Bu makalenin içeriği tahdig tartışacak. tahdig arıyorsanız, bu CRISPY POTATO TAHDIG with my girlfriend Zoya

tahdig ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı CRISPY POTATO TAHDIG with my girlfriend Zoya

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için tahdig dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  “Her Şeyin Belli Olacağı Son Karşılaşma!” - Tozkoparan İskender 45. Bölüm | bursada ünlü iskenderci hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Bazı açıklamalar tahdig ile ilgilidir

Kız Arkadaşım Zoya Bana Patates Tahdig Yapmayı Öğretiyor! Yerimizden Alışveriş Yapın! Kız arkadaşım Zoya’dan onun (ve benim!) Çıtır Patates Tahdig ve Khoresh Gheymeh (İran Yahnisi) dahil olmak üzere en sevdiği İran yemeklerinden bazılarını nasıl yapacağımı öğretmesini istedim. İkisi de çok lezzetliydi! #tahdig #persianfood En sevdiğim Yer Ürünlerimizi aşağıdaki bağlantılardan SATIŞTA satın alın!: (Adaçayı ve terakota renklerinde her zaman tavaya, renkli baharatta mükemmel saksıya ve baharatta ana tabaklara sahibim) #OurPlace #MagicLinks @OurPlace @MagicLinks Her Zaman Kaydır: Mükemmel Tencere: Ev Aşçısı İkili: Tabaklar: Çekim için Hector Gomez’e duyurulur! beni errthing’de takip et: tiktok: insta: web sitesi: twitter: facebook: ily guyz ☼ BENİM HAKKIMDA ☼ Merhaba, ben Alix! ♡ Beni BuzzFeed Tasty’deki kıkırdayan kız olarak tanıyabilirsiniz. Size Tasty Kitchen dışındaki hayatımı göstermek için kendi kanalımı açtım. (Hala biraz çılgınca) Yemek, seyahat, moda, müzik, eğlenceli zamanlar, maceralar ve daha fazlasını içeren videolar için abone olun! .

READ NOW  Oreolu Magnolia | Nasıl Yapılır? | En iyi arda magnolia ile ilgili genel bilgiler

tahdig hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

CRISPY POTATO TAHDIG with my girlfriend Zoya | Alix Traeger
CRISPY POTATO TAHDIG with my girlfriend Zoya | Alix Traeger

Alix Traeger hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, her gün travelinnandsuites.net güncellemesi için daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

READ NOW  TAVUK KALAMAR😍 Çocuklar Bu Lezzette bayılıyor‼️ ÖZEL DİP SOS İLE YEMELERE DOYAMADIK‼️ | çitir tavuk kalamar yapilişi hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

tahdig ile ilgili anahtar kelimeler

#CRISPY #POTATO #TAHDIG #girlfriend #Zoya #Alix #Traeger.

buzzfeed,tasty,buzzfeed tasty,food,cooking,travel,alix traeger,alix,alix tasty,alix and rie,rie and alix,alix buzzfeed,beauty,vlogging,lifestyle,health,Rie,rie mcclenny,rie and alix tasty,ralix,alex traeger,alex treager,recipes,behind tasty,i draw you cook,you draw i cook,make it fancy,fun,wine mom,alex buzzfeed,fitness,tahdig,persian,persian food,rice,chicken,stew,potato,lgbt,lgbtq,gay,queer,lesbian.

CRISPY POTATO TAHDIG with my girlfriend Zoya | Alix Traeger.

tahdig.

tahdig bilgisiyle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net tahdig hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Roya's Closet diyor ki:

    Your tahdig came so nice! My aunt used to put the potatoes in I just use bloomed saffron water in mine these days… Persian food is the best!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir