Bu makalenin içeriği old fashioned ile ilgili olacaktır. old fashioned arıyorsanız, bu Bruno Major – Old Fashioned (Official Audio) makalesinde TravelInnAndSuites ile old fashioned hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Bruno Major – Old Fashioned (Official Audio) içindeki old fashioned ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için old fashioned dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Smoothie 🍹Çok Lezzetli Portakallı Smoothie | portakallı milkshake tarifi hakkında yeni güncellenen bilgilerin özeti

Konuyla ilgili bazı açıklamalar old fashioned

Yeni Albümü Dinleyin: Bruno Major’ı Takip Edin: Web Sitesi: Facebook: Instagram: Twitter: YouTube: Kredi: Yazan Bruno Major ve Dan McDougall tarafından seslendirilen Bruno Major Programlama Phairo tarafından Yapımcı ve Karıştırılan Bruno Major ve Phairo Mühendisi Steph Marziano tarafından yönetildi Matt tarafından Colton Artwork by Robert Shuttleworth ama umrumda değil sanırım sana aşık olacağım en iyi pazar günümde giyeceğim en sevdiğin elbiseyi seçip seni yeni bir yere götüreceğim senin için eski moda olacağım bu bir klişe Ya da öyle söylendi Bana hava soğukken ceketini birine vermem için Ama umurumda değil gece yarısı havası umrumda değil seni eve kadar bırakacağım, ön kapına kadar veda edeceğim, sabaha kadar aramalar Gülümseceğim Öncekinden daha büyük bir gülümseme Pazar günümün en iyilerini giyeceğim Sen en sevdiğin elbiseyi seç ben seni alırım yeni bir yerde Senin için eski moda olacağım Pazar günü en iyimi giyeceğim En sevdiğin elbiseyi seç seni yeni bir yere götüreceğim Senin için eski moda olacağım.

READ NOW  Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur | efes summer blue bira ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

old fashioned konusuyla ilgili bazı resimler

Bruno Major - Old Fashioned (Official Audio)
Bruno Major – Old Fashioned (Official Audio)

Görüntülediğiniz Bruno Major – Old Fashioned (Official Audio) hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün yayınlanan diğer içeriği hemen aşağıda arayabilirsiniz.

READ NOW  karamel macchiato nasıl yapılır? ..... how to make caramel macchiato..... 如何制作焦糖玛奇朵 | caramel macchiato yapımı hakkında yeni güncellenen bilgilere genel bakış

Burayı tıklayın

old fashioned ile ilgili anahtar kelimeler

#Bruno #Major #Fashioned #Official #Audio.

A Song For Every Moon,Old Fashioned,Bruno Major Old Fashioned,Bruno Mahor Easily,Bruno Major wouldn’t mean a thing,Bruno Major Live,Bruno Major just the same,. Bruno Major home,Bruno Major places we won’t walk,Bruno Major fair weather friend,Bruno major second time,Bruno Major on our own,Bruno Major interview,Bruno Major video,Rex Orange County,Tom Misch,Daniel Caesar,Honne.

Bruno Major – Old Fashioned (Official Audio).

old fashioned.

old fashioned bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. travelinnandsuites.net old fashioned hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ninaaaa😘✨ diyor ki:

  I love Bruno Major’s music. His music is so Beautiful and just filled with Life. One of my favorite music artists😌✨

 2. Isabelle Hart diyor ki:

  Never found music that literally drives my soul right to the verge of tears and then replaces it with butterflies just as quickly…. Until now.

 3. Abram Manalu diyor ki:

  I know it's not very cool
  Standing here, serenading like a fool
  But I don't care
  I'll gladly be a fool for you
  I know the idea isn't new
  To fall in love with someone on first view
  But I don't care
  I think I'll fall in love with you
  I'll put on my Sunday best
  You pick out your favorite dress
  I'll take you somewhere new
  I'll be old fashioned for you
  It's a cliché, or so I'm told
  To give your jacket up to someone when it's cold
  But I don't care
  I don't mind the midnight air
  Oh, oh
  I'll walk you home, to your front door
  I'll say, "Farewell", until the morning calls
  I'll be smiling a bigger smile than before
  I'll put on my Sunday best
  You pick out your favorite dress
  And I'll take you somewhere new
  I'll put on my Sunday best
  You pick out your favorite dress
  I'll take you somewhere new
  I'll be old fashioned for you
  Old fashioned for you

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir