Bu makalenin içeriği meşhur islama köfteci hacıbekir hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. Sakarya Hacı Bekir makalesinde meşhur islama köfteci hacıbekir’yi Travel Inn And Suites ile tartışalım.

Bizden Başka Yapan Yok

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için meşhur islama köfteci hacıbekir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Bursa atalay clup | bursa atalay clup hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

Konuyla ilgili açıklamalar meşhur islama köfteci hacıbekir

Sakarya ziyaretim sırasında sizin için çok güzel bir lezzet durağı keşfettim. Bundan sonra Sakarya’ya her gidişimde mutlaka uğrayacağım bir lezzet durağı olan Hacı Bekir’e uğramanızı tavsiye ederim. İslam köftesi ve balkabağı tatlısı yemeden Sakarya’dan ayrılmayın. Daha önce sıcak köfte yemiştim ama pek beğenmedim. Hacı Şerif köfteye bakış açımı değiştirdi. Yemeğin üzerine gelen Kremalı Kabak Tatlısının tadı hala aklımda. Bizden Başkası Yok | Tüm detayları Sakarya Hacı Bekir videomda anlattım. Bizden Başkası Yok | Sakarya Hacı Bekir videomu beğenip yorum yapmayı unutmayın. İzlemenin keyfini çıkarın. Instagram’da da takip edebilirsiniz Facebook’ta takip etmek için Her Erkek Yiyemez Dedi | Kahramanmaraş Tarhanası Nasıl Yapılır? / Kahramanmaraş Mutfağı Kanalıma abone olmayı unutmayın.. #sakarya #köfte #hacıbekir .

READ NOW  Ankara Trafik&26.11.2021 Beşevler Dögol caddesi. Motor ve yayanın kaza anı ! | gönül kahvesi beşevler hakkında genel bilgiler doğru

Bazı görüntüler meşhur islama köfteci hacıbekir konusuyla ilgilidir

Bizden Başka Yapan Yok | Sakarya Hacı Bekir
Bizden Başka Yapan Yok | Sakarya Hacı Bekir

Öğrendiğiniz Bizden Başka Yapan Yok , Ardından, aşağıdaki her gün TravelInnAndSuites güncelleyen diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Mudanya’dan birtakım kareler | Bursa, Mudanya gezi | çağrışan et mangal hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

meşhur islama köfteci hacıbekir ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Bizden #Başka #Yapan #Yok #Sakarya #Hacı #Bekir.

sakarya,köfte,hacı bekir,sakarya yemek,sakarya köfte,sakarya hacı bekir,ıslama köfte,sakarya ıslama köfte,kabak,manda kaymağı,lezzet durağı,yemek,köfteci,gurme,yöresel yemekler,lokanta,yöresel,yöresel lezzetler,sokak lezzetleri,murat atay,antalya gurmesi,sakarya mutfağı,sakarya kabak tatlısı.

Bizden Başka Yapan Yok | Sakarya Hacı Bekir.

meşhur islama köfteci hacıbekir.

meşhur islama köfteci hacıbekir hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Travel Inn And Suites meşhur islama köfteci hacıbekir hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. kadriye akgun diyor ki:

  ekmek guzeldı ama köfte byagı tatsızdı..baharatın az olmasından sanırım ..ekmek ve salça ıkıncı defa getırılıyor .. kabak tatlısı kg 200 tl.. 20 ekım ıtıbarı ıle

 2. Sezen diyor ki:

  Haci bekir kofteye cok yakin zamanda gittim.yaziklar olsun kamera gördükleri zaman sofrayi o kadar abartiyorlarki gercekle hiç alakasi yok.yalan yanlış bir köfte yalan yanlış bir sos.sos demeye bin şahit lazim.yaziklar olsun.gittiginz mekanlara üstüne basa basa sorun lutfen .kamera kapaliykende bunu yapiyomusunz diye müşterilere.adamlar reklam derdinde.haram kazanç…

 3. Yabanci ama Turk diyor ki:

  Isletmecinin mutevaziligi arkasini donup isirmasi beni benden aldi, tebrik ederim. Gecen sene tr geldigimde buraya gelip yemistik,ben goz ameliyati olmustuk morluklarim vardi calisanlar gelip tek tek sordu iyi miyim
  Diye. Cok guzel.

 4. Güner Göktaş diyor ki:

  Türkiye’nin farklı illerinde köfte yemiş biri olarak Sakarya köftesi tartışmasız damakta en güzel lezzet bırakan köfte.Hacı bekir-Köfteci İsmail-Köfteci Mustafa bunların başında geliyor.

 5. Davut Sezgin diyor ki:

  Tuz ve karabiber dışında baharat yok dedi. Sonra da baharat karışımımız var dedi. Bu işte vardır bir arıza.

 6. Kerim Kahyaoğlu diyor ki:

  murat sen ıslamanın köftenin mucidi 1912 çıkmış meşhur köfteci mustafa dır hala kerpiç binadadır sakaryanın adapazarının çok değerlidir bir coğrafi işarettir

 7. Halil Demir diyor ki:

  Çekim için porsiyonları yükseltmişler gidecek olanlar kesinlikle bu video ile alakalı bir masa ile karşılaşmayacaklar Sakarya’da herhangi başka bir yerde ıslama köfte deneyebilirsiniz

 8. Ultra aslan diyor ki:

  Kardeşim bu işi yaoiyorsan az önem ver senin senin çıkıyor ustaninki duyulmuyor başka videolarda da bu şekilde sorun oluyor

 9. ismail bayar diyor ki:

  Bu videoyu izleyen biri olarak Sakarya tarafından geçerken mekan aklımda kalıp buraya gittim.Fakat yemiş olduğum köfte beni o gün o kadar rahatsız ettiki ertesi sabah bile midem bulandı.Sadece beni değil yanımdaki kişilerde aynı durumdan muzdaripti.Murat bey kulaklarınız çınladı mı acaba?

 10. orhan doğan diyor ki:

  Anlatıldığı kadar çok ğüzel değil esas köfteci Ramazan vardı sanayide kapattı İstanbul’dan üç saatte ğider yer ğelirdik

 11. SEMİ SEMİ diyor ki:

  Gittiğim yerde bide müşteri tıklım tıklım olan da bir yerdi cadde üzeri tarihi eser görünümlü merkezde olan bir köfteciydi hatta nerede yemek yenilir diyince orayı göstermişleridi ama ne porsiyon büyüklüğünden memnun kaldım nede lezzetinden eti bile bozuk gibiydi okadar müşterisi olan bir yerin etinin bozuk olması da çok şaşırtıcı belki eti muhafaza edemediler tıka basa da müşteri doluydu bende anlamadım Kısacası yediğimiz 5-10 gram köfteydi hadi olsun 40- 50 gr ama Tövbe okadar bile değildi Oraya muhakak gitip görün adamın ustanın yüzüne tükürün Adapazarı ıslama köfte oldugunun hakkını versin enazından Adapazarı ıslama köfte yerine tükürüklü usta olsun ama köftesini yemeyin (Bura için demiyorum)

 12. SEMİ SEMİ diyor ki:

  Benim kafamda Adapazarı diyince Adapazarı kenarından geçip gideceğin bir yerdir Ben fiyatları duyunca pek inanamadım 50 gr kaymak markette 25 tl civarıdır. Bununda köftesi ne küçük ne büyük orta ayar gerçi Ben bu köfteye bile razıydım. baktıgında köfte görüyorsun orada 5-6 tane parmak boğumu kadar köfteydi ve fiyatıda yalan olmasın 1 porsiyon 35-40 tl mi neydi oda doyarsan.

 13. SEMİ SEMİ diyor ki:

  O kabağı kaça satıyorlar üstündeki kaymağı marketten alsan 100 tl tutar fındıkda keza 20 tldir kabağın kilosu 10 tl olsa Bu kabağı 250 tl ye mi satıyorlar ? Oraya gitsen kesin yarım parmak kadar kabak üstünede gramla kaymak fındık koyarlar

 14. SEMİ SEMİ diyor ki:

  Sakaryadaki köfteyi ben burada yemedim Sakaryada tarihi eser gibi bir mekandı cadde üzerinde güya çok meşhur dedikleri bir köfteciden yemiştim Sakarya köftesi bende asla yemeyeceğim bir köfte olarak aklımda kaldı.

 15. SEMİ SEMİ diyor ki:

  Köfte boyutunu görünce bende şaşırdım bu 10 posriyonluk köfte mi oluyor ???? Bizim 1 porsiyonumuz onların 10 porsiyonu oluyorsa Bu köfte 1000 tl var mıdır ?

 16. SEMİ SEMİ diyor ki:

  Sakarya köftesinin özelliği parmağının boğu kadar olur tekrar söylersin tekrar söylersin 5 porsiyon olursa yine doymadın mı tekrar posriyon söylersin Lezzet de alamazsın verdiğin parayla kalırsın!!!!!!!

 17. SEMİ SEMİ diyor ki:

  Sakarya da tarihi Köftecide Köfte yemiştik 5 tane patrmak boğumu kadar köfte yemiştik Bir daha asla Sakaryada köfte yemem.

 18. Mustafa Aras diyor ki:

  Tahinli kabak tatlısı tam bir atom bombası oldu Allah yardım etsin yiyen adama yaklaşmak akıl karı değil 🤔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir