Bu makale karlıova nerede tartışacak. karlıova nerede ile ilgileniyorsanız, bu "Bölgede Yeni Depremler Beklenebilir, Bingöl Bunlardan Biri" makalesinde TravelInnAndSuites ile karlıova nerede’yi keşfedelim.

En eksiksiz "Bölgede Yeni Depremler Beklenebilir, Bingöl Bunlardan Biri" içinde karlıova nerede ile ilgili içeriğin özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

READ NOW  ANTALYA, KAŞ'DA BULUNAN OHH BEE CAMPİNG TANITIMI,KAMP ALANLARI | Yeni güncellenen kaş kamp yerleri ile ilgili genel bilgiler

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için karlıova nerede dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik karlıova nerede

Dünyaca Ünlü Fransız Deprem Uzmanı Prof.Dr.Xavier Le Pichon Kahramanmaraş Depremlerini ve Beklenen Büyük İstanbul Depremini Kürşad Oğuz’a Anlattı.. HT Bilim Tarihi Felsefe ➤ Dünya Tarihi ➤ Osmanlı Tarihi ➤ Cumhuriyet Tarihi ➤ Bilim Tarihi ➤ Eski Uygarlıklar ➤ Işık Tutmak Günümüz Filozofları ve Bilim Adamları Üzerine ➤ Din – Felsefe Tartışmaları ➤ Tarihte Doğru Olarak Bilinir ➤ .

READ NOW  ANTALYA TAZI KANYONU VE KÖPRÜLÜ KANYON GEZİMİZ - Türkiye’nin Gizli Güzelllikleri | En eksiksiz tazi kanyonu ile ilgili içeriğe genel bakış

karlıova nerede içeriği ile ilgili bazı resimler

"Bölgede Yeni Depremler Beklenebilir, Bingöl Bunlardan Biri"
"Bölgede Yeni Depremler Beklenebilir, Bingöl Bunlardan Biri"

Okuduğunuz "Bölgede Yeni Depremler Beklenebilir, Bingöl Bunlardan Biri" içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Erciyes kar motoru servis | erciyes kar motoru kiralama fiyatları hakkında en iyi bilgileri özetleyin

Daha fazlasını görün

karlıova nerede ile ilgili birkaç öneri

#quotBölgede #Yeni #Depremler #Beklenebilir #Bingöl #Bunlardan #Biriquot.

Habertürk,HTBilimTarihFelsefe,Bilim,Tarih,Felsefe,deprem,hatay depremi,kahramanmaraş depremi,le pichon,gelecek fikirler,kürşad oğuz,xavier le pichon.

"Bölgede Yeni Depremler Beklenebilir, Bingöl Bunlardan Biri".

karlıova nerede.

karlıova nerede bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. travelinnandsuites.net karlıova nerede hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. z b diyor ki:

  Her gün her bilim adamı Bingöl diyor. Gelin görün ki yapilan hiçbir şey. Kış vakti. Dışarda duramıyorsun. Diyorlar ki dikkat edin de neye dikkat edelim. Bina yikildiktan sonra neye dikkat edelim

 2. Yamaç Koçavalı diyor ki:

  Bakın buraya yazıyorum naci hoca Elazığ dedi oldu Kahramanmaraş dedi oldu ve şimdide bingöl dedi ve olacak ve size net bir şekilde söylüyorum Bingöl'e deprem olursa yaşayacağımı düşünmüyorum.

 3. H. Reviews diyor ki:

  Yrrama bak nasilda rahat rahat faylar tetikler diyo – deprem profosorlori yuzunden gram huzurum kalmadi – Depremde ölmekten korkmuyorum ama duşa girdiğimde sallanirsa dal daşşak apartmandan aşağıya koşarmiyim kamera felan gelirmi komsular gorurmu diye aklım gidiyo , sürekli insanların psikolojisini bozup duruyorlar. Bugun yonetici ile konustum zemin saglam diyince icim rahat oldu hemen duş aldim 15 gun sonra içim rahat oldu biraz . İstanbul maltepede fay hattı 10 km uzagimizda çıldırmamak elde deil , hergun dakka basi deprem haberi izliyorum .

 4. Barış Üren diyor ki:

  Bu adam dünyada ilk 2 de olan biri deprem bilimi ve jeofizik icin cok çok önemli biridir.dediklerine kulak vermek lazim

 5. Yeliz Ersim diyor ki:

  Vallahi billahi herkes tövbe eder tevhidi arastirirsa müslüman olarak ölürse cennete girer tabi gerçek dinini arastirirsa gerçek din tevhittir

 6. XPLDSZA12AIMBOT diyor ki:

  çok merak ettiğim bişey var bu son kahramanmaraj depremini diyarbakır kaç şiddetinde hissetmiştir? bide bingölde deprem olursa diyarbakır dümdüz olacak binamız eski hakkınızı helal edin arkadaşlar

 7. Orhan Cömert diyor ki:

  1- adananın doğusunda ki faylardan dolayı adana ve mersin tehlikede mi ?
  2- hatayda iskenderun körfezinde deprem olursa bu adana ve mersini ne kadar etkiler ?
  3- adananın doğusu ve iskenderunda bir deprem olursa büyüklüğü kaç olur ?

 8. dnz vpr diyor ki:

  Murat yaktırak i okumak gerekli. Bu adam ve şengör un Marmara konusunda yaptıkları felaket. Kibirli insanların yaptıkları işlerden hep şüphe duydum. Beni yanıltmadılar. Tek fay diyerek herkesi yanılttılar. Üstelik aksi verilere rağmen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir