Bu makale fransız birası hakkında açıklama sağlayacaktır. fransız birası hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bira Adam Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 tadıyor makalesinde fransız birası’yi analiz edelim.

Bira Adam Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 tadıyor içindeki fransız birası ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Videoyu buradan görüntüleyin

READ NOW  DRINK OF THE WEEK - Bison Grass Vodka Review | En eksiksiz zubrowka hakkında genel bilgi

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için fransız birası dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım fransız birası

Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 bira tadımımıza destek olan Villa Akyaka ve Beer Time Marmaris ekibine teşekkür ederiz. Bu keyifli sohbet ve devam videoları için desteklerinizi bekliyoruz. İyi seyirler.. #bira #bira #eglence #gokhantiryaki #eğlence #tatma #blanc1664 #birazamanı #beertime #tadım .

READ NOW  Benekli Ayhan - Gey Birası | En ayrıntılı sarı tuborg alkol oranı hakkında genel bilgiler

fransız birası konusuyla ilgili bazı resimler

Bira Adam Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 tadıyor
Bira Adam Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 tadıyor

Okuduğunuz Bira Adam Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 tadıyor hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Evde Bira Yapımı %100 malt Part l ( Kurulum ) | En eksiksiz lager bira ile ilgili tüm içerik

Daha fazla haberi burada görün

บfransız birası ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bira #Adam #Gökhan #Tiryaki #ile #Blanc #tadıyor.

#bira,#efes,#tuborg,#bomonti,#beer,#fun,#enjoy,#drink,#marmaris,#blanc,#gökhantiryaki,#cinemadop,#villakyaka,#akyaka.

Bira Adam Gökhan Tiryaki ile Blanc 1664 tadıyor.

fransız birası.

fransız birası içeriğiyle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Travel Inn And Suites fransız birası hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Selcuk Celik diyor ki:

  Türkiye’de en çok yanlış telaffuz edilen biralardan biri. Bunun Fransa’da ya da farklı Avrupa ülkelerinde 50cl boyunu da görebilirsiniz. Kişniş ve portakalın mükemmel uyumu.

 2. Duman-4 diyor ki:

  Şimdiye kadar tükettiğim iki efsane tatdan bir tanesi Blanc diğeri Heineken.. İkisi de çok başarılı.. Heineken birayı en kısa zamanda bekliyor olacağız sevgili kardeşim 👍👍

 3. Deniz Ovayolu diyor ki:

  Hocam gerek sohbet gerek tadim gayet hoştu konukta baya supriz oldu benim icin nuri bilgenin filmlerinden tanidigim bi isim video gayet iyidi
  Biranin tadi efsanedir buarada:-)

 4. Barış Yılmaz diyor ki:

  gercekten cok yararlı bi video cekimleri olmus evren abi başarılar en yakın zaman da beertime da o soğuk biralardan içmek dileğiyle abi kendine iyi bak 👍👊

 5. Bilun Müfettisoglu diyor ki:

  Teşekkür ediyoruzz😎🤘🏾Blanc sewmiyorum ama senin bu ekrandan heweslendirmen yüzünden içerim yaa👏🏻şu rahatlığınıda kamera karşısında anlatırsan minik bir kuple sevinicem🤲🏻Is the best BEER TIME🍺🍻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir