Bu makale içeriğinde rota yatçılık marmaris ile ilgili. rota yatçılık marmaris hakkında bilgi ediniyorsanız, bu (Bölüm:22) Tank gibi tekne yapmışlar- Yeni Rota Fisher 660 -Resmen bayıldık makalesinde rota yatçılık marmaris’yi analiz edelim.

(Bölüm:22) Tank gibi tekne yapmışlar- Yeni Rota Fisher 660 -Resmen bayıldık içindeki rota yatçılık marmaris ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  Volkstanz beim Club Armar Hotel | club armar hotel hakkında genel bilgiler doğru

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için rota yatçılık marmaris dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik rota yatçılık marmaris

Bu bölümde Ayloş ile birlikte Yeni Nesil Rota Fisher 660 tekne ile Teos Marina’dan sığ koya yelken açtık ve stabilite testini kendimiz yaptık. Teos Yatçılık’ın teknede yaptığı değişikliklerin olumlu sonuçlarını çok sevdik.. #rota #tekne #teknedeyaşam #rotafisher660 #sığacık Güncel takip için instagram sayfamız: .

READ NOW  Турция 2021. САМЫЙ ЛУЧШИЙ СЕМЕЙНЫЙ ОТЕЛЬ в КЕМЕРЕ. Обзор отеля Zena Resort Hotel 5*. ЧАСТЬ 1 | zena resort ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

rota yatçılık marmaris hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

(Bölüm:22) Tank gibi tekne yapmışlar- Yeni Rota Fisher 660 -Resmen bayıldık
(Bölüm:22) Tank gibi tekne yapmışlar- Yeni Rota Fisher 660 -Resmen bayıldık

Görüntülediğiniz (Bölüm:22) Tank gibi tekne yapmışlar- Yeni Rota Fisher 660 -Resmen bayıldık hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

บrota yatçılık marmaris ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bölüm22 #Tank #gibi #tekne #yapmışlar #Yeni #Rota #Fisher #Resmen #bayıldık.

READ NOW  Villa Olive Tree and Villa Rose, Ovacik | olive garden hotel ovacik hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Rota Fisher 660,Rota 660 Fisher,Rota,Yeni Rota,Yeni Rota Fisher 660,tekne,deniz,Teos marina,tekne tanıtımı,Sığacık,seferihisar,yeni nesil,stabilite,test,yanmar,rota.fisher660,neta,neta 660,neta fisher,kemal deri,denizde hayat,teknede hayat,deniz yaşamı,Tekne inceleme,Teos Yatçılık.

(Bölüm:22) Tank gibi tekne yapmışlar- Yeni Rota Fisher 660 -Resmen bayıldık.

rota yatçılık marmaris.

rota yatçılık marmaris bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net rota yatçılık marmaris hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Furkan Baydar diyor ki:

  Merhaba , bir sorum olacak. Yeni rota dediginiz tekne Neta degil mi ? Rota fisher teknesi hali hazırda uretiliyor mu ? Öyle ise acaba hangisini önerirsiniz , neta mi yeni rota mi ? denge , denizcilik , malzeme kalitesi acisindan ? teşekkürler.

 2. Hakan Demir diyor ki:

  Arka havuzluğu kamera yapın, yatağı açılır kapanır olarak oraya yerleştirin. Ferah bir yatak odası olur, tuvalette daha rahat yerleştirilir.
  Motoru en öne tam ortaya alın, kaptan dümenini öne ortalıca motorun üstüne yerleştirin. Önü yine buna benzer cam ve tavan kapatın.
  Mutfak havuzluk koltuklar ortada olsun.
  Ortada yanda açılır kapanır dış dinlenceler olsun.
  Üst tavan önden arkaya bitişik, yanlardan krom korkuluklu dümdüz olsun,güneşlenmek için merdivenle çıkılıp yatılabilsin
  Bide böyle bi dizayn düşünün bakalım, müthiş olmaz mı..
  Yani motor kaptan en önde, mutfak oturma havuzu ortada, yatak odası en geride, üst tavan tek parça.
  Ortadaki havuzluğun yanlar açık brandalı. Dış dinlenceler havuzluk bölümünün sağında solunda açılır kapanır.

 3. Anonim diyor ki:

  Selamlar
  Yeni modelin bir de dıştan takma motorlu videosu olsa, ikisi arasında kıyaslama yapabilsek çok güzel olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir