izmir dikili bademli köyü bu makalenin içeriğinde açıkça belirtilecektir. izmir dikili bademli köyü ile ilgileniyorsanız, bu Deçemko (Bademli Köyü, Dikili-İzmir) üstünde drone uçuşu makalesinde izmir dikili bademli köyü’yi Travel Inn And Suites ile tartışalım.

Deçemko (Bademli Köyü, Dikili-İzmir) üstünde drone uçuşu içindeki en eksiksiz izmir dikili bademli köyü ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için izmir dikili bademli köyü dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik izmir dikili bademli köyü

Deçemko, İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Bademli Köyü’nde bulunan küçük bir tatil köyüdür. Bir zamanlar Demir Çelik işletmelerine bağlı olan bu tesis, özelleştirme sonrası Deçemko Vakfı tarafından işletilmektedir. Uçuş, GoPro taşıyan DJI Phantom 2 İHA ile gerçekleştirildi. 11 Ağustos 2018 .

READ NOW  BELGRAD'a Gidenlere 5 ÖNEMLİ Tavsiye! Vlog | En doğru sırbistan dinarı ile ilgili tüm içerik

izmir dikili bademli köyü konusuyla ilgili bazı resimler

Deçemko (Bademli Köyü, Dikili-İzmir) üstünde drone uçuşu
Deçemko (Bademli Köyü, Dikili-İzmir) üstünde drone uçuşu

Okuduğunuz Deçemko (Bademli Köyü, Dikili-İzmir) üstünde drone uçuşu hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

READ NOW  BEST OF HWSQ [Alle Folgen] Gronkh, Pandorya, Currywurst & Tobinator | ayaso ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

izmir dikili bademli köyü ile ilgili birkaç öneri

#Deçemko #Bademli #Köyü #Dikiliİzmir #üstünde #drone #uçuşu.

İzmir,Dikili,Bademli,DJI Phantom 2,GoPro,Flight,Sea,Coast,Beach,Drone,Deçemko.

Deçemko (Bademli Köyü, Dikili-İzmir) üstünde drone uçuşu.

izmir dikili bademli köyü.

izmir dikili bademli köyü bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net izmir dikili bademli köyü hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir