Bu makale royal doğa tur yorumları hakkında tartışma sağlayacaktır. royal doğa tur yorumları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Devremülk mağduru olmayın makalesinde travelinnandsuites.net ile royal doğa tur yorumları’yi analiz edelim.

Devremülk mağduru olmayın bölümünde royal doğa tur yorumları ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için royal doğa tur yorumları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  İŞTE HATAY'IN SON HALİ... YIKIMDAN ÖNCE SON SAHNE | En detaylı antik beyazıt hotel antakya hakkında tüm bilgiler

royal doğa tur yorumları ile ilgili içerik

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gencer, son yıllarda artan devre mülk dolandırıcılığına karşı vatandaşları uyardı. .

royal doğa tur yorumları içeriği ile ilgili bazı resimler

Devremülk mağduru olmayın

Okuduğunuz Devremülk mağduru olmayın içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün TravelInnAndSuites güncelleme yapan başka konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

บroyal doğa tur yorumları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Devremülk #mağduru #olmayın.

READ NOW  Romance Suite Room - Commodore Elite Hotel | Yeni güncellenen commodore elite romance suite ile ilgili içeriğin özeti

yalova,yalova haber,yalovatan,yalova video,trt yalova,ytso,hakan gencer,devremülk yalova.

Devremülk mağduru olmayın.

royal doğa tur yorumları.

royal doğa tur yorumları hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın royal doğa tur yorumları içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. oguz atakan diyor ki:

  Termaciti satış elemanları yakında Araplara satış ve kiralama yapacağız diye kandirdiklari devremulkzedelere bankadan para çektirip sonra ortadan kaybolmaktalar Hepsine yetkilleri dahil Allah'a havale ediyor binlerce magdurlar

 2. Leyla Tan diyor ki:

  Bizde aynı hataya düştuk nasil kurtulabilirim 14 gunluk cayma hakkımi kulanarak noteden itharname cektirdik firma ilk 18 bin istedi şimdide 38 bin istiyorlar iptal icin

 3. Gülten Özcan diyor ki:

  Bizi de Royal Doğa mağdur ediyor.5 yıldızlı oteli bitirdi.Bizler fark ödeyerek otele devre mülkümüzü değiştirdik.Hala fark ödüyoruz.Bu yaz gidelim dedik,hiçbir zaman tam pansiyon olmayan oteli tam pansiyon yaptık deyip,çok yüksek yemek parası istiyor.Değişiklik yaparken tam pansiyon değildi otel.Dısardan gelenlerle devre mülkü olanlar aynı parayı ödüyor.Bir de yıllık aidat ödüyoruz.Satamıyoruz.Kiraya veremiyoruz.O mağduriyetlerden dolayı bu tür kurtarıcılar türüyor maalesef.

 4. SİHİRLİ KALEM diyor ki:

  Bu kadar sıkıntı çeken mağdur insanlar var neden kimse birşey yapmıyor tatil kazandınız deyip insanlara devre mülk sattirmak nedir . İnsanların duygularıyla oynamasinlar .

 5. `siyaha meftun' diyor ki:

  Yalova royal doğa termacty tarafından dolandirildim! hafta da kaç kere arıyorlar avukat adı altında ya da gelin anlasalim diyerek kağıt imzalattirip başka bir hafta satıyorlar beni de çok mağdur etti zeynep günal ve tayfunun onayıyla emre isimli şahıslar.

  Kac tane bilezik, banka hesabımdan çektikleri paralar hiçbirini geri alamadığım gibi satacağız diyerek tekrar bir hafta daha satmışlar meğer.

  Avukatlar bir şey yapamıyormuş diye duydum çünkü karaderili grupun başları dağılıp gitmiş bu işi gençler yapıyorlarmış ve asla biribirlerini ele vermiyorlarmış. Sakın para kaptırmayın bunlara diye uyardılar. Devlet neden bilmiyor? Çok mağdur edildim maddi durumum iyi olmadığı için hakkimi arayamiyorum para hirsindan gözleri dönmüş yürüyen insani para makinesi dolandirilip sagilacak insan olarak görüyorlar

 6. İnşaat Mühendisi diyor ki:

  ERZİN İSOS termalde bizi mağdur ediyor . Her satış için gittiğimizde dönem değişikliği yaptırıp devremülkü 4 yıldır satamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir