Bu makale extra efes hakkında net bilgiler sağlayacaktır. extra efes arıyorsanız, bu Basketbol EXTRA – Fenerbahçe Beko Monaco Deplasmanında makalesinde TravelInnAndSuites extra efes’yi analiz edelim.

extra efes ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Basketbol EXTRA – Fenerbahçe Beko Monaco Deplasmanında

Videoyu buradan görüntüleyin

READ NOW  The PERFECT Long Island Iced Tea - Absolut Drinks with Rico | long island cocktail ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için extra efes dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

extra efes ile ilgili bazı içerikler

Fenerbahçe Beko, Euroleague 2022 2023 sezonunun lideri olduğu 9. hafta maçında euroleague’in güçlü takımlarından Monaco ile Fransa’da karşı karşıya geldi. Fenerbahçe Beko’nun Fransa’da Monaco’yu 96-93 mağlup ettiği maçta Nigel Hayes ve Calathes net bir şekilde öne çıktı. Basketbol EKSTRA yayınında Fenerbahçe Beko’nun Monaco ile Fenerbahçeli Bukowski Yiğit Almaç ve Özgür Menemencioğlu kadrosunda oynadığı maçı yorumluyoruz. #fenerbahcebekotransfer #Monacofenerbahcebeko #euroleagueweek9 .

READ NOW  ORGANİK ELMA ŞARABI 20 TL YE 5,5 LİTRE EVDE ELMA ŞARABI YAPIMI☺️ yarım limon suyu ekleyiniz☺️ | incirden yapılan içki hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

Bazı görüntüler extra efes hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Basketbol EXTRA - Fenerbahçe Beko Monaco Deplasmanında
Basketbol EXTRA – Fenerbahçe Beko Monaco Deplasmanında

Okuduğunuz Basketbol EXTRA – Fenerbahçe Beko Monaco Deplasmanında hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

extra efes ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Basketbol #EXTRA #Fenerbahçe #Beko #Monaco #Deplasmanında.

READ NOW  Starbucks Caffe Latte Premium Kahve Karışımı İncelemesi - Kahve Molası | cafe latte içeriği hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

fenerbahce beko,Monaco,Fenerbahce Beko Monaco,Fenerbahce beko transfer,euroleague week 9,fenerbahce basketbol,fenerbahce beko basketball,ugur ozan sulak,Fenerbahceli Bukowski,Anadolu Efes Milano,Fenerbahce fransa deplasmanı,murat murathanoglu,cenk duruk,Monaco 93 Fenerbahce Beko 96,Nigel Hayes Davies MVP.

Basketbol EXTRA – Fenerbahçe Beko Monaco Deplasmanında.

extra efes.

extra efes bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites extra efes hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Yavuz SAKALLI diyor ki:

  Ali Koç yönetimi bu kaliteyi yıllar içinde buralara getirdi. Dün beceriksizdi demek, bugün övmek tabelacı yorumudur!

 2. Yavuz SAKALLI diyor ki:

  Oyuncularımızın Euroleague istatistiklerinde ilk 5 içine girmediğini biliyormusunuz?
  Fenerbahçe Takımı , takım istatistiklerinde ilk 5 takım içine giriyorsa TAKIM OLARAK İYİYİZ!
  Bu kadroyu kuran ve oynatan, İTOUDIS liderliğinde ekibi özellikle kutlamak gerekir!
  💛💙💪🧿👏👏👏

 3. cin cinoğlu diyor ki:

  Calathesin transferini küçümseyen… birbirlerinden duydukları ; yaşlı..yavaş ayaklı..şut özürlü yorumlarını yapan çapsızlardan özür bekliyoruz

 4. can uysal diyor ki:

  Ocak ayında Campazzo ihtimali varsa gerekirse kampanya ile para toplanıp Campazzo alınmalı. Net bir point guard ihtiyacımız alenen ortada.

 5. can uysal diyor ki:

  Guduric inatla Edwards a pas vermiyor. Top süremiyor, oyun kuramıyor. Bir adam tek başına maçı nasıl kaybettirir sözünün kitabını yazdı. Derhal aklını bsşına almalı.

 6. Nazim Osman diyor ki:

  Şunu net olarak gördük ki, bu takımın beyni Calathes, o yoksa takımda sorun oluşuyor. Son periyot bir çok olumsuzluğun bir arada olduğu bir periyot oldu. Uzunlar çok erken faul problemine girdi, takım faulünü çok erken doldurduk, maçın sonunda uzunlar olmadan, sürekli faul tehditiyle defans yapmaya çalıştık. Karşımızdaki takım bireysel manada üst düzey oyunculardan kurulu, maçın sonunda biz iyi savunma yapamayınca, onlar da rahat sayılar bulunca bir anda maçın sonu stresli hale geldi.

  Herkesde uzun takviyesi yapılmalı fikri var, ben 1 numara transferi yapılması gerektiğini düşünüyorum. Calathes 40 dakika oynayamaz, onu dinlendirdiğinde takımda sorunlar başlıyor. Onun görevini Wilbekin malesef yapamıyor. Wilbekin takımı oynatmaktan ziyade pozisyon bulup atma derdinde. Birçok pozisyonda boştaki arkadaşına topu atmak yerine zorlama atış yaptı ve çoğunu da kaçırdı. Maçta sorumluluk almalı, fakat abartmamak kaydıyla.

  Dersler çıkaracağımız çok iyi bir test maçı oldu. Monaco bizim seviyemizde bir takım değil, fakat üst düzey oyunculardan kurulu, serbest atış yüzdesi çok yüksek bir takım, maçta kafa kafaya oynadığı her takımı yenebilecek bir takım. Buradan, her türlü olumsuz duruma rağmen galip gelmek çok büyük eşiği atlamak manası da geliyor. Bundan sonraki maçlarda aynı hatalar tekrarlanmıyacaktır. 19 sayı çok iyi bir fark ama burası euroleage, her takım herkesi yenebiliyor. Gevşemeye asla müsamahanın olmadığını maçın sonunda stres yaşıyarak gördük.

 7. mateja kezman diyor ki:

  Bizim taraftar cidden bazen çok şımarık ve bukovski denilen arkadaşta bu şımarıklık içinde görüyorum monacoyu deplasmanda yenmişsin aldığımız galibiyeti beğenmiyorsunuz ben dahil sezon başında şu süreçte 4 yada 5 galibiyetimiz olsa o çok iyi güzel derdik şimdi 9 maçın 8 ni kazanıp tek maçı da tek sayı ile kaybettik ve biz monaco da yok 19 sayıdan geri geldiler diye simarikca yorumlar yapıyoruz

 8. hüsnü ertekin diyor ki:

  Çok değerli bir galibiyet. İtuidis'i kutlarım. Yalnız takıma özellikle defansa direnç getirmek için bi uzun şart. Düşünün ki savunması pek beğenilmeyen Booker gibi bir uzun bile 5 faulle oyundan çıkınca sonlara doğru takımın şanzımanı dağıldı.

 9. Vedat Ertürk diyor ki:

  Bjelica sonrasında Pierre’in de sakatlığı takımı etkiledi. Melih ve Şehmus’u da oynatmadı hoca. Sonlara doğru rotasyon daraldı. (Booker 5 faulden çıktı) Calathes ve Hayes-Davis çok efor harcadılar…

 10. Cantekin Kurtoğlu diyor ki:

  Sadece obra döneminde derin kadrolar kuruldu en en en olumsuz senaryolar düşünülerek aziz yıldırım tabi büyük destek verdi bu tür kadroların kurulması için şimdi de potansiyelli bir kadro yine geçen sene jorjevic ve bir diğer önceki sene kokoskov dönemi gibi heba olacak eksik kadro ve sakatlıklardan dolayı ne diyelim ki ne diyelim gir vesely nin aklına yaksın gelsin gemileri Bi tane de 1 numara al topa yön veren bitti profesör de iyileşip döndü mü f4 u gözün kapalı seyret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir