passion cafe yeniköy bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. passion cafe yeniköy hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Daire Turu: Otoparkın Ortasında Sıradışı Bir Loft makalesinde passion cafe yeniköy’yi analiz edelim.

Daire Turu: Otoparkın Ortasında Sıradışı Bir Loft içinde passion cafe yeniköy ile ilgili en alakalı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için passion cafe yeniköy dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Yarıkpınar Meydan Restaurant Tekirova Kemer Antalya Et Balık Restoranları Kahvaltı Yerleri | meydan restaurant kemer hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir passion cafe yeniköy

Cesaret, deneyim ve planlama becerisiyle birleştiğinde insanın hayatına o kadar çok anlam katıyor ki! Klasik otomobil tutkusunu hayatın bir parçası haline getiren Görkem ve Burcu, bu merakı evlerine taşıdı. Çift, bir konutun normal otopark katını buldu ve bu otoparkın ortasına sıfırdan bir ev inşa etti. Endüstriyel çatı katı diyebileceğimiz duvarsız bu evin size de keyif vereceğini umuyoruz. Otopark evi tamamen siyah ve mat duvarlar Nippon Paint’ten Code Black. Çıplak beton görünümlü sütunlar da Nippon Paint’in Conkratos Aggregate rengindedir. Renkleri buradan kontrol edebilirsiniz; Rüzgar’ın odasındaki mavi koltuk Vivense’den, link: Balkon şeklinde tasarlanan oturma alanındaki Vivense sehpaların linki: .

READ NOW  Turkish Breakfast Feast | enver yalçın yörük müzesi ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

passion cafe yeniköy Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Daire Turu: Otoparkın Ortasında Sıradışı Bir Loft
Daire Turu: Otoparkın Ortasında Sıradışı Bir Loft

Öğrendiğiniz Daire Turu: Otoparkın Ortasında Sıradışı Bir Loft içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Balkon Cafe - Serpme Kahvaltı | dobruca balkon ile ilgili en doğru bilgiyi sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

passion cafe yeniköy ile ilgili birkaç öneri

#Daire #Turu #Otoparkın #Ortasında #Sıradışı #Bir #Loft.

daire turu,ev turu,dekorasyon,dekorasyon fikirleri,otopark ev,daire fikirtepe,daire göztepe,daire otopark,daire görkem,endüstriyel dekorasyon,loft ev,loft daire,istanbul loft,duvar boyası,nippon boya,duvar rengi,klasik araba,daire çukur,çukur dizi,çukur dizisindeki,arıkın evi,yatak odası dekorasyonu,mutfak dekorasyonu,salon dekorasyonu.

Daire Turu: Otoparkın Ortasında Sıradışı Bir Loft.

passion cafe yeniköy.

passion cafe yeniköy içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘ın passion cafe yeniköy içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. TA6N diyor ki:

  Renkler icin yorum yapmayacagim. Ancak otomobil ve motosikletlerin evin icinde olmasi konsepti cok guzel cok siradisi. Ben bu konsepte bir ekleme daha yapar ve evin icine otomobil icin lift kurardim. Tebrikler.

 2. Semih X diyor ki:

  Bilader gece uykusundan kalkıp ayak ucundaki road glide bakmıyorsa bende birşey bilmiyorum.Adam bildiğin Harley Davidsonlarla yatıyor😂Bravo Üstat.Ailenin zevkine hayran kaldım.

 3. Mhrm Gcr diyor ki:

  Her detayı ile mükemmel ve sizlerin aynı ölçüde mutavaziligi ve sıcaklığı ile tamamlanmış ve benim gibi bir cok insanın imrenerek seyrettiği bir yaşam. Herşeyin gönlünüzce devam etmesi dilegi ile insallah .

 4. özgen çevik diyor ki:

  Gördüğüm en sıradışı ev! Tebrikler! Olağanın dışına çıkıp farklı bir bakış açısı verdiğiniz için.

 5. gamze Kömürcü diyor ki:

  Bunları yapacak kadar param bile olsa bir insanın yaşamında bu kadar lükse ihtiyaç olmadığı için tercih etmezdim evet çok mu güzel çok güzel fakat gereksiz çünkü böyle bir evin içinde o kadar aç ve evsiz insan varken rahat uyuyamazdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir