Bu makale kestel e nasıl gidilir hakkında tartışma sağlayacaktır. kestel e nasıl gidilir ile ilgileniyorsanız, bu BursaRay Hat 2 Üniversite-Kestel

BursaRay Hat 2 Üniversite-Kestel

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için kestel e nasıl gidilir dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  AĞ KAYIĞI İLE (GIRGIR) KARADENİZDE SEZON SONU HAMSİ AVI | gemi ile balık avı ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

kestel e nasıl gidilir ile ilgili içerik

Üniversite ile Kestel arasındaki 56 dakikalık yolculuğu kısa bir kare olarak paylaşıyorum, iyi seyirler… Hattaki istasyonlar (31 istasyon, 6’sı yer altında) Üniversite Batıkent Yüzüncü Yıl Özlüce – 29 Ekim Ertuğrul – Dörtçelik Çocuk Hastane Altınşehir Küçük Sanayi Ataevler Beşevler Fatih Sultan Mehmet Nilüfer (istasyon yapım aşamasında) Bursaspor – Acemler Paşa Çiftliği Sırameşeler – Kükürtlü Kültürpark Merinos Osmangazi Şehreküstü Demirtaşpaşa Gökdere Yıldırım – Davutdede Duaçınarı 152 Evler (eski Yüksek İhtisas Hastanesi istasyonu) Arabayatağı Mimar Sinan – Bursa Teknik Üniversitesi Esenevler – Hacivat Otosanlık Cumalıkızıt – Değirmenönü Gürsu Kestel BursaRay Hafif Raylı Sisteminde (henüz açılmamış olan istasyon hariç) 7’si yer altında olmak üzere 38 istasyon bulunmaktadır. Bursa Ulaşım sosyal medya hesapları; İnstagram: Facebook:

READ NOW  +90 5513863324 KIZKALESİ APART KİRALIK DAİRE | kızkalesi apart hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

Bazı görüntüler kestel e nasıl gidilir konusuyla ilgilidir

BursaRay Hat 2 Üniversite-Kestel | Bombardier B2010
BursaRay Hat 2 Üniversite-Kestel | Bombardier B2010

Görüntülediğiniz BursaRay Hat 2 Üniversite-Kestel , Ardından TravelInnAndSuites her gün yayınlanan diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Kayısı nasıl toplanır ( kayısı mevsimi ) | En doğru kayısı mevsimi hakkında genel bilgiler

Yeni bilgi için burayı tıklayın

kestel e nasıl gidilir ile ilgili bazı öneriler

#BursaRay #Hat #ÜniversiteKestel #Bombardier #B2010.

[vid_tags].

BursaRay Hat 2 Üniversite-Kestel | Bombardier B2010.

kestel e nasıl gidilir.

kestel e nasıl gidilir hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net kestel e nasıl gidilir hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir