Ölüyor: Karşınızda Yeni Rezerv Para Birimi
Dolar Ölüyor: Karşınızda Yeni Rezerv Para Birimi

Okuduğunuz Dolar Ölüyor: Karşınızda Yeni Rezerv Para Birimi hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Sonra Travel Inn And Suites günde günde güncellenen diğer birçok konuyu hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

READ NOW  İş'te Moda | En iyi kayak merkezi Pamporovo nerede? | En alakalı pamporovo nerede ile ilgili içeriğin tümü

Daha fazlasını görün

บen yüksek para birimi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Dolar #Ölüyor #Karşınızda #Yeni #Rezerv #Para #Birimi.

[vid_tags].

Dolar Ölüyor: Karşınızda Yeni Rezerv Para Birimi.

en yüksek para birimi.

en yüksek para birimi bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites en yüksek para birimi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. steel hammer diyor ki:

  dolara 6 filyo destek verdiği sürece dolara bir şey olmaz rusyaya gelince rusya büyük ihtimalle dağılır yakında ve dünya dolara daha sıkı sarılır

 2. Paranoiac_Xx diyor ki:

  ekonomistim diyenler halt etmiş sen bir numarasın ve her geçen gün daha iyiye gidiyorsun ayrıca video içerisinde espiri dille yaptığın video kısımlarıda videolarına keyif katıyor başarılarının devamını diliyoruz doların öldüğü günleride göreceğiz inşallah — ELBET BİR GÜN… (:

 3. Əlabbas AZADOV diyor ki:

  Teşekkür ederiz. Yalnız bir şeyi belirtmek isterim. İtibari Paraların temelinde Güven yatar. Ama bu ülkelere olan güvensizlik daha değerli bir paranın ortaya çıkmasına engel olacağını düşünüyorum. Diğer taraftan ABD'ni tek başına ele almak doğru değildir. ABD'nin yanında AB, İngiltere, Japonya ve diğer birçok ülke durmaktadır. Bunları ise birlikte değerlendirdiğimizde, özellikle İleri Teknolojinin bu ülkelerin elinde olduğunu düşündüğümüzde bu durumun olumsuz olacağını görmekteyiz. Türkiye'ye gelince, hem ihracatının hem de ithalatının neredeyse %50'sini AB ile yapmakta ve aralarında Gümrük Birliği anlaşması vardır. Bundan ise çıkması pekte mümkün olmadığı görülmektedir. Çok güzel video olmuş ama bu bilgileri de dikkate almakta fayda vardır. Bir daha teşekkürler.

 4. dervis dede diyor ki:

  dünyaya mal olmuş bir rus markası biliyor musunuz? ben hemen şimdi 5 amerikan markası sayabilirim. dünya da tüketimin başını çeken bir çin markası telefon? hayır. herhangi bir hint markası biliyor musunuz dünyanın envai ülkesine ihraç edilen? ben bilmiyorum. hepsini saymayacağım ama demek istediğim dünyadaki tüketimin başını çekecek mallar üretmesseniz, hizmetler satmazsanız, markalarınız olmazsa istediğiniz kadar rezerv para birimi yaratmaya çalışın. o işler öyle olmuyor işte. rusya liyakatsız ordusunun ukrayna'daki başarısızlığını örtbas etmek, çin de senelerdir süren kompleksleri yüzünden kandırabileceği ülkeleri yanlarına çekip PRyapmaya çalışıyorlar. Boş çaba.

 5. Bilge Kağan yılmaz diyor ki:

  Insan omru 300 yil olsaydi mantikli olurdu.Ama onumuzdeki en kotu 70 yil daha dolar tepede olacak.Ama amaciniz sarlatanlik.

 6. Abdurrahman Terzi diyor ki:

  BRICS ın kuruluşuna vesile olan Rusyayı ayağa kaldıranın Bagımsız Türkiye partısı başkanı prf. dr. Haydar BAŞ oldugunu çok az kişi bilir….

 7. Sir Masty diyor ki:

  Kardeşim iyi güzel anlattında, sen daha dolarizasyon ne demek onu bilmiyosun. Dolarizasyon senin anlattığın şeyin tam tersi.

 8. Thrust2 Bloodhoundssc diyor ki:

  TÜRKİYE 19. sırada! Yani;
  Onun üzerinde 19 var, ayetine bir işaret gibi!
  Şöyle bir durum var! 5 ülke VOLTRON u oluşturuyor fakat ABD de BALDİOS u LAZERİON u hatta TRANSFORMERS ı yani yapay zekalı DEV ROBOTU oluşturuyor! Ve şöyle bir durum var! Tüm bu robotlar ABD nin elindeler..Çünkü HOLYWOOD onların ellerinde ki en güçlü silah :))))))

 9. Erkan Gultekin diyor ki:

  bu saydığın ülkeler gelişmiş ülkelere ekonomik savaş açarlarsa 100 yıl geri giderler. salla salla söyle. nasıl olsa binlerce insandan birisi inanır.

  şu an rusyanın ukrayna savaşında abd'den teknoloji ithal edememesi söz konusu. brics kankaları kurtarsaya. çağımız teknoloji çağı ve bu da abd ile mümkün.

 10. 741h4 diyor ki:

  Kaanka milleti kandırmaya utanmiyo musun? İnsanlığını satmaya utanmıyo musun? Bir de kapak fotosuna koyduğun twite bak yaa 😀 baktim o twitin tarihinde bırak o twiti, hiçbir şey atmamislar. Şovu kes

 11. Müjdat KAYACIK diyor ki:

  Doların düşmesi için hiçbir sebep yok. Dünyanın geçerli parası Dolar. Ki dolar aslında olduğu yerde kalıyor. Para birimleri değer kaybediyor Doların yanında. Hayal görmeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir