Bu makalenin konusu alkollü ocakbaşı tartışılacak. alkollü ocakbaşı arıyorsanız, bu Behzat Ç. Meyhane Sahneleri makalesinde TravelInnAndSuites alkollü ocakbaşı’yi analiz edelim.

Behzat Ç. Meyhane Sahneleri içinde alkollü ocakbaşı ile ilgili en alakalı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için alkollü ocakbaşı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  Manisa Salihli Baba Oğul Sosyal Tesislerinde Çok Güzel Bir Mekanda Kahvaltı Yaptık | salihli kahvaltı ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili açıklamalar alkollü ocakbaşı

Behzat ve ekibinin her olaydan sonra soluğu alıp hesabı ödemeyi unuttuğu Hüseyin Abi’nin mekanındaki meyhane sahnelerinin ilkini sizler için derledik. Hayırlı olsun Behzat Ç. Bir Ankara Polisiye Hikayesi… Behzat Ç. → Behzat Ç. Cinayet masasında bir polis. 1985 yılında akademiden mezun oldu. Sınıf arkadaşı mesleğinde en yüksek mevkilere yükselirken, aldığı cezalar nedeniyle hep aynı yerde kaldı. Çünkü Behzat C. yazılı adalete karşıdır. Yapım: Adam Film Yapımcı: Tarkan KARLIDAĞ Senaryo: Ercan Mehmet ERDEM Yönetmen: Sadullah ŞENTÜRK Yazar: Emrah SERBES Behzat Ç: Erdal BEŞİKÇİOĞLU Harun: Fatih ARTMAN Hayalet: İnanç KONUKÇU Akbaba: Berkan ŞAL Eda: Seda BAKAN Şevket: Ege Ayça AYDAN Şule: EREN Savcı Esra: Canan ERGÜDER Ercüment Soler: Nejat İŞLER Memduh Başgan: Güven KIRAÇ #behzatç #harun #behzat #akbaba #hayalet .

READ NOW  EVİMİZİN KAPI PENCERESİ NE ZAMAN TAKILACAK BU TADİLAT BİTER Mİ ? NAR SEZONU AÇILMIŞTIR HÜCUMM !!! | uzunlar çiftliği ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

alkollü ocakbaşı konusuyla ilgili bazı resimler

Behzat Ç. Meyhane Sahneleri
Behzat Ç. Meyhane Sahneleri

Görüntülediğiniz Behzat Ç. Meyhane Sahneleri hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

alkollü ocakbaşı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Behzat #Meyhane #Sahneleri.

READ NOW  Yeni Gelin 4. Bölüm - Adana Kebap Keyfi... | kebap iftar hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

behzat ç,behzat ç komik sahneler,behzat ç 1. bölüm tek parça,behzat ç müzikleri,behzat ç yeni sezon,behzat ç harun,behzat ç menemen,ercüment çözer,harun ölümü,harun eda,behzat ç siz kimsiniz,seviyorum merkez,memduh başgan,savcı esra,akbaba,hayalet,erdal beşikçioğlu,harun,canan ergüder,nejat işler,güven kıraç,çukur,racon,yanlama,behzat ç meyhane,behzat ç meyhane sahneleri,behzat ç meyhane şarkıları,behzat ç meyhane neşet,behzat ç meyhane kavga.

Behzat Ç. Meyhane Sahneleri.

alkollü ocakbaşı.

alkollü ocakbaşı bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net alkollü ocakbaşı hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. papaz fikret diyor ki:

  Behzat ç yi izlemeden önce ayda yılda bir bira içerdim şimdi bu diziye başladiktan sonra her akşam rakı içer oldum
  Ben hayatimda bu kadar samimi ve huzur veren bir dizi izlememiştim
  Tüm emeği geçenlere teşekkürler

 2. CelestialHate diyor ki:

  Bizim Gençler tribününden elemanlar. Nedim'lerin grubu.. Bir tanesi de rahmetli Labinot Harbuzi'nin formasını giymiş. Ne günlerdi.

 3. ikoboxset diyor ki:

  Arkadaslar dizinin yeni bölümlerine başlanacaktı ama artık polis maaşıyla bile meyhaneye gidilemedigi için inandırıcılığı olmaz diye iptal edildi.

 4. sedat kalkan diyor ki:

  polisimizi devletimizi şarapçı alkolik berduş serseri zıvanacı gösterip zan altında bıraktırdınız yazıklar olsun size en büyük terörist halkın ve adaletin yanında görünüpte böyle sizin gibi lanet 🤬 işler çevirendir ,

 5. Devletlü Haseki Valide Hürrem Sultan Hazretleri diyor ki:

  Bence katil profesyonel… Çünkü katil kadın. Akbaba sana zaafım var. 👑😎🖤

 6. Ramazan Erdoğmuş diyor ki:

  dizinin bitmesi kötü oldu tekrar başladı ama senarist emrah serbest değildi memduh başkan ve nejat işler yoktu ayrıldı

 7. Alaaddin Fıstık diyor ki:

  Behzat’la, Harun’un baş başa oturup sohbet ettiği bölümü hatırlar mısınız? Behza’tın, Harun’a öğüt verdiği sahne. İşte kardeşlerim, ben o sandalye de oturmuş, öğüt dinliyor muşum gibi hissettim ve kayış koptu bende. Her şeyi unuturum belki ama o sahneyi unutamam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir