Makalenin içeriği çizre nerede hakkında açıklığa kavuşacak. çizre nerede ile ilgileniyorsanız, bu Cizre Sokakları… Cudi Mahallesi makalesinde TravelInnAndSuites ile çizre nerede’yi tartışalım.

Cizre Sokakları… Cudi Mahallesi içindeki çizre nerede hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için çizre nerede dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  DÜŞÜK BÜTÇELİ NİŞANTAŞI REHBERİ | Emir Yargın'la Çakal Lezzetler | şişli de gezilecek yerler ile ilgili en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Konuyla ilgili paylaşım çizre nerede

Cizre’de büyük bir operasyon devam ediyor. Asker ve polis birlikte evden sokağa temizlik yapıyor. Çocuklar terörün en büyük kurbanlarıdır.

Bazı resimler çizre nerede içeriği ile ilgilidir

Cizre Sokakları… Cudi Mahallesi

Okuduğunuz Cizre Sokakları… Cudi Mahallesi hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

READ NOW  BELLAPAIS MANASTIRI - KUZEY KIBRIS | En doğru bellapais manastırı giriş ücreti hakkında genel bilgi

çizre nerede ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Cizre #Sokakları #Cudi #Mahallesi.

Cizre,Cudi,Yafes,serkan kaya,bülent kördemirci,pkk,terör,hendek,barikat,operasyon,silah,roket,rpg,mayın,bomba,eyp,tuzak,asker,polis,terörist,yafes,sur,nusaybin.

Cizre Sokakları… Cudi Mahallesi.

çizre nerede.

çizre nerede bilgisiyle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘nin çizre nerede içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. F1 dy diyor ki:

  Halkın yüzde 80i Pkk yı destekliyor zaten. Devlet komple temizlesin. Merhametli davranmayın teröristlere.
  Yerleşime kapatılsın komple ilçeyi kapatın. İlerde yine terör yuvası olacak yerlere niye bina yapıyor devlet ilçeyi taşısın.
  Yusufelini taşıyabiliyorsa cizreyide taşısın edirneye. Zaten devlete yük

 2. Hamdi diyor ki:

  vah vah. o cehennem odunu fetöcüler nice yiğidi kahpece harcadı buralarda. Kahpeler kahpesi pekaka şimdi mağaradan çıkamıyor. her şeyin bir sonu var..

 3. Bayram Doğan diyor ki:

  Madem o bölgedeki halkı terörist olarak tanıyorsunuz neden o bölgedeki yerler adına milliyetçilik Türkçülük yapıyorsunuz neden kendinizi ölüme atıyorsunuz neden bunu yapıyorsunuz. Bugün böyle yaparsanız yarın aynısını sizden sonrakilere yapılır geleceği vatani düşünmek bu olamaz kesin. İdeolojik kimdir bir ülkeyi düşürecek olan bunu bilmenize rağmen nasıl böyle goruslere sahipsiniz anlaşılır değil. Sanırım ne ictiginizden kaynaklı.

 4. Zilan diyor ki:

  Bir cizreli olrak biz pkk dan çok çektik onlar yüzünden okulumuzu doğru düzgün okuyamadik .okula geliyordi müdürlere zorla öğrencilerin okulu boşaltmalrini söylüyorlardı şimdi düşünüyorumda iyiki o zmn operasyon oldu da o pislikleri öldürdüler zaten onları hiç sevmezdim iyiki varsın türk polisi

 5. Emre Topal diyor ki:

  Pkklı kansızlar yüzünden bir çok vatandaş,asker ve polisimizi kaybettik.Dileriz böyle bir savaşa bir daha gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir