Bu makale simena tatil köyü villaları hakkında netlik kazandıracak. simena tatil köyü villaları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Çamyuva Simena Villaları makalesinde TravelInnAndSuites ile simena tatil köyü villaları’yi analiz edelim.

Çamyuva Simena Villaları içindeki simena tatil köyü villaları ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  Antalya Çıkışlı GAP Turu - 8 Ekim 2019 | güneydoğu anadolu turları antalya çıkışlı ile ilgili en doğru bilgiyi özetleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için simena tatil köyü villaları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar simena tatil köyü villaları ile ilgilidir

Çamyuva Simena Villaları denize 600 metre mesafededir. 5 dakika yürüme mesafesinde. Toplam 1643 m2 arazi üzerinde, 418 m2 balkonlu ve verandalı, 300 m2 net kapalı alan, 3 adet çift kişilik yatak odası ve 2 adet geniş oturma odası, 3 banyo, 1 adet Türk hamamı, 2 adet şömine, 1 adet barbekü, 3 adet pergola çatıda güneşlenmek için şezlonglar, site içerisinde 3 adet yüzme havuzu. Ücret karşılığında otelde yemek yeme imkanı.

READ NOW  Kervansaray Hotel Bodrum | hotel kervansaray bodrum ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Bazı fotoğraflar simena tatil köyü villaları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Çamyuva Simena Villaları
Çamyuva Simena Villaları

Görüntülediğiniz Çamyuva Simena Villaları hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

READ NOW  Calista Luxury Resort - Etstur | calista hotel telefon hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

simena tatil köyü villaları ile ilgili bazı öneriler

#Çamyuva #Simena #Villaları.

[vid_tags].

Çamyuva Simena Villaları.

simena tatil köyü villaları.

simena tatil köyü villaları hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘ın simena tatil köyü villaları içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir