Makalenin içeriği yeni çıkan bira tartışacak. yeni çıkan bira hakkında bilgi ediniyorsanız, bu CASİM ÜRÜN & KOÇER ÜRÜN – NAÇE JI BÎRAMIN makalesinde yeni çıkan bira’yi analiz edelim.

yeni çıkan bira ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz CASİM ÜRÜN & KOÇER ÜRÜN – NAÇE JI BÎRAMIN

Videoyu şimdi buradan izleyin

READ NOW  Evde VİSKİ Nasıl YAPILIR. Sadece 5 DAKİKADA | alkol nasıl üretiliyor hakkında en doğru bilgilere genel bakış

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için yeni çıkan bira dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir yeni çıkan bira

CASİM & KOÇER – NACE Jİ BİRİMİN
[Official Music Video © OK Media’m 2022] Söz-Müzik: Veysi Ciran Aranjör: Ömer OK Klip Yönetmen: Sedat DEMİR Mix-Mastering: Levent Karabacak Klip Kurgu: Serhat Baba Studio: GNC Studio Naçe ji ber çave min Xwezîya min te nedîya Naçe ji ber çave min Çavê Yara min Waye ez pîr û kal bum Emrê min qedîya Şev daye dile min Naçe ji bira min Şev daye dile min Naçe ji bira min Telif hakkı nedeniyle YouTube tarafından kaldırılacaktır. Tüm hakları saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
[© 2022 OK Media’m ] #Nachejibiram #OKMediam .

READ NOW  Black Russian Kokteyl Tarifi Nasıl Yapılır? - Votka ile Klasik Kokteyl Yapımı | Yeni güncellenen black russian malzemeleri ile ilgili genel bilgiler

Bazı resimler yeni çıkan bira konusuyla ilgilidir

CASİM ÜRÜN & KOÇER ÜRÜN  - NAÇE JI BÎRAMIN
CASİM ÜRÜN & KOÇER ÜRÜN – NAÇE JI BÎRAMIN

Okuduğunuz CASİM ÜRÜN & KOÇER ÜRÜN – NAÇE JI BÎRAMIN hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, her gün TravelInnAndSuites güncelleme yapan daha fazla bilgiyi aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  Kıbrıs Alkol Fiyatları Güncel Fiyatlar Kıbrıs’ta En Ucuz Alkolü Satan Ertan Market Alkol Fiyatları | güncel raki fiyatlari ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

yeni çıkan bira ile ilgili birkaç öneri

#CASİM #ÜRÜN #amp #KOÇER #ÜRÜN #NAÇE #BÎRAMIN.

Casimürün,Koçer ürün,koçerürün,ezkalupirbum,naçejıbiramın,tiktoktapatlayanşarkı,tiktokta patlayan Kürtçe şarkı,iki Kürt çocuk,Casim ürün,ok mediam,ok Medyam,OK Media’m,naçejıbiranım,naçe jı biramın,emrem kedia,emrem qedia,ez kalu pirbum,patlayan sesler,tiktok,tiktokta akım olan ses.

CASİM ÜRÜN & KOÇER ÜRÜN – NAÇE JI BÎRAMIN.

yeni çıkan bira.

yeni çıkan bira içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ‘nin yeni çıkan bira içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. OK Media'm diyor ki:

    Merhabalar kanalımıza hoşgeldiniz , artık klibimiz sizlere emanet , kanalımıza abone olup paylaşıp destek olmayı unutmayın lütfen ❤️☺️ (Not: Türkçe altyazılıdır)

  2. Vefa Karaarslan diyor ki:

    Maşallah gençler 🧿🧿💚♥️🌳🪴🌲🌴♥️💚🧿🧿✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

  3. Cegerxwîn Osê diyor ki:

    BIJÎ KURD Û KURDISTAN 💚☀️♥️✌️ AZADÎ DYAR BAKIR ( AMRD) WAN, BATMAN, HAKKARÎ, MARDIN, AFRIN, KOBANÊ, QAMIŞLO, HEWLÊR, DUHOK, ZAXO, SILÊMANÎ, MAHABAD, KIRMAŞAN, URMIYÊ, KERKÛK, =❤️☀️💚𝐊𝐔𝐑𝐃𝐈𝐒𝐓𝐀𝐍❤️☀️💚❤️☀️💚𝐊𝐔𝐑𝐃𝐈𝐒𝐓𝐀𝐍❤️☀️💚

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir